Jak na věc


starší žákyně slavia praha

Použité pneu, starší ojeté pneumatiky se zárukou,použité pneu, použité pneumatiky, ojeté pneu, ojeté pneumatiky, starší pneu, starší pneumatiky

    Na veškerý sortiment v kategorii starších pneu garantujeme záruku 6 měsíců. Záruka se vztahuje na skryté vady pneu a počíná běžet dnem montáže pneumatiky v našem pneuservisu. Velký objem prodeje starších pneumatik a neustálý skladový pohyb nám neumožňuje prodávat ojeté pneu on-line podobně jako nové pneumatiky. Použité pneumatiky proto zákazníkům neposíláme ani na dobírku a nákup starších pneu lze realizovat pouze při osobním odběru pneumatik. Můžete však pneuservis v Praze 5 kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Na vyžádání Vám rádi sdělíme upřesňující informace k aktuální nabídce použitých pneu - stav skladu, cenu pneu apod.
    Autoservis a pneuservis nabízí velký výběr použitých pneumatik pro Váš vůz. K dispozici jsou Vám různé značky, dezény a rozměry použitých pneu v provedení:
    Levné pneumatiky, levné zimní pneu.Nejlevnější alu kola - alukola.cz.Velkoobchod s pneu, pneuservis Praha, alu kola a levné pneu.Alu disky, plechové disky, alu kola levně!Levné zimní pneumatiky, levné pneu, prodej pneumatik.Prodej pneu Praha - levné pneumatiky, alu disky.24online.cz - PNEUMATIKY 24online.cz, pneumatiky prodej, levné pneu.Pneuservis Štipčák.Alu kola.Nejlevnější povinné ručení.
    Užitečné informace o technických údajích uváděných na bočnici pneumatiky, které Vám mohou pomoci při výběru použité pneu, najdete na stránce značení pneu a také v našem pneu slovníku.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Použité pneu zakoupíte v naší pobočce v Radlicích - Pneuservis Praha 5, který se na prodej starších pneu specializuje. Pneuservis v Praze 5 má pro Vás připravený výběr z několika stovek použitých pneumatik. Při zakoupení ojeté pneu Vám pneuservis samozřejmě také provede odbornou montáž vybrané pneumatiky na Váš vůz.
    Při nákupu ojeté pneu nezapomeňte dodržet velikost pneumatiky předepsanou výrobcem, která je uvedená ve velkém technickém průkazu. Dále dbejte Vyhlášky 341/2002 Sb. § 21, která vyžaduje, že pneumatiky na jedné nápravě musí být od jednoho výrobce. Dále přikazuje použití pneumatik na jedné nápravě s těmito shodnostmi:
    Autoservis doporučuje: specialista na pneumatiky Barum; Globalpneu.cz - pneumatiky a disky; BEZVA PNEU - pneumatiky za bezva ceny; Informace o zimních pneumatikách, zimní pneu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00