Jak na věc


slavičín valašské klobouky smuteční oznámení

Elementary school of Slavičín - Vlára

    The Primary School of Slavičín – Vlára is the school with 23 classes and and a motto of this school is– „The School for all“. This school is situated in a calm part of a housing estate called Vlára. There are ponds, park and some modern sites for sport near here. Our school complex consits of several buldings. The main building (5th -9th classes), school canteen , gym , school playground and wooden pavilion which is used for after school club. The 1st-4th classes are situated in the second separated school building. Our school is wheelchair accessible therefore is suitable for disadvantaged and handiccaped people. In July and August 2013 there was a complete reconstruction which was targeted on some energy saving and an embellishment of the building.
    KM Slavičín a Dům dětí a mládeže ve Slavičíně, Vás srdečně zvou na 14. ročník Slavičínského Šikuly , 10. ročník Slavičínského Wyhazováku a 10. ročník Slavičínského Zoubku které se uskuteční ve dnech 28.-30. března 2014 v sále Sokolovny ve Slavičíně.
    KM Slavičín a Dům dětí a mládeže ve Slavičíně, Vás zvou na 13. ročník Slavičínského Šikuly , 9. ročník Slavičínského Wyhazováku a 9. ročník Slavičínkého Zoubku které se uskuteční ve dnech 22.-24. března 2013 v sále Sokolovny ve Slavičíně.
    KM Slavičín a Dům dětí a mládeže ve Slavičíně, Vás srdečně zvou na 17. ročník Slavičínského Šikuly , 13. ročník Slavičínského Wyhazováku a 13. ročník Slavičínského Zoubku které se uskuteční ve dnech 1.-2. dubna 2017 v sále Sokolovny ve Slavičíně.
    Letošní Slavičínský šikula je minulostí. Doufáme, že jste si tento ročník užili, děkujeme za účast a podporu a těšíme se na Vás u jubilejního 20. ročníku!


Vítejte na webových stránkách Klubu modelářů ze slavičína

    Trochu se zpozděním, jsem přidal fotky z naší soutěže. Fotografie modelů naleznete v rubrice soutěže, fotografie z doprovodného programu v rubrice galerie.
    KM Slavičín a Dům dětí a mládeže ve Slavičíně, Vás srdečně zvou na 18. ročník Slavičínského Šikuly , 14. ročník Slavičínského Wyhazováku a 14. ročník Slavičínského Zoubku které se uskuteční ve dnech 13.-15. dubna 2017 v sále Sokolovny ve Slavičíně.
    Dovolte nám Vás pozvat na 9. ročník Národní soutěže plastikových modelářů žáků a juniorů pořádanou v Luhačovicích. Více informací a propozice jsou dostupné na zde .
    O tom jak jsme vznikli se můžete dočíst v historii , naše vybavení můžete shlédnout v sekci klubovna . Dále pořádáme každoročně modelářskou soutěž pojmenovanou Slavičínský Šikula .
    KM Slavičín a Dům dětí a mládeže ve Slavičíně, Vás srdečně zvou na 15. ročník Slavičínského Šikuly , 10. ročník Slavičínského Wyhazováku a 11. ročník Slavičínského Zoubku které se uskuteční ve dnech 27.-29. března 2015 v sále Sokolovny ve Slavičíně.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00