Jak na věc


smykem řízený nakladač locust

Avia A31K montážní plošina MP16

    Řidiči, kteří nevlastní oprávnění skupiny C budou zaškolování delší dobu. Po zvážení instruktora, že dotyčný je schopen zvládnout vozidlo, může na smykové ploše jet i řidič nevlastnící řidičské oprávnění skupiny C.
    Základem smykových nakladačů je podvozek s kabinou, na které je nasazen rám pro nakládání, který je dvouramenný, kdy ramena vycházejí většinou ze zadní části vozu, aby se předek zbytečně neprodlužoval. Lopata je tak položená přímo před kabinou. Společnost CZECH M.A.T. prodává smykové nakladače, které plní úkoly, jež jsou pro tyto menší vozy typické. Jejich použití na stavbách je možné v podstatě okamžitě.


Renault Midlum 220.14 NR P 4x4-VHODNÉ NA PŘESTAVBU NA KONTEJNER

    Specifikem smykových nakladačů, ať už se jedná o kolový nebo pásový model, je jejich pohyb. Smykové nakladače jsou řízené smykem, což umožňuje velmi dobrou ovladatelnost těchto strojů. Aby bylo možné stroje skutečně ovládat smykem, je potřeba, aby se jednalo o stroje malé – smykové nakladače jsou nejmenší nakladače, které jsou na trhu a samozřejmě také v prodejní nabídce společnosti CZECH M.A.T. Jejich hmotnost se pohybuje v řádech tun, spíše se jedná o stroje do hmotnosti okolo 5 tun, což samozřejmě snižuje jejich nosnost, ale na druhou stranu se jedná o velmi rychlé nakladače, které mohou velmi zefektivnit práci, pokud jsou dostatečně kvalitně ovládány.
    Smykové nakladače nejsou určené pro velké stavby, alespoň ne pro hlavní práce, kde je nutné zpracovat velké objemy materiálů najednou, jejich síla spočívá v tom, že je možné je využít pro drobnější úkoly, kde nebudou překážet, mohou naopak napomoci k tomu, aby byl úkol dokončen co nejdříve. CZECH M.A.T. se snaží ve svém portfoliu mít neustále co největší nabídku těchto pohyblivých strojů, které mohou výrazně snížit náklady určené na výstavbu.
    Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava si vyhrazuje právo změnit termín objednané zážitkové jízdy v případě náhlé technické závady objednaného vozidla. V případě takové události dojde buď k použití jiného vozu, nebo ke změně termínu zážitkové jízdy na termín pozdější.


Teleskopický manipulátor JCB 524-50, r.v. 2008

    Velké kolové a pásové nakladače jsou vhodné pro velké projekty, kde stroje musejí pracovat na rozsáhlém území, což vyžaduje i velkou nosnost jejich lopat, aby bylo možné co nejrychleji a co nejefektivněji naložit velké objemy materiálu, který je určen pro přepravu na valnících. V některých případech je ale potřeba, aby byl přítomen menší stroj, který má lepší mobilitu a je možné využít jeho rychlost a ovládání pro snazší manipulaci na malém prostoru. Společnost CZECH M.A.T. nabízí jako alternativu k velkým kolovým a pásovým nakladačům malé smykové nakladače.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00