Jak na věc


spoj čísla pro děti

Twilight Sparkle Rainbooms Style

    Super hra na skóre, ve které budete spojovat stejně barevné kravičky. Pro spojení a získání bodů musí být minimálně tři stejné. Vytvářejte kombinace, abyste získaly více bodů a rychleji se dostali do dalšího kola.
    Ve hře Angry Cats máte za úkol zničit co nejrychleji hada, který se blíží k domečku. Vy musíte spojovat stejné kuličky, abyste ho zkrátili a nakonec zničili. Buďte přesní, protože had má celkem krátkou cestu. Fialové koule se spirálou zastaví jeho postup, červené ho vrací zpět. Máte na to projít všechny levely a být TOP?
    Ve hře uvidíte několik různých prvků, které musíte spojovat. Nicméně tak, aby byly shodné a obsahovaly minimálně tři prvky. Čím více prvků propojíte, tím získáte více bodů.
    Podaří se vám získat co nejvíce bodů v této hře? Vaším úkolem bude odbourávat stejně barevné kostičky. Musíte se však snažit, aby žádná kostička nedosáhla stropu. Odbourat můžete minimálně 3 stejně barevné kostičky.
    Máme tu pro vás další postřehovku, ve které budete spojovat kuličky stejných barev. Bude vás tlačit čas, takže jen spojujte. Podaří se vám nahrát TOP skóre?


Sleeping Princess Swimming Pool

    GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.
    Spojujte balónky stejné barvy. Tak to je hlavním úkole v této hře. Zní to snadně. Různě barevné balónky se kupí kolem jednoho stálého balónku, Vaším úkolem je klikat na shluky balónků alespoň dvou od stejné barvy. Ty pak zmizí a uvolní místo pro další balónky, které časem přiletí. Jakmile ale kliknete na samostatný balónek, ubyde Vám jeden život ze tří.
    Další skvělá hra, ve které budete spojovat stejné obrazce. Máte 5 minut na to, abyste získali co nejvíce bodů, což znamená spojit co nejvíce obrazců. Spojovat musíte minimálně dva stejné obrazce.
    V této hře jde pouze o jedno a to, spojit stejná zvířátka. Hra má jednoduché ovládání, pouze myší zamíříte a odpálíte tam kde jich je nejvíce. Je potřeba využívat i zdi, od kterých se odrážejí. Tak kdo z vás nahraje NEJ skóre?


Fireboy And Watergirl 3 Ice Temple

    V následující hře se ovoce nachází úplně všude a tvým úkolem bude se ho za každou cenu zbavovat. Hledej vždycky minimálně čtveřici shodných druhů ovoce a přesunuj je k sobě, aby mohly zmizet. Hra obsahuje více úrovní, které splníš, pokud se ti podaří odstranit dostatečné množství ovoce. Postupem času se setkáš s novými druhy ovoce.
    Zahrajte si tento bubble shooter, ve kterém budete pomáhat Santovi lovit dárky, které jsou obklopeny bonbóny. Pomocí děla je spojujte a oddělávejte. Myslíte si, že zvládnete vyřešit všechny levely?
    Máme tu další parádní hru na skóre! Vaším úkolem bude spojovat stejná pole. Pole jsou ve dvou vrstvách. Když odstraníte pole ze spodní, ostatní se začnou posouvat dolů. Pro spojení musíte mít minimálně dvě stejná pole vedle sebe.
    Velikonoce jsou již za dveřmi a proto by nebylo od věci trochu se na ně naladit právě touto hrou. Je to klasická hra, kde musíte dávat k sobě tři stejná velikonoční vajíčka. Pokud jich dáte k sobě víc, je to samozřejmě lepší, protože dostáváte více bodů. Dosáhnete až na vrchol pomyslného velikonočního žebříčku?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00