Jak na věc


sparta vs pardubice

Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

    Stejně jako během loňské zimy víme, že se s největší pravděpodobností rozloučíme s dalším titulem. Letos je situace ještě o to horší, že už nebojujeme ani o druhé místo, ale před jarem nově vyhlásíme atak na 3. příčku a vítězství v poháru. Pro Spartu dost nedůstojné ambice. Sparta si meziročně v tomto ohledu opět pohoršila a propad tak nadále pokračuje. Můj blog nebude o tom, si do Sparty kriticky kopnout, ale cílem je říct, co za změny bych od Sparty očekával. Současný trenér Zdeněk...
    Oficiální stránky hokejových fanoušků (SHS) klubu HC Sparta Praha je nezávislá platforma fungující od roku 2009. V roce 2012 se web spojil s oficiálním Fanclubem hokejové Sparty.
    Výsledky včerejší diskuse (25. 10. 2019): Nejvíce příspěvků (6) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 7 661 znaků. Další pořadí: 2. Schaschek (příspěvky: 4, znaky: 447) 3. Amphicyoni (příspěvky: 2, znaky: 249) 4. loupák (příspěvky: 2, znaky: 112) 5. Jiří Vápeník (příspěvky: 2, znaky: 90) Celkem bylo včera napsáno 22 příspěveků, které obsahovaly 9 594 znaků.


Adam Hložek, supertalent v dresu Sparty

    Blbeček Houdek dneska narazil. Po dohrání jednoho z Třineckých hráčů a musím podotknout, že si vybral k hodně vzrůstem menšího hráče, tak hned po něm David Musil šel a sestřelil ho jednou ranou blba. Všichni si pamatujeme jak napadl zezadu Kvapila a když už Pisky ležel na ledě, tak mu ten bob ještě dál jednu ránu. Kdyby ho Musil trefil ještě jednou, tak asi by si příště to jeho ***ní hraní role boxera rozmyslel. Zítra, když si ho podá Jurčina, tak si myslím, že se trošku uklidní a doufám, že bude zejtra bitej pořádně. Musilovi palec nahoru a pochvala za to ,jak ho vyškolil.
    reakce na karlos: ,,Hodně mi to včera připomínalo utkání s Vary. První třetina..." zobrazit příspěvekHodně mi to včera připomínalo utkání s Vary. První třetina špatná a po prvních 2 gólech najednou z naší strany koncert Nevím jen, zda vždy dokážeme využít naše nesmyslné dvojité vyloučení ve svůj prospěch tak, jako včera. Kvituji to, že když vedeme, nezalezeme a naopak hrajeme najednou velmi kreativně. Nyní přijdou soupeři z kategorie těžších, ale není vůbec důvod se bát. Naopak....oni musí být podělaní a my je musíme zašlapat do ledu obzvláště jeden blbeček z Plzně by se měl hodně těšit "
    reakce na Schaschek: ,,Jen jsem musel na fb trošku popíchnout ty idioty, co píšou pořád..." zobrazit příspěvekJen jsem musel na fb trošku popíchnout ty idioty, co píšou pořád Krupp ven Snad všichni pochopí, že je to ironie z mý strany "


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00