Jak na věc


stavební spoření

Zcela nová služba Bramac SCAN. Nemáte projektovou dokumentaci? Využijte Bramac SCAN pro vytvoření cenové nabídky na Vaši novou střechu.

    Výklopné střešní okno s rozměry 134x98cm, včetně zatepleného lemování do profilované krytiny (Bramac, Tondach, atd.)
    VELUX okno GPL UK04 3066VELUX lem EDW UK04 2000Okno je v rozbalené originální krabici, zcela nepoškozené, nepoužité.
     Za tři kompletní okna s trojsklem nebo tři okna řady prémium získáte kupon na 500,-kč na další nákup.
    Jsme připraveni Vám aktivně pomoci při podání žádosti o dotační program Zelená úsporám. Máte možnost u nás zakoupit barvy na zeď s citrusovou vůní, poradíme Vám s výběrem kombinací správné barvy v interiéru.
    Společnost disponuje týmem zkušených pracovníků a techniků a odpovídajícím technickým vybavením pro výstavbu tradičními technologiemi i pro specializované činnosti. Využívá dva skladové a dílenské areály v Kladně a Praze - Motole, park nákladní dopravy, speciálních zemních strojů, strojů pro manipulaci s těžkými břemeny, strojů a zařízení pro práce prováděné hornickým způsobem.
    V období od 1. 10. do 30. 11. 2018 můžete nabídnout dva akční sety, u kterých jsme snížili ceníkovou cenu až o 2 500 Kč oproti nákupu jednotlivého zboží samostatně:


Fasádní studio - Vaše pomocná ruka při podání dotace Zelená úsporám!

    POWERTEKK PLANO hlavní výhody:1. Stejná pokládka jako u Powertekk Exclusive2. Stejný rozměr jako Powertekk Exclusive3. Tloušťka ocele 0,7mm!4. 275g pozinku5. 110 mikronů práškové barvy
    Vážení zákazníci,protože termíny fasádní vaty od výrobců jsou velmi dlouhé, naskladnili jsme pro Vás materiál tak, abyste nemuseli čekat a měli zboží připravené k okamžitému odběru.Neváhejte nás kontaktovat s vaší cenovou poptávkou

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00