Jak na věc


středisko služby školám mladá boleslav komenského

Vítejte na stránkách SVP HELP ME

    Pokud chcete pomáhat druhým a nevíte, jak na to, rádi Vám pomůžeme najít někoho, kdo Vaši společnost a pomoc ocení. Nabízíme nejrůznější dobrovolnické programy ze kterých si můžete vybrat dle svých preferencí a s naší podporou se pustit do dobrovolnické činnosti.
    Nabízíme volnočasové, vzdělávací a podpůrné aktivity pro seniory. Specializujeme se na sportovní, kulturní, vzdělávací, osvětové i společenské aktivity, které seniorům zprostředkováváme. Provozujeme také Centrální klub seniorů ve kterém může každý trávit čas bez registrace a využít z nabídky programů.
    Kde je vůle, je i cesta. Hledáme společné projekty pro představení minoritních skupin majoritní společnosti a obráceně. Preferujeme cestu pomocí společného dialogu.
    Podporujeme občanské iniciativy a neziskové organizaci v jejich činnosti. Nabízíme k pronájmu zařízené prostory v centru města (klubovny, cvičební sál, aj.) za symbolické poplatky.
    Provozujeme dotovanou přepravu pro seniory a držitele průkazu ZTP a ZTP/P. Za částku 30 korun nabízíme 1 jízdu po Liberci. Službu je nutné objednat nejméně 24 hodin dopředu na tel. čísle 773 773 778, kde zájemci získají i více informací.


Střediska výchovné péče pro děti a mládež

    Nabízíme pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí po celý rok zajímavé vyžití a nabídku volnočasových aktivit, které jim jsou poskytovány zdarma jako prevence sociálně patologických jevů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00