Jak na věc


srub do milionu

pěší a cyklo turistika po vyznačených trasách

      Dovolte, abychom se Vám představili. Zabýváme se celoročně obyvatelnými stavbami srubových a roubených domů, chat, rekreačních objektů a dále zahradních domků, altánů, pergol a dalších srubových doplňků jakou jsou zahradní nábytek, prolézačky, houpačky a ostatní doplňky dle přání zákazníka. Záleží nám na dobře odvedené práci, na tom aby byl zákazník spokojen. Se sruby máme dlouholeté zkušenosti.
    Vážení zákazníci, pro vzrůstající poptávku pro našich produktech pro Vás spouštíme tento eshop. Budeme zde prezentovat především kvalitní sruby, roubenky a chaty s projektem na klíč. Ale naleznete zde i montované dřevostavby, dřevěné ploty, palisády, kulatiny, krovy, trámy, prkna, stoly, komody, rustikální nábytek, zahradní nábytek, dětská hřiště a plotové prvky.
      Na přání navrhneme projekt pro stavbu srubu, který bude splňovat kritéria pro umístění na Vašem pozemku (v daném terénu). Pro sruby je důležitá jejich poloha a okolní prostředí. Snažíme se tak jít vstříc Vašim požadavkům, které na sruby kladete. Na naše stavby srubu dáváme doživotní servis, který je podložen smlouvou. Máme zkušenosti se sruby jak pro tuzemský, tak i zahraniční trh. Specializujeme se především na sruby.
    Vyplněním údajů a odesláním žádosti, projevuji souhlas s podmínkami užití údajů pro účely kontaktování.Více o zpracování vašich osobních údajů se můžete dozvědět ZDE


areál je vhodný i pro rodiny s dětma i pro pořádání teambuildingových akcí

    - Na výrobu a stavbu srubu se používá technologie řemeslné výroby, která je založena na vysokém podílu ruční práce a vychází z kanadských výrobních postupů, sruby dle standardů ILBA.
      Odborně Vám poradíme při výběru velikosti kulatiny, protože každá stavba srubu v souvislosti s prostředím, ve kterém se bude srub nacházet, vyžaduje svůj rozměr, tak aby podpořila krásu vnějšího vzhledu srubu a sruby tak zíkaly svou nezaměnitelnou krásu. Veškerý materiál, který vyžadují sruby, jenž projde našima rukama, pečlivě kontrolujeme. Dostanete tak od nás vždy kvalitní výrobek - sruby a to za nízkou cenu, kdy tyto sruby odpovídají konkurenčně nízkým nákladům, typický pro sruby.
      Stavba srubu je prováděna výhradně z ručně odkorněné kulatiny, čímž si dřevo zachovává svou přirozenou hladkost a křivost, typickou pro sruby. Po většině obvodu kmene tak zůstávají nenarušené letokruhy, které vytvářejí husté vrstvy dřevní hmoty a kulatina tak lépe odolává dřevním škůdcům a ohni, životnost pro sruby se prodlužuje. Oproti trámu s obdélníkovým průřezem dosahuje kulatina výrazně vyšší životnosti a patří mezi základní výhody srubu.


Majitel firmy, pan Vladimír Bernat, realizoval od roku 2001 více než 60 staveb na území České republiky.

    Sruby na klíč patří mezi naše silné stránky a naše firma Vám ráda nabídne z naší nabídky ideální stavbu srubu stvořenou přímo pro Vás. Každý srub je svým způsobem originál a srubové stavby tak získavají své kouzlo. Srubové stavby získavají stále větší oblibě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00