Jak na věc


sporthotel zátoň recenze

BOHATÁ NABÍDKA SPORTOVNÍHO VYŽITÍ

    Sedm salónků a sálů je ideálním místem pro Vaše konference Praha a kongresy Praha. Wifi a technické zázemí je samozřejmostí, stejně tak jako ochotný a vyškolený personál. Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky.  Hotel Sport patří jistě mezi nejvyhledávanější kongresové hotely.
    V hotelu je recepce, restaurace, kavárna, ve wellnessu je možné využít fitness, finskou, parní a infra saunu, whirlpool, hydromasážní vanu a masáže. K aktivnímu odpočinku slouží půjčovny sportovních potřeb (lyže - běžky, snowboardy, boby, sáně, jízdní kola, koloběžky, badminton), tělocvična, stolní tenis, billiard. V hotelu je také možnost zapůjčení stolních her (klubovny, herny). U hotelu je také víceúčelové hřiště (fotbal, volejbal, nohejbal, basketbal, tenis, házená).
    Nově otevřený tříhvězdičkový hotel se sportovním a relaxačním areálem se nachází v klidné části obce Hostivice v těsné blízko Prahy a nedaleko letiště Václava Havla. Hostivice je městečko v mírně zvlněné krajině, ohraničené z východu návrším Bílá Hora. Nabízí mnoho památek i přírodních krás jako je Hostivický zámek, kostel sv. Jakuba, Hostivická fara, Mariánský sloup, Litovická tvrz, Litovická kaple se sochou sv. Jana Nepomuckého, památky lidové architektury, ale také přírodní památku Hostivické rybníky.


Zázemí pro firemní školení, konference a semináře u Prahy

    Firemní večírky a teambuilding u Prahy jsou velmi oblíbenou formou setkání pracovníků firem v neformálním prostředí. Hotel sport nabízí pro firemní večírky plné zázemí. V případě zájmu o zajištění komplexní teambuildingové akce je k dispozici vlastní fotbalový stadion. V případě nepřízně počasí jsou vnitřní prostory hotelu schopny realitovat velkou část teambuilding programu pod střechou. Nevíte co s načatým víkendem? Společnost BHL nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze.
    "Dobrý den, děkuji, vše proběhlo výborně, z tohoto důvodu se chci zeptat, zda máte ještě nějaké takové hotely v jiných lokalitách pro příští rok. Se službami Vašeho hotelu jsem byla maximálně spokojená, zejména s ochotou, se kterou jste nám vycházeli vstříc."
    Sporthotel Kurzovní je nejvýše položeným hotelem v České republice (1.335 m.n.m.), nachází se pod nejvyšší horou chráněné krajinné oblasti Jeseníky Pradědem. Pouze 6 km od hotelu jsou známé klimatické lázně Karlova Studánka s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Dobrými tipy na výlety jsou např. Červenohorské sedlo, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Petrovy kameny nebo vodopády Bílé Opavy.
    Máme dlouholeté zkušenosti se zajištěním kongresů a konferencí. Hotel Sport Vám zajistí vše od základního občerstvení až po bankety, koktejly či rauty. K dispocici je bohaté sportovní vyžití a ochotný personál Vám v případě zájmu zajistí kulturní, sportovní či jiný společenský program v hotelu nebo mimo něj.


Hotel Sport - ubytování u Prahy

    Hotel Sport*** se nachází 20 km severně od Prahy, v parkové části centra města Kralupy nad Vltavou (20 000 obyvatel), na dálniční trase Praha—Teplice—Drážďany—Berlín, která umožňuje rychlé spojení do centra Prahy (cca 15 min.). Výborná je též dostupnost Prahy vlakem (do centra Prahy na Masarykovo nádražíj). Vlakové nádraží je vzdáleno 300 m od hotelu. Pro konference, semináře, školení, kongresy, teambuilding apod. poskytuje náš hotel výborné zázemí a samozřejmě ubytování. Nabídnout Vám můžeme sedm sálů a salonků různých velikostí s variabilním uspořádáním prostoru. Samozřejmostí je moderní technické vybavení. Hotel Sport je zaměřen na skupinovou, individuální, poznávací, sportovní, kongresovou i rodinnou turistiku. Naše služby a vybavení hotelu uspokojí každou věkovou skupinu.
    Hotel Sport Kralupy nad Vltavou nabízí pronájem salónků a konferenčních prostor u Prahy pro vaše firemní školení Praha, konference, kongresy, semináře teambuilding. Hotel je plne vybaven k pořádání firemních akcí. Pro firemní akce je k dispozici je sedm sálů a salónků. Kongresové prostory jsou vybaveny technikou pro Vaši plnou spokojenost. V hotelu je připojení k Wifi samozřejmostí.
    Hotel nabízí ubytování v pokojích typu Komfort (nově zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením, v pokoji je možnost připojení k internetu přes kabel, trezor a minilednička), pokoje Standard mají vlastní soc. zařízení, pokoje Turist mají pouze umyvadlo a soc. zařízení je společné na patře.


Jarní prázdniny na lyžích - 2019

    Pokud hledáte ubytování v okolí Prahy, ale přitom ve velmi krátké dojezdové vzdálenosti do centra metropole je Hotel Sport to co hledáte. Pouhých 20 kilometrů od Prahy po dálnici D8. V hotelu je k dispozici spousta sportovních aktivit a 140 dvoulůžkových pokojů je záruka Vašeho spokojeného ubytování u Prahy. Pokoje nabízí veškerý komfort - sociální zařízení, satelitní tv a telefon. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00