Jak na věc


souvislosti orgánů orgánové hodiny

Ing. Vladislava Břachová

    Jsou prvky přímé demokracie – přímá volba prezidenta, starostů, hejtmanů, referendum – nástrojem posílení demokracie, nebo naopak strategií populistů? O tom všem bude diskutovat Jan Pokorný se svými hosty, kterými budou ústavní právník Jan Kysela, politologové Stanislav Balík a Alexander Tomský a šéfredaktor internetového deníku Jakub Patočka.
    Advokát a výkonný ředitel společnosti Iuridicium Remedium Jan Vobořil, novinář Robert Malecký, poradce pro otevřenost veřejné správy a ochranu soukromí Oldřich Kužílek a kryptolog Tomáš Rosa budou diskutovat o tom, zda a proč žijeme pod všudypřítomnou kontrolou a zda ještě někde existuje skutečné soukromí.
    Ne vždy můžeme změnit bezprostřední okolnosti svého života, ale vždy můžeme změnit svůj postoj (uvědomění) k těmto okolnostem a v důsledku toho i své prožívání života.
    Budeme stárnout důstojně? Klíčovou otázku české společnosti, která stále více stárne, položí moderátor svým hostům, kterými jsou: ředitelka Gerontologického centra v Praze 8 doc. MUDr. Iva Holmerová, internista, geriatr, předseda správní rady domácího hospice Cesta domů MUDr. Zdeněk Kalvach, římskokatolický kněz Mgr. René Václav Strouhal a ředitel sítě domovů pro seniory Mgr. Ivan Černovský.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00