Jak na věc


spray proti roztočům

Pheromone Selection pro muže 2ml

     GT-SA1002 Milujete malování zvířat? Tato sada je ideální právě pro vás. Můžete si vytvořit vlastní mini zoo. Sprejovací pero pro malování, funguje i na textil.
    Významné je i potěšení mužů, když jejich partnerka zažívá rozkoš z uspokojení. Proto je toto jeden z nejčastěji kupovaných výrobků z celé řady Lovely Lovers.
     GT-SA1003 Přesuňte se do kouzelného světa princezen Spray Art! Sada pro Váš pohádkový svět, ve kterém se jen vy rozhodnete, jak bude vypadat vaše princezna. Sprejovací pero pro malování, funguje i na textil.
    POKYNY K POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Aplikujte sprej 2-3x na intimní místa. Počkejte 2 minuty do úplného absorbování tekutiny. Může být používán s kondomem. Před prvním použitím aplikujte malé množství na vnitřní stranu předloktí. Nepoužívejte gel, pokud jste na něho alergičtí.
    Nabízíme produkty, které pomohou udělat z intimních chvil nezapomenutelné zážitky, zpestří danou chvíli a díky nevšedním doplňkům navodíte atmosféru jedinečnosti.
    TightUP Spray 50 ml je vyrobený pro ženy, aby opět pocítili intenzitu intimních chvil. Můžeme však vymezit 3 typy žen, které budou s jeho účinky nejspokojenější:


NATO záchranná mise, 500 k, 3 f

    V TightUP spray obsažené vysoce kvalitní aktivní složky působí po celé délce pochvy (zároveň také na malé i velké stydké pysky). Procesy toto řídící jsou výjimečně složité, proto byly za účelem dosažení optimální účinnosti TightUp spray použity 3 aktivní složky v nejvyšší dávce na trhu. Složení viz níže.
    Intimní spray, unikátní v celé Evropě, vytvořený proto, aby zvýšil kvalitu sexuálního života žen. Díky obsahu aktivních složek (mj. vilín, arginin a kaštan) stahuje poševní stěny a činí je elastičtější. Pomocí „Panenského efektu” zvyšuje v prvé řadě prožitek žen. Mužům zase usnadňuje přivést ženu k orgasmu díky intenzivní stimulaci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00