Jak na věc


skořepinová tvárnice

OFFICE PRO dřevěná židle NELA

    Zdicí betonové skořepinové tvárnice Betong® jsou jako jediné v ČR vyráběny dle originální francouzské receptury z drceného dolomitického vápence. Název betonové skořepinové tvárnice se již ve stavebnictví natolik vžil, že slovo betonové z názvu nelze vypustit, přestože ve skutečnosti se o obyčejný beton nejedná (na rozdíl od klasického betonu nemají jemné kapiláry, které na sebe váží vodu-jde o jediný stavební materiál, v němž voda nevzlíná). Díky přísně hlídané receptuře, čistému dolomitu, pravidelné obměně prvotřídních forem, nejmodernější vibrolisové technologii, stejně tak jako díky dlouholetým zkušenostem a stálé spolupráci s odborníky ve stavebnictví, mají zdicí prvky Betong ® ojedinělé vlastnosti i strukturu, nesrovnatelné s jinými druhy stavebních materiálů. Tvárnice Betong ® jsou zárukou nadčasových vlastností pro několik generací, aniž by bylo třeba je jakýmkoli způsobem impregnovat, udržovat, opravovat.
    Tvárnice Betong ® mají naprosto univerzální použití - zdivo nechráněné, nezateplené (ploty, opěrné zdi, haly, garáže, sklepy, bazény), zateplené zevnitř či zvenku (rodinné domy, bytové domy, kanceláře, hotely, penziony...).Tvárnice jsou určeny pro výstavbu nízkoenergetických, nízkonákladových nebo pasivních rodinných či bytových domů, skladových, výrobních a víceúčelových hal, zemědělských objektů, garáží, plotů, bazénů, opěrných zdí atd.
    Dnes již žije v ČR nová generace, která by díky vlastním zkušenostem nestavěla svůj dům z jiného stavebního materiálu, než je skořepinová tvárnice Betong ® a právě jejich spokojenost po letech bydlení je pro nás tou nejlepší referencí.
    Způsob zdění je velmi jednoduchý a úsporný: tvárnice mají plná dna, zdí se dny nahoru, nevylévají se betonem = velká úspora, v tvárnicích zůstává vzduch. Dolomitický vápenec umožňuje jednoduchý, precizní řez.


dřevěná židle ALBA Berni

    Lidé, bydlící v domech postavených touto technologií se již přesvědčili, že s Betongem získali jedinečné bydlení, splňující ta nejpřísnější kriteria , a to bez navýšení vstupních investic a pravidelné celoživotní údržby nejrůznějších zařízení. Máme praxí ověřeno, že doposud žádným jiným způsobem výstavby nelze tak skvělých výsledků dosáhnout.
    Kvalitní skořepinová tvárnice je progresivní, praxí prověřený stavební materiál, používaný s převahou již několik generací v různých klimatických podmínkách vyspělých zemí Evropy. Pro jednoduchost výstavby, univerzálnost použití, ekologičnost a úsporu energie jsou skořepinové tvárnice právem považovány za stavební materiál budoucnosti. Jednoduché rychlé zdění
    Skořepinové tvárnice Betong ® lze snadno dělit, nevzlíná a nedrží se v nich voda. Proto jsou také vhodným stavebním materiálem v oblastech s rizikem záplav. (viz.obr.vpravo)
    U obytných staveb je i přes masivní antikampaň výrobců klasických stavebních materiálů skořepinová tvárnice stále více používána pro technologii vnitřního zateplení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00