Jak na věc


správná velikost dětských sjezdových lyží

Jak poznám, že jsem si vybral/a správnou dietu?

    mám morbidní nadváhu a neumím si už vůbec sama pomoci. je mi 75 roků a mám stálé bolesti kolenního kloubu levé nohy. tato stálá bolest je příčinou toho, že se málo pahybuji a ostatní přichází samo. prosila bych o radu s jídelníčkem protože jenom snížení krmných dávek mi může pomoci. děkuji.
    Hýbat se moc nemohu,mám nemocná záda.Byla jsem i na operaci.před dvěma lety jsem byla na byaspas,už před tím jsem nemohla moc chodit,rok na to jsem si zlomila patu a naštípla kotník.Nechodila jsem od 8dubna do konce listopadu v prosinci jsem mohla zatěžovat nohu na polovičku své váhy.samozdřejmě jsem přibrala a to jsem se snažila málo jíst,ale když jste pořád v jedné místnosti,tak je to špatné.


Registrujte se do Klubu Žij zdravě a získejte spoustu výhod!

    Redukční dieta je obecně řečeno strava, která obsahuje méně energie, než jídelníček, který jsme měli až doposud – cca o 1 500 až 2 000 kJ. Pro někoho může redukční dieta znamenat energetický příjem méně než 8 000 kJ, pro jiného 10 000 kJ atd. Aby byla dieta skutečně redukční, je nejprve třeba poznat vlastní jídelníček podrobným a pravidelným zapisováním (např. v aplikaci Můj Deníček). Díky zapisování dokážeme odhalit naše nejčastější stravovací chyby (např. nepravidelné stravování, přejídání se o víkendu, nedostatek zeleniny a ovoce) a postupně jídelníček upravovat (hledat nízkokalorické alternativy naší stávající stravy, pravidelněji se stravovat, zařadit zeleninu atd.).
    Není jednoduché se v záplavě informací o různých dietách a způsoben snížení váhy vyznat. Přinášíme Vám proto několik zásad, doporučení, rad a tipů, které vám mohou pomoci při sestavování správné redukční diety, tj. takové diety, která vám pomůže shodit přebytečná kila postupně a natrvalo.
    Dobrý den, začínam hubnout a vůbec nevím jak zařít,když nevím co mám přesně jíst?Myslíte si, že bych si měla zajít k někomu na vyšetření, aby mi poradíl co mám vlastně Já jíst???

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00