Jak na věc


sklad sníh

Bedna plastová zkosená 160/140x95x75 mm, 1PL-C

     Potřebujete vybavit skladové prostory? Budete potřebovat manipulační vozíky z kategorie Manipulační technika - v různém provedení. Pro manipulaci s paletami pak jistě oceníte podvozky pod palety.
    Dva a půl roku od mohutné exploze zvládli pyrotechnici vyčistit první epicentrum výbuchu, budovu číslo 16 a její okolí. Podle původního plánu měli pyrotechnici v tuto chvíli začít pracovat v okolí druhého vybuchlého skladu. Pod závějemi sněhu tam leží dělostřelecké granáty a miny.
    Velitel zásahu odhaduje, že počasí může zdržet práce zhruba o čtvrt roku. Tím se také protahuje vyšetřování, proč se tragédie, při které zemřeli dva lidé, stala. Už teď je jasné, že práce ve Vrběticích potrvají minimálně další celý rok.
    Prostě to nejde. Povětrnostní podmínky ani při nejlepší vůli neumožňují pyrotechnikům provádět ohledání místa, ani plošnou či hloubkovou pyrotechnickou asanaci, dodala mluvčí policie Lenka Javorková.


Shrnovač sněhu, 480 x 400 mm, modré, H60001

    Letošní extrémní zimní počasí zkomplikovalo práce v areálu vybuchlých muničních skladů ve Vrběticích na Zlínsku. Kvůli mrazům a hlavně sněhové nadílce velitel zásahu zastavil veškeré práce, pyrotechnickou činnost i ohledání místa. Na jak dlouho se protáhne vyšetřování zatím není jasné.
    Ještě ke konci loňského roku si velitel zásahu pochvaloval, jak pyrotechnikům přeje počasí. Díky teplotám kolem nuly mohla do terénu těžká technika bez toho, aniž by se bořila do země. To ale netušil, že brzy jim počasí ukáže odvrácenou tvář.
    V areálu muničních skladů totiž místy napadlo až půl metru sněhu. Jakýkoliv pohyb pyrotechniků a vyšetřovatelů se tak stal ještě více nebezpečný. Neviděli, kam šlapou nebo do čeho najíždí. Veškeré práce se proto musely zastavit. Ohledání místa činu v současné době neprobíhá. Důvod je zcela evidentní - mráz, sníh a bezpečnost, potvrdil velitel zásahu a ředitel krajské policie Jaromír Tkadleček.


Shrnovač sněhu, 830 mm, profesionální, Fiskars, F143040

    Shrnovač na sníh se vyplatí mít po ruce. Pomůže Vám udržet okolí Vašeho domu upravené a průchodné i za největších náporů sněhu. Ať už potřebujete odklízet chodníky, cestičky k domu nebo parkoviště u nás vyberete to správné hrablo na sníh. Zejména pokud si vyberete hrablo Fiskars, ergonomicky uzpůsobené pro správný pracovní postoj a pohodlné uchopení s násadou izolovanou od chladu, nebudete určitě zklamáni.
     Pro třídění produktů se vám budou hodit přepravky a bedny, pro umístění do prostoru pak celé regály. K regálům pak nabízíme žebříky a schůdky pro snazší přístup.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00