Jak na věc


stěhování levne brno

Využijte také našich dalších služeb, kromě stěhování Praha

    Ostatní služby: stěhování | stěhování bytu | stěhování kanceláří | stěhování do zahraničí | stěhování Praha | stěhovací služby | skartace Praha| obalový materiál
    Za standardní stěhování považujeme jakékoliv stěhování klavíru, při kterém není zapotřebí využití manipulační techniky (auto s hydraulickou rukou nebo jeřáb na zajištění stěhování oknem). Klavír se vždy stěhuje na boku, aby nedošlo během stěhování k poškození, stěhujeme klavíry na transportních lyžinách, které dostatečně ochrání klavír před poškozením ve chvíli, kdy je klavír pokládán na bok. Klavír nikdy nešoupeme (ani s transportní lyžinou), vždy se nosí.
    Úklidové služby - Zajišťujeme úklid veškerých objektů - byty, školy, hotely, atd. Čistíme koberce, myjeme okna, výlohy a další skleněné plochy. Odvezeme vešekrý odpad.
    Vždy, pokud je to možné, tak prosíme o přípravu prostor, ve kterých se má klavír stěhovat. Především o vyklizení schodišť (květiny a případné nábytky, které evidentně budou komplikovat průchodnost po objektu). Popř. zajistit parkovací místo pro stěhovací vůz, ale není podmínkou (ještě se nám nestalo, že by jsme neodstěhovani klavír kvůli tomu, že není kde zaparkovat).


Co vám můžeme nabídnout v oblasti stěhování Praha?

    Počet pracovníků, kteří zajišťují stěhování klavíru je vždy určen dle délky klavíru. Klavíry o délce do 180cm zajišťují 2 naši pracovníci, do 250cm 4 pracovníci a nad 250cm 6 pracovníků. Možná Vám to příjde málo, ale věřte, že víme co děláme. Ke stěhování používáme klasické stěhovací popruhy a pianinový vozík k transportu po rovném povrchu.
    Ptáte se, proč by jste měli Vaše stěhování klavíru svěřit právě naší společnosti? V tuto chvíli Vám můžeme odpovědět pouze to, že za tu řadu let, co stěhování klavíru poskytujeme, jsme se dostali do stádia, kdy stěhování nebereme už jako práci, ale jako zábavu. Každý by měl dělat práci, která ho baví a v čem je dobrý. Stěhování klavírů a pianin je naše hobby a dle toho odpovídá i kvalita naší služby. Ukázky naší práce naleznete v galerii.
    Stěhování bytů - Pokud se stěhujete například z bytu do bytu, už teď z toho možná máte noční můry. Proto neváhejte ani vteřinu a obraťte se na nás. S námi to bude hračka.
    Za nestandardní stěhování považujeme stěhování klavíru oknem nebo na místa, která vyžadují delší přípravu před stěhováním. (Např. stěhování klavíru do prvního poschodí v rodinném domě bez možnosti využití stěhování oknem)


Při stěhování klavíru nabízíme:

    Máte v plánu stěhování klavíru a bojíte se, aby se při stěhování nic nepoškodilo? Chcete aby Vaše stěhování klavíru proběhlo bez závad? My Vám takové stěhování nabízíme. Jsme jednička v oboru stěhování klavírů a pianin, s námi se stěhování nemusíte bát.
    Pořádáte oslavu, svatbu nebo raut a chtěli by jste si na tuto událost půjčit klavír? U nás to není problém. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem klavírů a pianin. 
    Zednické práce - Zde je naše pole působnosti opravdu široké. Můžeme klidně říci, že umíme zednické príce všeho druhu. Od stavby a rekonstrukce domů přes bourací práce až po pokládání dlažby či malování. Vodoinstalace a elektroinstalace také není žádnou překážkou.
    Stěhování těžkých břemen - Občas se v nějaké domácnosti objeví opravdu těžká věc, která se vám už ovšem nehodí nebo ji potřebujete přestěhovat na jiné místo. Jedná se zejména o pianina, klavíry, trezory a další opravdu těžké věci nebo kusy nábytku vážící přes 100kg. My jsme tu od toho, abychom stěhování takto těžkého břemena zajistili.


Provádíme kompletní stěhování v Praze, po celé ČR i do zahraničí.

    Jsou dny, kdy pro naše zákazníky přestěhujeme i 15 pian a jsou dny, kdy nestěhujeme žádné. V těchto dnech, když je čas a nálada, stěhujeme naše pianino (187kg) po veřejně přístupných schodištích (jen pro zábavu). Tato videa si můžete prohlédnout na www.pianoposchodech.cz
    ** PŘ: Umíme nastěhovat klavír bez poškození po velmi úzkém schodišti - umíme nastěhovat klavír oknem za pomoci auta s hydraulickým čelem nebo jeřábu. Ve většině případů to umíme ještě dnes nebo zítra.
    Od roku 1993, kdy jsme začali poskytovat stěhovací služby, jsme realizovali již několik desítek tisíc zakázek. Od roku 2003 se profesionálně zabýváme stěhováním klavírů a pianin, kterých v současné době přestěhujeme cca 400 kusů ročně. Troufáme si říci, že naše služba stěhování klavírů a pianin se řadí na špičku služeb v tomto oboru, a to především díky našim pracovníkům, kteří mají se stěhováním několikaleté zkušenosti a realizací stěhování bez jakéhokoliv poškození nástroje nebo prostor, ve kterých se stěhování provádí. Stěhování klavíru zajišťujeme po celé České republice a zahraničí včetně zámoří.


Stěhování klavíru - doplňkové služby

    Drobné stěhování - Pokud vás trápí stěhování jednoho kusu nábytku a nemáte prostředky na jeho přepravu nebo máte například problém s pohybovým ústrojím, nemějte žádné obavy a zavolejte. Rádi vám přestěhujeme například ledničku, skříň či pár menších věcí.
    Každý nástroj potřebuje údržbu a u klavírů tomu není jinak. Jedná se o mechanický nástroj a postupem času jej bude zapotřebí svěřit do rukou profesionálů. Nabízíme profesionální servis a renovaci klavírů, opravy mechanik, a klávesnic, opravy pedalizování, výměny strun a mnoho dalšího. V případě, že Váš klavír již strácí svůj lesk, jej umíme vrátit do původního stavu, že bude vypadat jako nový nebo Vám můžeme změnit barvu klavíru dle Vašeho přání.
    Mezinárodní stěhování - S námi není vůbec žádný problém stěhován z nebo do zahraničí. Určitě se díky nám vyhnete případným problémům a stresovým situacím. My zařídíme vše za vás.
    Také občas přemýšlíte proč všechna ta piana jsou jen bílá, černá nebo hnědá? Chtěli byste změnu? Chtěli byste, aby Váš klavír byl třeba pastelově žlutý, zelený, modrý nebo červený? Nabízíme změnu barvy Vašeho klavíru dle přání nebo si můžete od nás koupit piano již hotové. Vše samozřejmě pouze ve 100% kvalitě. 


Při stěhování klavíru nenabízíme:

    Mnoho lidí tomu nevěnuje takovou pozornost, ale klavír potřebuje péči a je vhodné využítat prostředky k tomu určené. V sekci příslušenství naleznete mnoho doplňků, které jsou pro Váš nástroj vhodné a doporučujeme je používat.
    Jedna věc je klavír unést a druhá umět jej přestěhovat. Nám trvalo několik let, než jsme si dokázali vypracovat taktiku stěhování a dovolit si říct, že stěhování klavírů a pianin provádíme na profesionální úrovni a označovat se specializovanou firmu v tomto oboru.
    Stěhování firem - Při stěhování celých firem se snažíme co nejméně zasahovat do celkového chodu firmy a tím tak zajistit její neomezený chod. Náš technik zdarma prozkoumá možné problémy a případně poradí. Veškeré firemní věci se dostanou na nové místo zcela bezpečně a rychle
    Několikrát do roka se setkáváme s případy, kdy nám volají zákazníci a prosí narychlo o pomoc se stěhováním klavíru. Malý klavír o délce 160cm váží cca 300kg a věřte, že s touto hmotností má problém i šest lidí, kteří se stěhováním nemají žádné zkušenosti. Ve většině případů končí stěhování v lepším případě pouze povrchovým poškozením a končí na servisu, kde ceny za opravu několikanásobně převyšují cenu stěhování.


Jak si objednat rychle stěhování?

    Jako jediná stěhovací firma Vám nabízíme 100% GARANCI POSKYTNUTÉ SLUŽBY. Stěhování pro Vás realizujeme bez jakéhokoliv poškození nástroje. V případě, že by snad k nějákému poškození přeci jen došlo, Vaš klavír odvezeme na opravu do renomované klavírnické dílny, a po dobu opravy Vašeho klavíru Vám poskytneme náhradní klavír ve stejné kvalitě. Samozřejmostí je stěhování zcela zdarma a veškeré náklady na opravu hradíme my.
    Každé klavír který se přestěhuje, je zapotřebí po stěhování naladit. Ihned po stěhování si řeknete "ale jo, rozladěné není, nač ho ladit". Klavír si v nových prostorách musí teprve zvyknout na novou teplotu a vlhkost. Proto doporučujeme aby jste si ladění klavíru objednali ihned po stěhování a domluvili si termín nejdříve za 2 - 3 týdny. V případě, že nemáte svého ladiče, můžete si tuto službu po stěhování objednat přímo u nás.
    Pokud řešíte nákup nového klávesového hudebního nástroje, pak se nebojte obrátit i na internetové obchody. Ideálně ty, které mají vlastní firemní prodejnu, pro případ, že byste si přecijen chtěli nový klavír či pianino osobně vyzkoušet. V takovém případě nákup klavíru není nic, z čeho byste měli mít obavy. Dopředu si ověřte dostupnost, zeptejte se prodejce na vše potřebné a následně se jen můžete těšit, až si na nové piano či klavír zahrajete svoji oblíbenou skladbu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00