Jak na věc


spisuje reminiscencje

Automobil Tesla 3 a sériová výroba? Jak je to doopravdy.

     Otázkou zůstává i zda se Eminem ještě někdy pustí do skládání a nahrávání nového materiálu. Zatím posledním albem z jeho diskografie je nijak vřele přijatá kolekce Encore z roku 2004 a od té doby ticho po pěšině. Před touto deskou vydal Em alba The Eminem Show (2002), The Marshall Mathers LP (2000), Slim Shady LP (1999) a Infinite (1996), přičemž slávu a nehynoucí obdiv přísných borců mu vynesla především dvě předposlední.
     Čekání na podzim Nakladatelství Dutton Books, které knihu vydá, se nechalo slyšet, že půjde o spisek stejně upřímný a necenzurovaný, jako je sám autor. Očekávat prý můžeme „okno do Eminemových názorů, stinných stránek a jeho lásky k dceři“.
    Přesně před 14 dny začala sériová výroba nového elektromobilu Tesla Model 3. Tehdy se psalo o tom, že si třetí vyrobený kus šéfové firmy přehazují jak horký brambor, neboť původně měla patřit jednomu, který ji dal druhému.
    Zobacz więcej na www.interia.tv | Suzuki grand vitara to model już dobrze znany na polskim rynku. Jak spisuje się to auto z silnikiem benzynowym 2.4? Dołącz do nas na Facebooku! http
    Legendární „protáhlé“ Československo vzniklo před 100 lety. Pouhých 20 let s námi bylo Zakarpatí, nejvýchodnější a nejchudší část. Jak se od té doby vyvíjelo a jak se tam dnes žije? A kdy jsme jej mohli získat zpět?


Zakarpatí – území, které nám po roce 1989 mohlo znovu patřit

    Rapper Eminem, pro něhož je označení skandální něco jako pochvala, plánuje návrat do světel reflektorů. Ne sice prostřednictvím nového alba, nýbrž knihy. Nepůjde ale o beletrii, nýbrž o umělcovy memoáry.
    Pro všechny Eminemovy fanoušky – pokud mu ještě nějací zbyli – to bude dozajista velmi poutavé čtení. Blonďatý výtržník s nabroušenou vyřídilkou se v ní totiž hodlá odkopat a návdavkem přihodit něco básní, kreseb, úryvky z deníků a další atraktivní materiál.
     Špatně si rapper nevedl ani na filmovém plátně, ve snímku režiséra Curtise Hansona 8 Mile ztvárnil víceméně sám sebe.
     Kniha Eminem: The Way I Am dosud není dokončena a na pultech by se měla objevit tento podzim. A my se můžeme jen dohadovat, zda se kdy tento titul dočká českého překladu. Bylo by to nepochybně velmi veselé čtení. Pokud někdo už zapomněl, tenhle člověk se proslavil zejména silně násilnými a přisprostlými texty svých skladeb, v nichž mimo jiné vyhrožoval své matce smrtí, nazýval ji nepěknými jmény a vůbec kolem sebe plival nadávky tak jadrné, že by i hostinský Palivec zbledl závistí.


Video - Test Suzuki Grand Vitara

    Ocitáme na anglickém venkově v roce 1923, kdy Woolfová sužovaná záchvaty deprese, sebevražednými tendencemi i psychickým strádáním spisuje právě Paní Dallowyovou. Přesouváme do Los Angeles roku 1951, kdy duchovní krize tíživě doléhá na Lauru, ženu ze středních vrstev, navenek ideální manželku a matku v plně zabezpečené domácnosti. A dlouho trvá, než pochopíme, jak je tento příběh provázán na závěrečnou epizodu, která se odehrává v současném New Yorku. Každou z povídek spojuje několik rysů: odehrávají se v průběhu jediného, navíc krajně krizového dne, který však byl zamýšlen jako slavnostní a výjimečný, zachycují obdobná gesta či úkony, které vystupují jako spojovací můstky, naznačující, že postřehy Woolfové si uchovávají platnost stále, mění se jen vnější reálie. Režisér s pomocí kameramana Seamuse McGarveye pečlivě, s patrnou nostalgií rekonstruoval minulé epochy, zatímco současnosti vtiskl rozměr až bezmála reportážní. Přitom pokaždé postihl, jak pod zdánlivě bezproblémovým povrchem
     Také básník a herec Nebude to ostatně poprvé, co se Eminem, vlastním jménem Marshall Mathers, pustil do sepisování knih. V roce 2002 spatřila světlo světa jeho kniha básní nazvaná Angry Blonde.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00