Jak na věc


strážný anděl danielle steel

„Povinná“ výměna televizí a set-top boxů. Spuštění DVB-T2 se blíží.

    Moderní lyžařské středisko, situované v nadmořské výšce 800 - 1300 m n.m., 6 km od Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn, celoročně nabízí rozmanité příležitosti k rekreaci a sportu. Skiareál Strážné je vybaven čtyřmi sjezdovými tratěmi všech stupňů obtížnosti, od modré až po černou. Pro naše nejmenší návštěvníky máme dětský vlek a velmi mírní cvičný svah v těsné blízkosti modré sjezdovky.
    Pro ubytování našich návštěvníků je k dispozici cca 2500 lůžek, rozmístěných v soukromých ubytovacích zařízeních, od penzionů typu ubytoven až po luxusní apartmány vybavené saunami a vířivými lázněmi.
    Kompletní informace o přechodu na novou formu digitálního vysílání, včetně informací o předpokládaném datu a seznamu schválených přístrojů splňujících požadavky na novou formu vysílání naleznete na webu SROVNAME.CZ.
    Jihočeské centrum pro zdravotně postižené a seniory o. p. s. již 15 let provozuje v Prachaticích Poradnu pro osoby se zdravotním postižením a seniory na adrese SNP 559, Prachatice (dům s pečovatelskou službou Na Sadech).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00