Jak na věc


sklo na horké nápoje

PROFESIONÁLNÍ VÝROBKY ZE SKLA PRO VÁŠ DOMOV I FIRMU!

    Zrcadla světelná zrcadla s led podsvicením, zrcadlové stěny, skleněné stolky, police, vitríny, niky, skleněné zábradlí vestavěné skříně a spousty jiných výrobků na přání a na míru, vše najdete na našem webu v galerii nebo e-shopu.
     Umělecké zpracování skla, sklenářské práce, sklenářství, rekonstrukce historických motivů,výtvarné návrhy, návrhy architektů, pískování skla, leptaní skla, zrcadla, zrcadlové vitráže, skla do dveří, ploché sklo, skleněné stěny, celoskleněné dveře, skleněné výplně dveří, sprchové kouty, kupole, barevná skla, obrazy na stěnu, laserové gravírování skla, svatební skleničky, skleněné hodiny, dárkové předměty, suvenýry, náhrobní desky, svítidla, vitráže, zážitkové kurzy, design, grafika, malba na sklo, stavování a lehání skla, kopule
    Celoskleněné dveře prosvětlí, provzdušní, odlehčí a opticky zvětší Váš domov. Oblíbeným materiálem ve stavebnictví je nejenom díky svému modernímu designu. Kalené sklo je také velice odolné a bezpečné.


Realizace celoskleněných schodů

     Firma se již druhé desetiletí zabývá náročnou řemeslnou výrobou v oblasti rekonstrukce historických ornamentálních leptaných skel, naší doménou je pískovaní skla, leptané sklo a laserové gravírování skla. Naprosto unikátní, i v Evropském kontextu, je naše nabídka původních historických ornamentálních skel s více než 350 vzory, které vyrábíme až ve čtyřech odstínech matu a nebo v barevném provedení. Vaše i poškozené ornamentální leptané sklo znovu vyrobíme. V oblasti moderního designu skla pro interiér i exteriér realizujeme naš design a výtvarné návrhy, návrhy architektů a návrhy podle přání zákazníků. Náš design skla a designová řešení s Vaší účastí zvýrazní individualitu Vašich interiérů. Jedinečná je námi vyvinutá technologie zrcadlové vitráže, použitá pro kupole, skleněné stěny, nebo obrazy na stěnu. Zrcadlové vitráže, obrazy na stěnu s gravírovanou grafikou přinesou pozitivní impulz do Vašich domovů. K našim častým realizacím patří výplňová skla do dveří, skla do oken, celoskleně
    Naší specialitou je výroba a montáž zimních zahrad, pergol teras a přístřešků ,obkládání skel za kuchyňské linky koupelny, šatny a interiéry místo keramických obkladů,skleněné dveře, sprchové kouty, skleněné obrazy, zrcadla, zrcadlové stěny, celoskleněné příčky, teraria,akvária a mnoho dalšího.
    Vastimil Čapka - Computer Design, umělecké zpracování skla, pískovaní skla, sklo do dveří, největší katalog historických ornamentů, moderní design  skla, skleněné stěny, celoskleněné dveře, sprchové kouty,  barevné sklo, sklo do kuchyně, kupole, zrcadla, svítidla, výtvarné návrhy, zpracování návrhů architektů, sklenářství, fotografie na sklo, zážitkové kurzy, laserové gravírování, svatební skleničky, dárkové předměty, suvenýry.
    Bezrámové sprchové kouty a zástěny z kaleného skla. Sprchové kouty vyrábíme z kaleného skla o minimální tloušťce 8 mm, které opatřujeme kvalitním kováním.


Nové realizace z plochého a ohýbaného skla

    Nabízíme vám kvalitní sklenářské služby a poradenství v oboru. Široký výběr plochého skla nám umožňuje uspokojiti náročného zákazníka a proměnit představu ve skutečnost.
     Za více než 21 let se portfolio služeb firmy rozrostlo z poměrně základní práci se sklem až po nejmodernější formy opracování. V nabídce služeb tak můžete najít tradiční zpracování skla (řezání, vrtání, broušení), ale také technologicky náročné ohýbaní plochého skla v tavících pecích, tepelnou úprava povrchu skel, lepení skel bezpečnostní pryskyřicí a další novinky.
    Nenechte svou kuchyň zapadnout do šedého průměru a povyšte ji z dřevotřískové skládačky na nadčasový designový celek! Sklo je ideálním materiálem pro obklad kuchyňské linky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00