Jak na věc


stavba zahradního krbu plánek

Máte zájem o stavbu domu na klíč? Kontaktujte nás!

    Volejte zákaznickou infolinku 775 234 234 nebo pište prostřednictvím emailu info@domysnu.cz a kontaktního formuláře.
    Pokud si vyberete stavbu domu dle typového projektu z našeho katalogu a nebudete si přát jeho změny, vždy vám cenu garantujeme. V případě změn v projektu, je cena kalkulována na základě konkrétního projektu. Ceny stavby na klíč jsou reálné, ověřené, transparentní a pravidelně aktualizované.
    A je pouze na vás, jestli si budete chtít koupit pouze projektovou dokumentaci a stavbu si zrealizujete sami svépomocí, případně Vámi zajištěnou firmou, nebo budete chtít projekt a realizovat i celou stavbu na klíč. Informujte se podrobně, co všechno zahrnuje stavba na klíč.
    Výstavba nízkoenergetických domů je v České republice poměrně rozšířená. To je dáno přednostmi, které nízkoenergetické domy nabízejí - snižují náklady na vytápění a dopad na životní prostředí. Kritériem je roční spotřeba tepla 15-50 kWh/m2, což je až 10x méně energie než u starších domů a v průměru 3x - 5x méně než u běžných novostaveb. Investice do nízkoenergetické stavby se vám vrátí během několika let.


Hitem dnešní doby jsou pasivní domy, se kterými ušetříte ročně až 40 000 Kč na energiích

    Ekonomicky nejvýhodnějším bydlením jsou bezesporu pasivní domy. Kromě toho, že jsou ekologické, jejich roční potřeba tepla se pohybuje od 5 do 15 kWh/m2, což představuje 10x nižší spotřebu tepelné energie oproti běžným novostavbám. Pasivní domy jsou na tom ve spotřebě energií ještě lépe než nízkoenergetické domy, ale kvůli tomu jsou i náročnější na postupy projektování a samotnou výstavbu.
    Při veškerých stavebních pracích je velmi důležité dodržovat technologické postupy. U rekonstrukcí to platí dvojnásobně. Standardně provádíme zásahy do nosných konstrukcí s důrazem na zachování statiky objektů vč. potřebného podchycování konstrukcí.
    Naši pracovníci mají mnoholeté zkušenosti se zakládáním novostaveb, prováděním základových desek pro montované domy (dřevostavby), prováděním hrubých staveb klasickým cihelným systémem, popř. s použitím porobetonových tvárnic.
    Jsme připraveni s Vámi konzultovat jakýkoliv problém, či otázku vyplývající z konkrétních situací na Vaší stavbě. Poradíme s vyřešením konkrétních detailů, navrhneme komplexní řešení, doporučíme vhodné technologie, či materiály. Vše je možné předem posoudit na základě zpracovaných cenových kalkulací


REKONSTRUKCE HISTORICKÝCH OBJEKTŮ

    U stavby na klíč se jedná o kompletně dodavatelsky realizovanou stavbu, kde veškeré práce a dodávky materiálu koordinovaně zabezpečuje odborná stavební firma a ta také plně zodpovídá za kvalitu hotového díla všechny další starosti s výstavbou už přenecháte spolehlivým a ověřeným dodavatelům. Ve společnosti STAVEBNICE RD, s.r.o. máme s projektováním a výstavbou rodinných domů na klíč dlouholeté zkušenosti, a proto s námi šetříte čas i náklady. Garantujeme vám, že za typový projekt beze změn zaplatíte cenu projektové dokumentace i stavby vždy podle ceníku a položkového rozpočtu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00