Jak na věc


střešní okno plastové trojsklo roto

FAKRO Dřevěné Střešní okno FTS-V U2 (dříve FTS)

    ROTO Plastové střešní okno DESIGNO R6 WDF R69P K WD AL, trojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové kování. Díky špič...
    Kyvná a výklopně-kyvná střešní okna VELUX, ROTO, DAKEA, FAKRO a OKPOL. Střešní světlíky, výlezy, světlovody, okna do ploché střechy, fasádní sestavy, balkonová okna, montážní doplňky, lemování k oknům a zastiňující doplňky.
    Pro střešní okna doporučujeme také lemování pro lepší spojení. Lemování střešních oken zajišťuje kvalitnější spojení střešního okna s použitou střešní krytinou. Pro kombinaci více střešních oken lze dodat lemování sestav.
    Okna OKPOL nabízí ekonomickou variantu kvalitních střešních oken a výlezů s přetočením až 180°. Okna jsou vyráběna z přírodního borovicového dřeva nebo kvalitních PVC profilů. Kyvný způsob otevírání oken i s výklopně otočným křídlem.
    Střešní okno VELUX GGU 0066. Střešní dřevěné kyvné okno VELUX GGU 0066 s ovládáním horním madlem, ventilační klapka, hliníkové oplechování, izolovaný rám VELUX ThermoTechnology, nízkoenergetické zas...


Kyvná střešní okna

    Elektricky ovládané kyvné okno disponuje zabudovaným motorovým pohonem a řídící jednotkou pro automatické otevírání a zavírání. Dešťový senzor dodávaný společně s oknem zajistí bezpečné automatické zavření okna, začne-li pršet.
    Značková okna s nejdelší tradicí předního dánského výrobního holdingu VELUX, která již po celá desetiletí udávají směr. Střešní okna jsou chráněna desítkami mezinárodních patentů, mají nadčasový, elegantní design a ojedinělý způsob ovládání. Konstrukce oken v přírodním celodřevěném provedení nebo kombinace dřevěného jádra a polyuretanu s UV lakem. Tato kombinace dává konstrukci vysokou pevnost a stálost. Povrchová úprava pak naprostou bezúdržbovost (okna jsou vhodná i do místností se zvýšenou vlhkostí). Konstrukce okna je navíc zateplena technologií ThermoTechnology.
    Nabízíme střešní okna od předních výrobců, jako jsou Fakro, Roto nebo Velux. Střešní okna mohou být v dřevěné, plastové nebo poplastované formě, můžete si tedy vybrat přesně podle Vašich potřeb. Střešní okna nemusíme vybírat jen podle použitého materiálu, ale také podle typu otevírání oken.


Plastové střešní okno ROTO WDF R45 K W AL

    Nízkoenergetické kyvné ROTO Střešní okno DESIGNO R6 WDF R68A K WD CU/TV, dvojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové ...
    Střešní okno VELUX GPU 0050. Střešní polyuretanové výklopně-kyvné okno VELUX GPU 0050 s ovládáním pomocí spodní kliky, integrovaná ventilace se vzduchovým filtrem, hliníkové oplechování, izolační za...
    Kyvná dřevěná střešní okna FAKRO FTP-V U3 (dříve FTP-V) jsou bohatě vybavená okna s okenním závěsem umístěným v polovině výšky okna. Předností je pohodlné ovládání okna pomoci kličky ve spodní čá...
    Výklopně / kyvná střešní okna jsou dokonalá okna s výklopným otevíráním, u kterého při otevřeném okně křídlo nezasahuje do vnitřního prostoru. Umožňuje nastavení dvou poloh spárového přivětrávání.
    Kyvné okno s „klasickým“ kyvným systémem otevíráním. Kyvná okna vynikají především jednoduchostí otevírání a zavírání. Kyvná střešní okna se otevírají podél své středové osy.
    Výsuvně / kyvná okna s výsuvně kyvným otevíráním nabízí mnoho možností otevírání. Křídlo nezasahuje do vnitřního prostoru a výsledkem je zcela volný přístup k oknu a neomezený pohyb v jeho okolí.


ROTO Dřevěné střešní okno WDF R48 H N WD AL

    Střešní okno VELUX GPL 3050. Střešní dřevěné výklopně-kyvné okno VELUX GPL 3050 s ovládáním pomocí spodní kliky, integrovaná ventilace se vzduchovým filtrem, hliníkové oplechování, izolační zasklení...
    Ke střešním oknům je nabízeno lemování pro montáž do střešního pláště. Výběr lemování podle druhu střešní krytiny a skladby montáže (samostatná okna, kombinace oken ve dvojicích nebo sestavách).
    Výběr střešních oken podle způsobu otevírání (kyvné, výklopně-kyvné, výsuvně-kyvné), ovládání (manuální, elektrický nebo solární pohon), konstrukce okna (dřevěná, plastová, kombinace dřeva s polyuretanovým nástřikem), zasklení (od standardního úsporného zasklení až po nízkoenergetické zasklení s různými funkcemi - úprava proti rosení, akustická ochrana, samočistící účinek, bezpečnostní zasklení...). Okna jsou oplechovány z venkovní strany pro ochranu před nepřízní počasí.
    Kvalitní plastová i dřevěná střešní okna německého výrobce ROTO s kyvným, výklopně-kyvným i výsuvně-kyvným způsobem otevírání. Okna se vyznačují především elegantním stylem a celosvětově známým kováním ROTO.


ROTO Plastové střešní okno WDF R69G K W WD AL, trojsklo

    ROTO Plastové střešní okno DESIGNO R6 WDF R69G K WD AL, trojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové kování. Díky špič...
    Střešní okna FAKRO různých konstrukcí způsobů otevírání: kyvná a výklopně-kyvná okna, okna do ploché střechy, světlovody, fasádní sestavy, protikouřové sytémy, střešní výlezy a světlíky.
    Nízkoenergetické kyvné ROTO Střešní okno DESIGNO R6 WDF R68A K WD AL, dvojsklo, představuje zcela novou generaci energeticky úsporných střešních oken. Předností je zapuštěný rám a celoobvodové kov...
    Vysoký důraz je kladen na zasklení oken, výrobce nabízí i super energetické trojsklo v pasivním zasklení.FAKRO je druhým největším světovým výrobcem střešních oken. Výrobní program zahrnuje i široký sortiment půdních schodů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00