Jak na věc


skrytá kamera v ložnici manželů

Tucker the Pug and His 16 Tricks

    Přijde pán k očnímu lékaři a vyděšeně mu zděluje své potíže : Pane doktore, mám vážný problém. Když si nasadím brýle, vidím všude samé holuby. Ten jej prohlédne a během několika vteřin vyřkne diagnózu : To bude v pořádku. Jen si příště nečistěte brýle použitým kapesníkem.
    Server T-Videa.cz Vám přináší ta nejlepší YouTube videa na jednom místě. Sledujte youtube písničky svých oblíbených hudebních autorů, filmové trailery, zábavná videa, u kterých dáte zabrat své bránici, a spoustu dalších klipů podle Vašeho výběru. Videa můžete komentovat, sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.
    Ptali se jednou jednoho kongresmana, jaký má názor na whisky. Tedy, pokud myslíte ten démonický nápoj, který tráví duši, znečišťuje tělo, ničí rodinný život a rozohňuje hříšníky, tak jsem výrazně proti. Na druhé straně, pokud myslíte onen elixír štědrovečerního přípitku, ochranu proti kousavému zimnímu větru a zdanitelnou tekutinu, která tak výrazně přispívá do veřejných rozpočtů na financování péče o invadlidní dětičky, tak potom jsem výrazně pro.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00