Jak na věc


sokolovská nemocnice oční oddělení

Glaukomová poradna a vyšetření přístrojem HRT II

    26.11.2014 - 22.10.2014 jsem byla hospitalizován na očnim odděleni nemocnice Sokolov. Děkuji panu primáři MUDr. Andreji Farkašovi a všem z personálu očního oddělení za podporu při překonání strachu z mé první operace v životě a za profesionální zvládnutí operačního zákroku. Dále bych chtěl poděkovat personálu za milý a lidský přístup k pacientům . Děkuji ještě jednou… pacient Zoltán Cibula
    V ambulantní části oddělení fungují specializované poradny - glaukomová, dětská, refrakční, ortoptická (výcvik proti šilhání a tupozrakosti), sítnicová, laserová/YAG, FAG-fluorescenční angiografie sítnice, uveální. Zajišťujeme 24hodinovou pohotovostní službu pro celý Karlovarský kraj. Komplexní oční služby zabezpečuje 15 lékařů na trvalý pracovní poměr.
    Oční oddělení Nemocnice Sokolov je zařízením krajského typu a poskytuje služby pacientům z celého Karlovarského kraje a okolí. Na očním oddělení se provádí prakticky veškeré spektrum operací v oboru oftalmologie.
    V ambulantní části oddělení fungují specializované poradny - glaukomová, dětská, refrakční, ortoptická (výcvik proti šilhání a tupozrakosti), sítnicová, laserová/YAG, FAG-fluorescenční angiografie sítnice, uveální poradna.
    10.12.2018 - Částku přesahující čtyři miliony korun investuje Nemocnice Sokolov do modernizace lůžkové části chirurgického a interního oddělení. Cílem je zkvalitnění nabízených služeb...


Refrakční ambulance a konzultační ambulance

    Provádíme refrakční zákroky s implantací čoček multifokálních, bifokálních, akomodačních a fakických na korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatizmu a presbyopie.
    25.02.2015 - Dne 4. 2. 2014 jsem se podrobila laserové operaci oka v nemocnici v Sokolově. Musím vyslovit jen slova chvály na celý personál očního oddělení, organizaci práce, pochopení pro další zdravotní problémy pacienta, jednání všech, s nimiž jsem přišla do styku. Takové osazenstvo nemocnice dělá celému zařízení zaslouženou reklamu, proto přijměte můj dík. Přeji setrvání v současném trendu - vděčný pacient je nejlepší vizitkou, a Vy si uvědomujete, že vše záleží jen od lidí na obou stranách. Ludmila Brožíková
    Oční oddělení je akreditované pracoviště a nachází se ve 4. patře pavilonu E. Na oddělení je k dispozici 10 lůžek v 2 lůžkových pokojích. Děti jsou zpravidla hospitalizovány na lůžkové části dětského oddělení, kde je možnost i hospitalizace s rodičem. Oční oddělení disponuje 2 velkými operačními sály a jedním zákrokovým sálkem.


Nemocnice v Sokolově modernizuje chirurgické a interní oddělení za více než 4 miliony korun

    07.07.2015 - Chtěla bych poděkovat a poukázat na ochotu, vstřícnost a vřelý přístup personálu na oční ambulanci v Nemocnici Sokolov včetně registru očního oddělení. I přes velký počet pacientů a práci ve stresu je personál očního oddělení stále příjemný a vystupuje naprosto profesionálně. Inna Siegelová
    25.03.2015 - Dne 25. 3. 2015 jsem byla na vyšetření na očním oddělení. Musím napsat velmi velkou pochvalu, veškeré služby perfektní, na recepci strašně příjemná ml. pani, ochotná, vše vysvětlila. Pan doktor Baumruk, příjemný, ochotný. Na vyšetření jsem šla přesně na objednaný čas a nakonec slečna v oční optice ochotná poradila co se týče obrouček a skel. Takže všem ještě jednou děkuji Věra Kučerová
    Nejčastějším typem chirurgického výkonu je operace šedého zákalu, prováděná téměř výhradně nejmodernější metodou fakoemulsifikace, nyní na nejmodernějším přístroji "Constellation" jediném v Karlovarském kraji. Vzhledem ke snaze respektovat současné trendy a vyjít pacientům maximálně vstříc, provádíme většinu zákroků ambulantně – bez nutnosti hospitalizace, která může být pro mnoho, hlavně starších pacientů, díky několikadennímu pobytu v nemocničním zařízení, stresujícím zážitkem. Všem pacientům je implantována kvalitní měkká akrylátová nitrooční čočka.


APLIKACE VYSOKÝCH DÁVEK VITAMINU C je nově v porfoliu služeb Nemocnice Sokolov

    V roce 2012 byl na Oční oddělení nemocnice Sokolov zakoupen unikátní laserový přístroj Suprascan firmy Quantel. Jedná se o první přístroj tohoto typu v České Republice. Vedle standardní laserové léčby sítnicových onemocnění nabízí především možnost tzv. mikropulsní podprahové laserfotokoagulace.
    Pracoviště mammoscreeningu, zařazené do Programu MZ ČR screening nádoru prsu do 31. 12. 2014, se nachází v přízemí pavilonu C areálu Nemocnice Sokolov a je součástí RDG oddělení. Jedná se o specializované pracoviště pro preventivní prohlídky prsů, které oficiálně zahájilo svou činnost v měsíci říjnu roku 2006. Toto pracoviště vede erudovaná specialistka s dlouholetou praxí v mammografii.
    Oční oddělení Nemocnice Sokolov je zařízením krajského typu a poskytuje služby pacientům z celého Karlovarského kraje a okolí. Na očním oddělení se provádí prakticky veškeré spektrum operací v oboru oftalmologie. Na lůžkovém očním oddělení jsou hospitalizováni pacienti po operačních zákrocích, úrazech oka a s těžkými očními onemocněními.
    Iktové centrum Nemocnice Sokolov se stalo v 2011 součástí sítě specializovaných pracovišť pro cerebrovaskulární onemocnění, vytvořené Ministerstvem zdravotnictví České republiky.


Vyšetření fluorescenční angiografie a ICG a kontaktologická ambulance

    27.02.2015 - Chtěla bych velmi poděkovat za realizaci laserové operace očí prim. MUDr. Farkašovi a MUDr. Mendrekovi a celému oddělení, které se o mně tak pěkně staralo v průběhu celého zákroku, ze kterého jsem měla původně velké obavy, ale zpětně musím konstatovat, že samotná operace není nijak bolestivá. Po třech dnech jsem zaznamenala první známky zlepšení a od té doby se mi zrak jen zlepšoval. Oči jsou přece to nejvzácnější, co máme. Přeji Vám mnoho dalších spokojených pacientů. Koubková Lucie
    Z dalších operací provádíme transplantace rohovek, jak perforující keratoplastiky, tak nejmodernější techniky lamelární keratoplastiky. Spolupracujeme s mezinárodní rohovkovou bankou v Praze a Brně. Již tradičně se naše oddělení věnuje operacím šilhání, a to jak u dětí, tak u dospělých pacientů a to metodou zajištěné tenotomie. Náš kvalitní tým lékařů a sester provádí i plastické operace víček a okolí oka.
    V posledních dvou letech se novým trendem na celém světě stala implantace nadstandardních, takzvaných prémiových nitroočních čoček, které vracejí oku schopnost vidění bez brýlí nejen na dálku, ale také na čtení, vaření, televizi a počítač. Naše pracoviště se specializuje na implantaci daného druhu čoček.
    30.11.2018 - Ambulance léčby bolesti a multioborová jednotka intenzivní péče Nemocnice Sokolov nově rozšiřuje své léčebné portfolio o podpůrnou terapii intravenózní aplikací vysokých dávek...


APLIKACE VYSOKÝCH DÁVEK VITAMINU C je nově v porfoliu služeb Nemocnice Sokolov

    03.11.2018 - Vážený pane řediteli. Píši za moji maminku, která vzhledem k svému věku email nemá. Chtěla by Vám ráda sdělit, jak je nadmíru spokojena s péčí ve Vaší nemocnici. Dojíždíme...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00