Jak na věc


sklepní světlíky aco markant

Nástěnné a okenní Teplovzdušné solární panely....

    Hladký povrh a bílá barva vytváří lepší podmínky pro reflexi světla a vstup do sklepních prostor. Všechny modely jsou namátkově pojízdné osobními automobily. Zatížení je přes kotevní místa rozloženo do skořepiny světlíku. Srážková voda je odvedena v nejnižším místě kde se nachází otvor DN 100, který může být osazen zápachovou uzávěrou a košem na hrubé nečistoty.
    Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Naše výrobky spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro firmu Okna Šupík si vybírají značku s tradicí, která zaručuje mimořádné energetické úspory.
    Rozvoj stavebního trhu je spojen se snahou výrobců neustále hledat nová řešení, jak vnést nejnovější technologie do staveb tak, aby bylo možné docílit co největšího možného zhodnocení staveb při minimálních pořizovacích nákladech. Použití víceúčelových plastových oken ACO je jedinečným řešením pro výplně stavebních otvorů při novostavbě, nebo renovaci: • sklepních prostorů • prostorů různých provozoven • hal a garáží • mobilních buněk • zemědělských objektů


Brno, město vína – brána do vinařského regionu

    Firma Okna Střechy Šupík v roce 2012 otevřela v Kravařích největší showroom oken a dveří v regionu Opava. Na ploše 210m2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny typy oken a dveří. Máme vystavená okna a dveře, splňující ekonomický standart, ale i okna určena pro nízko-energetické a pasivní domy. Z dveří u nás můžete vidět vchodové,...
    Teplovzdušné kolektory speciálně navržené pro realizace ve sklepních prostorech domů. Vysoušení a tepemperace sklepů. Účinné řešení pro vetšinu typů suterénních prostor. Tyko kolektory mají na rozdíl od standardních kolektorů určených pro obytné prostory zvýšený ventilační účinek. Sklepní kolektory fungují jako účinný vysoušeč plísní a vlhkosti sklepních prostor.
    jsou určeny především k odstranění vlhkosti ve sklepě za pomoci velkého objemu temperovaného teplého vzduchu. Řada sklepů je méně difuzně prodyšná, tím pádem je součástí kolektorů pro sklepní prostory odvětrávací jednotka, která se pohání proudem z teplovzdušného kolektoru. Při umístění kolektoru a odsávací jednotky dochází k optimálnímu proudění vzduchu - větrání, odvlhčování a vysoušení sklepních prostor. Odvod znečištěného vzduchu má v takovém případě maximální účinek. Kompletní systém bez provozních nákladů na energi!


Největší centrum oken a dveří v regionu

    Sklepní světlík je vyroben z moderního materiálu 100% recyklovatelného polypropylenu zesíleného skelnými vlákny. Díky vlastnostem tohoto materiálu je možno použít tento výrobek i v hlubších zástavbách než tomu bylo doposud.
    Sklepní okna jsou vyrobena ze speciálního tříkomorového profilu z tvrzeného PVC a jsou celoplastová bez jakýchkoliv kovových částí. Sklopné křídlo je nastavitelné až do tří různých poloh otevření a uzavíratelné pomocí klik. Jsou dodávána v bílé, nebo hnědé barvě, s jednoduchým prosklením, izolačním sklem 14 mm 4-6-4, nebo speciální výplní podle dohody s výrobcem.
    Rostoucí ceny pozemků, vysoké stavební náklady, snižující se volně použitelné příjmy: to je mnoho důvodů chtít efektivněji využívat prostor. To platí samozřejmě zvlášť pro sklepní prostory. ACO vyvinulo světlík, který je vhodný pro všechna použití. Tím je zpracování podstatně jednodušší. Moderní materiál polypropylen umožnil docílení posledního stupně inovace tohoto produktu, který lze díky jeho novým vlastnostem použít i při hlubší zástavbě, než tomu bylo doposud. Kromě toho hladký povrch ACO sklepního světlíku vytváří i lepší podmínky pro reflexi světla a jeho vstup do sklepních prostor.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00