Jak na věc


správně vyplněná poštovní poukázka a

Změna kvality a struktury vlasů

    Na narovnávání vlasů doporučujeme používat spíše keramickou žehličku, protože se na ni vlasy nelepí. Dokonce ani tehdy, když použijete před žehlením lak, gel či jiný přípravek k dosažení lepšího efektu. Je také důležité používat speciální přípravky k ochraně vlasů ještě před samotným žehlením. Na trhu je k dostání několik přípravků výhradně pro tento účel. Dobré zkušenosti máme s přípravky řady Hot style – Construktor pro jemnější vlasy nebo Iron finish pro silnější a pevnější vlasy. Přípravky jsou k dostání v profesionálních kadeřnických salonech.
    Výbornou péči v současné době nabízejí žehličky s iontovou technologií, které udržují vlhkost ve vlasech, což je velká přednost ve srovnání s výrobky staršího typu. Jsou sice o něco dražší, ale tato investice se rozhodně vyplatí. Taktéž doporučujeme používat přípravky s ochranou vůči teplu, celé spektrum najdete na http://www.zbozi-vlasy.cz/…na-c206.html
    Takže už jste vyfotili pár hezkých modelek, a říkáte si módní fotograf. Jo, tak jsme začínali všichni. Ale abyste byli skutečným fotografem, musíte se kromě mačkání spouště naučit ovládat pár dalších věcí. Zde je deset nejdůležitějších. 1) Historie – musíte znát historii své profese a respektovat ji. Pamatujte, stojíte na ramenech gigantů, a měli byste jim děkovat…
    U steaku můžete udělat chybu hned při nákupu masa. Pokud si nejste stoprocentně jistí, vždy si raději zajděte do vašeho oblíbeného řeznictví a nechte si poradit. Řezník vám rád maso naporcuje na stejně velké dílky a vy si tak ušetříte práci při samotném vaření.


Oříšky českého jazyka: 6 slovíček, ve kterých často chybujeme

    S námi je každý Šéf. Uvařte něco výjimečného, čím překvapíte nejen sami sebe. Recepty nataliri.cz sestavuje šéfkuchař Patrik Bečvář, Kuchař roku 2013/2014 a ukáže Vám, jak stejně dobrá jídla zvládnete ze skvělých surovin sami doma. Nemusíte se o nic starat, inspirativní recepty spolu s čerstvými a kvalitními surovinami v přesně odměřeném množství Vám doručíme, kam si budete přát. Vy pak jen vaříte a užíváte si své nové zajímavé chutě.
    Můj dotaz se týká správného žehlení (narovnávání) vlasů. Mám normální žehličku a v průběhu tří měsíců jsem jí použila asi čtyřikrát. Bohužel mám pocit, že jsem si vlasy hodně zničila. Zajímalo by mě, zda je opravdu tak velký rozdíl mezi normální a keramickou žehličkou. Také se chci zeptat, zda před žehlením můžu používat lak nebo gel. Účes mi tak připadá mnohem efektivnější.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00