Jak na věc


spider solitaire karty zdarma

Ovládání hry - Spider Solitaire

    Když poprvé spatříte Alfu Romeo 4C Spider, začnete snít. Vaše představy nebudou brát konce. Toto mistrovské dílo stylu a výkonu se zrodilo z nejčistšího ducha Alfy Romeo a všem automobilovým nadšencům poskytuje možnost naplnit svůj sen o supersportu. Jedná se o jedinečný vůz, který vznikl s cílem ohromit řidiče na okruhu i při běžné jízdě. Sen každého vášnivého řidiče se od této chvíle stává dosažitelným. 
    Pocit z jízdy pod širým nebem v Alfě Romeo 4C Spider je výsledkem přirozené evoluce verze Coupé. Konstrukce Spideru je založena na velmi specifických technologických a stylistických možnostech, které zlepšují pocit svobody, aniž by byla obětována sportovní DNA Alfy Romeo. Změny designu zadní části sledovaly vytvoření dojmu ohromující síly a svalnatosti. Kryt motoru byl upraven tak, aby zahrnoval přívod vzduchu. Upozorňuje tak na místo pulzujícího srdce vozu. 
    Suchá dvospojková převodovka Alfa TCT zajišťuje nejrychlejší možnou změnu převodových stupňů ve všech podmínkách. Zároveň poskytuje funkci Launch Control pro optimalizaci všech systémů vozidla a pro využití veškeré dostupné síly během zrychlování.
    Stelvio dokonale spojuje ovladatelnost sportovního vozu s komfortem tradičního SUV. Je ztělesněním ještě vytříbenějšího designu a intenzivnějšího potěšení z jízdy Alfa Romeo. 


Veškerá podpora, kterou můžete potřebovat.

    Zážehový přeplňovaný čtyřválec 1750 Turbo s přímým vstřikem paliva a výkonem 240 k je vyroben kompletně z hliníku a nabízí naprosto uchvacující výkon a točivý moment vrcholící na 350 Nm. Neuvěřitelných 80 % točivého momentu je přitom k dispozici již od 1700 ot./min. Alfa Romeo 4C Spider dosahuje nejvyšší rychlosti přes 250 km/h a z 0 na 100 km/h zrychlí za 4,5 sekundy. Úchvatné, že?
    Perfektní odezva je základním rysem vozu určeného k ohromení řidiče. Nová dvouspojková převodovka TCT s funkcí Launch Control optimalizuje změnu převodových stupňů pro nejlepší možné zrychlení a využití potenciálu motoru. Zábavu na okruhu pak zajišťuje jednoduše a intuitivně ovladatelný volič jízdní dynamiky D.N.A. s režimem Race.
    Uhlíkový kompozit představuje v automobilovém průmyslu naprosto špičkový materiál. Díky němu váží šasi modelu Alfa Romeo 4C Spider pouhých 73 kilogramů. Vyrobeno je totiž z uhlíkového kompozitu jako jeden celek. Kliková skříň a přední i zadní pomocný rám jsou vyrobené z hliníku, který kombinuje pevnost a extrémní lehkost. Vnější panely karoserie jsou vyrobené z kompozitu SMC, materiálu s nízkou hustotou kombinující lehkost (je o 20 % lehčí než ocel) a tvarovou stabilitu, která je srovnatelná s ocelí a lepší než u hliníku.


Princess Juliet Treasure Island

    Pokročilá technologie vyplachování válců maximalizuje točivý moment v nízkých otáčkách a řidiči poskytuje větší míru výkonu. Pro implementaci této technologie byl motor vybaven novou generací turbodmychadla a pulsním konvertorem ve výfukovém potrubí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00