Jak na věc


soukromí investor půjčky ihned na ruku

Luxusní dovolená pro nejnáročnější

    Můžete si sami zvolit den nástupu a naplánovat dovolenou tak, abyste se vyhnuli sobotním ucpaným dálnicím. Před odjezdem platíte pouze rezervační poplatek. Zbytek částky platíte až při nástupu do apartmánu v Chorvatsku. Nezablokujeme vám celou částku s předstihem několika měsíců jako jiní.
    Dopřejte si komfort a pohodlí v podobě luxusního apartmánu na chorvatském pobřeží. Nadstandardní ubytování bez kompromisů vám poskytne vše, po čem toužíte. Budete sipřipadat jako v ráji. Naprosté soukromí je samozřejmostí.
    Poloostrov Pejlešac je vyhlášený krásnou přírodou a plážemi. Mezi významná letoviska patří Mokalo a Žuljana, která je velice oblíbená mezi potápěči. Pelješac je mimo jiné znám také pro svá věhlasná vína - Dingač a Postup.
    Napište nám jaké ubytování hledáte, požadavky které má splňovat a my vám obratem pošleme možnosti ze kterých si určite vyberete. Nám neplatíte žádnou provizi, naopak naši partneři garantují že cena nabízená při rezervaci online je vždy stejná nebo dokonce nižší než na hotelu. Rádi vás o svých kvalitách přesvědčíme.
    Vyberte si z nabídky cenově dostupných apartmánů. Tyto levné apartmány vám nabídnou vše,co potřebujete k příjemně strávené dovolené. Jednáme přímo s vlastníky objektu, proto vám můžeme nabídnout skutečně nejnižší ceny.


Pár tipů, které se mohou na vaší dovolené hodit

    Ideální levná dovolená nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro seniory či skupinky přátel, kteří si chtějí užít společné léto u moře - to je pravé Chorvatsko. Levně a za bezkonkurenčně nízké ceny vám ho můžeme nabídnout pouze díky tomu, že jednáme přímo s vlastníky apartmánů.
    I v roce 2019 bude patřit mezi nejoblíbenější destinace právě Chorvatsko. Dovolená je totiž díky blízkosti Jaderského moře snadno dostupná vlastním vozem. Chorvatsko se může pochlubit krásnými plážemi, čistým mořem a nízkými cenami. V neposlední řadě má podíl na oblíbenosti zájezdů do Chorvatska také po generace rozvíjené přátelství Čechů a Chorvatů a samozřejmě podobnost obou řečí.
    Největši nabídka kvalitního ubytování v celé České republice. Možnost vyhledávání ubytování různých typů – od hotelů všech kategorií přes penziony rodinného typu, apartmány s vlastní kuchynkou, chaty a chalupy až po ubytování v kempech.
    Pokud by vás v průběhu ubytování v Chorvatsku potkaly jakékoliv potíže, nenecháme vás na holičkách. Ochotně vám pomůžeme na zákaznické lince, která je vám k dispozici 12 hodin 7 dní v týdnu.


Apartmány v přímé blízkosti moře

    Získejte zcela zdarma katalog s kompletní nabídkou apartmánů a ubytování v soukromí v Chorvatsku pro rok 2018. Fotografie, podrobné informace a nízké ceny vám pomohou najít ideální ubytování pro vaši rodinu.
    Rodinná cestovní agentura Eliška již druhé desetiletí pomáhá naplňovat vaše sny o úžasné dovolené v Chorvatsku. Jak vám potvrdí kladné ohlasy našich stálých i nových zákazníků, můžete se na nás spolehnout.
    Ráno vás jemně probouzí kouzelná hudba příboje. Od vodních radovánek a prosluněné pláže vás dělí jen několik málo kroků... Najděte si svůj vysněný apartmán přímo u moře. Zasloužíte si přeci úžasnou dovolenou v Chorvatsku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00