Jak na věc


sparta vs pardubice

Adam Hložek, supertalent v dresu Sparty

    reakce na Sparťan777: ,,Ano,přesně tak a ten blbeček se jmenuje Houdek. Prosím, aby si ho..." zobrazit příspěvekAno,přesně tak a ten blbeček se jmenuje Houdek. Prosím, aby si ho Jurčina našel a ukázal mu, kdo je boss. "
    Olomouc nám jako soupeř fakt moc nesedí, ale tenhle mač jsme zvládli hodně dobře. Bylo to s přispěním jejich sněhuláka, ale štěstí k tomu patří a hlavně se k tý bráně musí dojet. Dva góly v oslabení, jeden z přesilovky je trochu nepoměr, to se nepodaří jen tak. Vypadalo to i na pošetřené síly do nedělního zápasu, no a když Plzeň tak mi naskočí slovo ,,ležák, kdyby se toho někdo ujal, tak by nám určitě udělal radost
    Adam Hložek nastoupil do CEE Cupu v den svých 16. narozenin, a přestože se na turnaji potkal i se soupeři, kteří byli starší o více než tři roky, počínal si naprosto suverénně.
    reakce na frafont: ,,Dvakrát skórovat v jednom oslabení a ještě oba góly dá jeden..." zobrazit příspěvekDvakrát skórovat v jednom oslabení a ještě oba góly dá jeden hráč, to se hned tak nevidí. Má to dneska jedinou chybu, že tam nespadl ještě aspoň jeden a nebyla pátá "


Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

    Stejně jako během loňské zimy víme, že se s největší pravděpodobností rozloučíme s dalším titulem. Letos je situace ještě o to horší, že už nebojujeme ani o druhé místo, ale před jarem nově vyhlásíme atak na 3. příčku a vítězství v poháru. Pro Spartu dost nedůstojné ambice. Sparta si meziročně v tomto ohledu opět pohoršila a propad tak nadále pokračuje. Můj blog nebude o tom, si do Sparty kriticky kopnout, ale cílem je říct, co za změny bych od Sparty očekával. Současný trenér Zdeněk...
    Blbeček Houdek dneska narazil. Po dohrání jednoho z Třineckých hráčů a musím podotknout, že si vybral k hodně vzrůstem menšího hráče, tak hned po něm David Musil šel a sestřelil ho jednou ranou blba. Všichni si pamatujeme jak napadl zezadu Kvapila a když už Pisky ležel na ledě, tak mu ten bob ještě dál jednu ránu. Kdyby ho Musil trefil ještě jednou, tak asi by si příště to jeho ***ní hraní role boxera rozmyslel. Zítra, když si ho podá Jurčina, tak si myslím, že se trošku uklidní a doufám, že bude zejtra bitej pořádně. Musilovi palec nahoru a pochvala za to ,jak ho vyškolil.
    ACS podruhé za sebou 4:0 doma, ale nemít dneska Heču, tak první půle skončí tak 1:3. A chtělo by to výsledkově navázat i venku, ne že zase v lepším případě remíza.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00