Jak na věc


soukromí detektivové české budějovice

Ubytování v soukromí Plitvická jezera v Lednici

    Drvenik je vhodný jak pro mladé lidi tak rodinám s malými dětmi, které si mohou hrát na mělčinách, s pozvolným přístupem, kde se zeleň a borovice táhnou až k moři. Najdete zde rozmanité možnosti provozování sportu, několik sportovních hřišť, vodní a jiné atrakce. Nechybí zde ani zábava, neboť v průběhu letních měsíců se v Drveniku a blízkém okolí pořádá množství velkých akcí, jako jsou "Ribarska noč"(Rybářská noc), lidové veselice a představení, na nichž vystupují nejrůznější umělci a zábavní soubory. Pro svoje ideální klima doporučujeme toto místo i v předsezónních termínech, kdy je toto letovisko velmi romantické.
    Nachází se pod srázy pohoří Biokova a společně v kontrastu s křištálově čistým mořem je tak ideální kombinací k prožití krásné dovolené. Řadí se mezi klidnější letoviska Makarské riviéry. Drvenik byl již v dávných dobách cílem všech, kteří si přáli najít v neposkvrněné přírodě ztracený klid, uvolnění a bezstarostnost. Nádherné oblázkové pláže, zákoutí a přírodní skaliska se rozprostírají v délce více jak 3 km.
     Návštěvníci letoviska Drvenik si tak mohou užít koupání a odpočinku na vyhřátých plážích, nebo si mohou vybrat z pestré nabídky vodních sportů (půjčovny surfů, šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží apod.) a v neposlední řadě mají možnost ochutnat zdejší kuchyni, či si jen tak posedět v jedné z desítek místních kaváren, restaurací, barů a pizzerií.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00