Jak na věc


ski vaňkův kopec

Pálení čarodějnic na Opálené

    Grandhotel Tatra je nadstandardní hotelový komplex s konferenčním zázemím a unikátním wellness centrem, poskytující špičkovou gastronomii, založenou na lokálních produktech.
    Zůstatek na kartě lze vyjezdit do čisté nuly = tzn. při zůstatku bodů menších, než je tarif jízdy (tedy 10 bodů), vás odbavovací systém pustí k vleku a současně vymaže zůstatek bodů.
    Na první pohled však uvidíte tu nejzásadnější změnu už z dálky. Je to naše zbrusu nová "načervenalá" sjezdovka, kterou jsme po letech práce dokázali pro Vás vybudovat a tím zásadně zkvalitnit lyžování u nás. Ne, nepřidáváme žádná parkovací místa a tak si můžete být jisti, že stejné množství spokojených návštěvníků se rozptýlí ve větším prostoru a každý si najde to své.
    Celoroční ubytování, 50 lůžek v devíti pokojích, sociální zařízení společné na patře, klubovna ( TV,SAT ), wi-fi připojení zdarma, možnost stravování, bufet, lyžařské vleky - ski areál Kyčerka 50m, lyžárna, kolárna, venkovní posezení, ohniště, parkování u objektu.


Kalendář akcí

    Milujeme moderní technologie. Proto jsme pro vás pořídili za více než 100 milionů korun absolutní technologický klenot, tu nejmodernější a nejbezpečnější odpojitelnou sedačkovou lanovku, kterou bylo možno na světě vůbec získat. Budeme Vás hýčkat.  Nastupování nikdy nebylo tak komfortní, sedačka téměř zastaví, změří si vás a zvedací podesta i ty nejmenší vyzvedne do vyhřívaných komfortních křesel. Vysoko polstrované sedačky jsou kvůli protivětru ve značné rychlosti lanovky kryty "bublinou".
    Areál Za Tratí je tvořen celkem třemi objekty s rozdílným standardem vybavení. Celková ubytovací kapacita je 14+9. Nachází se v bezprostřední blízkosti vlakové zastávky Velké Karlovice - zastávka - nedaleko SKI areálu SYNOT - Kyčerka.
    Portáši na Opálené posedmé28.7. od 15hod.Zveme všechny na krásnou akci u nás na Opálené. Připraven pro vás bude bohatý program a spousta dobrého jídla a pití. :)
    Jízdné je buď časové, tj. dopolední, odpolední, denní nebo vícedenní nebo bodové. Vratná záloha na bezkontaktní čipovou kartu činí 100,- Kč.
    Výuková lekce trvá 50 minut. Výuku je nutné domluvit předem buď telefonicky, e-mailem nebo osobně v provozovně lyžeřské školy ve Ski areálu Kopřivná. Ceník lyžařské školy najdete zde: http://www.koprivna.cz/cenik-skiareal 


+420 775 191 974 / lyzarskaskola@koprivna.cz

    Máme pro vás připravené všechny moderní bezpečnostní prvky, lyže, lyžáky i helmy a navíc spoustu aktivit pro děti. Čeká na vás oblíbený Funpark i pravidelné animační programy. V naší nabídce najdete kopec zábavy s maskotem, moderní interaktivní pomůcky a akreditované instruktory, kteří jsou držiteli certifikátu APUL (asociace profesionálních učitelů lyžování).
    Zažijte něco nového a svezte se z Opálené dolů na profesionální koloběžce jednou z našich 4km, 5km a 6,5km dlouhých tras.
    Široká škála zimního vybavení značek SCOTT, ATOMIC a NANO SNOWBOARDS. Lyžařské, snowboardové i sluneční brýle značek Victory a Demon potěší svou cenou každého.
    Přijďte se uvolnit a občerstvit do malebného prostředí v srdci Beskyd a objevte u nás na Opálené zcela nové zážitky.
    Nemáte při sobě hotovost? Nevadí, ve všech našich provozovnách můžete platit kartou, hosté hotelu hotelovým čipem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu v celém areálu. 
    Můžeme se pochlubit nejdelší sjezdovkou v údolí Malé Morávky i Karlova a nejmodernější 6-sedačkovou lanovkou v celé České republice. Každý večer můžete plnými doušky užívat kouzlo večerního lyžování na našich sjezdovkách, osvětlených unikátně z obou stran a pravidelně poslouchat hudební nálož živých kapel přímo na svahu.


Hospůdka Opálená

    Penzion Gaudeamus nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích. Jedná se o třípodlažní objekt s celkovou kapacitou 58 lůžek rozdělený v 16 pokojích. Parkování možné přímo před objektem. SKI areál SYNOT Kyčerka vzdálen cca 100 m.
    Celkem 2.480 metrů sjezdových tratí s 9 vleky, které jsou schopny odbavit až 6.450 osob za hodinu. To je současná podoba SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA ve Velkých Karlovicích, Pluskovci. Hitem se stal dětský park s pohyblivými koberci. Ostatní si jistě vyberou některou z modrých či červených sjezdovek.
    Devět stylových valašských roubenek, umístěné téměř všechny v těsné blízkosti SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA nabízí svým klientům nevšední ubytování. V chalupách se mistrně snoubí valašská romantika s moderním komfortem.
    Výuková lekce probíhá v dětském parku s pohyblivým pásem, slalomovými prvky a různými zábavnými prvky. Díky skvěle osvětleným sjezdovkám vás můžeme učit lyžovat i v době večerního lyžování.
    Stylové apartmány Kyčerka jsou umístěny v objektu Hospoda Kyčerka, která je situována v těsné blízkosti SKI Areálu SYNOT Kyčerka. K dispozici jsou zde celkem čtyři apartmány o ubytovací kapacitě 8+6 osob.


Portáši na Opálené posedmé

    Ve stylové hospůdce Opálená si můžete vybrat ze tří druhů piv nebo vyzkoušet naše speciality, domácí borůvkové knedlíky a jehněčí.
    Není lyžování zrovna vaší nejsilnější stránkou, nebo s lyžováním chcete teprve začít? Ve Skiareálu Kopřivná jsme pyšní na dlouholetou tradici lyžařské výuky. Právě náš areál je ideálním pro získání lyžařských dovedností a to nejlépe pod vedením našich profesionálních instruktorů.
    Ski areál Luka nad Jihlavou: sjezdovka 600 metrů, čtyřsedačková lanovka, občerstvení, parkoviště u nástupu, přenosný skipas, ski škola, školní kurzy, večerní lyžování, zasněžování, osvětlení
    Chystáte se na zimní dovolenou s dětmi a potřebujete je naučit lyžovat? Nabízíme Vám možnost výuky na lyžích i snowboardu.
    Hosté mohou využít velkou oplocenou zahradu s příjemným posezením a využití venkovního grilu. Parkoviště přímo u objektu. Ski areál vzdálen cca 350 m.
    Z kontextu je asi jasné, že jsme novou sjezdovku vyzbrojili nejmodernějším zasněžovacím systémem na světě a osadili vynikajícím osvětlením po obou stranách. Večerní lyžování na dvou upravených sjezdovkách, co dodat?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00