Jak na věc


smuteční oznámení štítná nad vláří

Věnec žlutá chryzantéma eustoma

    Ačkoli smuteční vazba je na první pohled svázána nejvíce pravidly, i tato aranžmá se neustále vyvíjí a prostor pro originální a kvalitní vazbu a kombinace materiálů je velký. Jelikož doprovází zesnulého na jeho poslední cestě, patří smuteční aranžmá k luxusnějším typům vazby.
    Smuteční věnec Minigerbera, průměr přes 1 metr. Věnec je z chvojí tůje, obsahuje trsové červené růže, růžové chryzantémy a fialovou statici.
    Tyto smuteční vazby díky své trvanlivosti a barevné stálosti vydrží po dlouhou dobu. Vazby mohou být jak malé pro výzdobu hrobů tak velké pro použití při vzpomínkových či smutečních obřadech. Každý kus vazby je originál.


Smuteční aranžmá žlutá chryzantéma

    Když se pozůstalí rozhodli pro rozloučení s obřadem, musí vyřešit další režijní podrobnost, a to zda se bude během obřadu pouze linout hudba, při níž se budou pozůstalí se zesnulým tiše v duchu loučit, a nebo jestli vystoupí řečník, případně řečníci, se smutečním projevem. Smuteční řeči se pronášejí při pohřbech, kde se očekává větší účast lidí, kteří se přišli se zesnulým rozloučit. Mohlo se jednat o člověka všeobecně známého (učitel, lékař, člověk veřejně činný a podobně) nebo o člověka, který má velkou a pospolitou širokou rodinu. Smuteční projevy jsou také obvyklé u obřadů, které nezařizují pozůstalí, ale nějaká instituce (armáda), spolek (hasiči) či jiná korporace.
    Pokud máte speciální přání na zhotovení smuteční kytice nebo věnce, kontaktujte nás na tel. 776 776 524 a Váš požadavek probereme osobně. Všechny smuteční kytice se vyrábějí v naší vazárně, proto Vám můžeme vyjít vstříc i s cenou, nemáme žádné příplatky ani přirážky. Kytice a věnce i rozvážíme a doručujeme po Brně a jižní Moravě na místo určení - obřadní síň, kostel nebo krematorium. 
    vypichovaná kytice z chvojí tůje. Obsahuje bílé květy chryzantémy, žluté frézie a bílý závoj.
    Při zařizování pohřbu bývá pozůstalým položena zásadní otázka – s obřadem nebo bez obřadu? Jestliže se pozůstalí rozhodnou pro obřad, přichází další křižovatka – pouze s hudbou nebo se smutečním projevem? Nejjistější je, když se mezi pozůstalými najde někdo, kdo je schopen smuteční řeč sestavit. Pohřební služby sice poskytnou jakousi osnovu, ale ta někdy nestačí. Snadno k dohledání jsou i osmovy a „mustry“ smutečních řečí. Ale to to nestačí.


Výroba smutečních vazeb z umělých květin

    Smuteční řeč mohou pronést různí lidé, kteří se se zesnulým loučí jménem většího kolektivu (kolega, šéf firmy, činovník nějakého spolku) – v takovém případě bývá smutečních projevů i víc.
    Jestliže člověk zařizuje pohřeb poprvé, bývá překvapen, jak bohaté je portfolio nabídky služeb pohřebních ústavů, zejména jedná-li o „zavedené“ firmy. Ostatně, obvykle pohřební službu vybíráme na základě předchozích zkušeností v rodině nebo na doporučení známých. Pracovníci pohřební služby myslí na všechno, a dobře vědí, že člověk zařizující pohřeb může být psychicky zdeptán. Proberou se zákazníkem všechny podrobnosti, a proberou je sice důkladně a do těch nejmenších detailů, ale taktně a profesionálně.
    Smuteční kytice již od 390,- Kč. Sortiment smuteční vazby zahrnuje volně vázané nebo vypichované pohřební a smuteční kytice, smuteční dekoraci, kytice na rakve z řezaných i umělých květin. Pomůžeme Vám s důstojným rozloučením s blízkou osobou. Navrhneme výběr vhodných květin a jejich barev k poslednímu rozloučení. Nabízíme psaní smutečních stuh v barvě černé, bílé a zlaté. Smuteční vazbu, pohřební kytice doručíme do obřadní síně po Brně a jižní Moravě.


Smuteční Chryzantéma Schamrock Kopretina

    Smuteční řeč předáme pracovníkům pohřební služby, obřadní síně nebo přímo řečníkovi. Záleží na domluvě. Řečník by měl mít čas řeč si předem přečíst. I řečníkovi musíme zaplatit, ale to je většinu na souhrnném účtu celého pohřbu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00