Jak na věc


ski vaňkův kopec

Lyžařská a snowboardová škola

    Portáši na Opálené posedmé28.7. od 15hod.Zveme všechny na krásnou akci u nás na Opálené. Připraven pro vás bude bohatý program a spousta dobrého jídla a pití. :)
    Milujeme moderní technologie. Proto jsme pro vás pořídili za více než 100 milionů korun absolutní technologický klenot, tu nejmodernější a nejbezpečnější odpojitelnou sedačkovou lanovku, kterou bylo možno na světě vůbec získat. Budeme Vás hýčkat.  Nastupování nikdy nebylo tak komfortní, sedačka téměř zastaví, změří si vás a zvedací podesta i ty nejmenší vyzvedne do vyhřívaných komfortních křesel. Vysoko polstrované sedačky jsou kvůli protivětru ve značné rychlosti lanovky kryty "bublinou".
    Není lyžování zrovna vaší nejsilnější stránkou, nebo s lyžováním chcete teprve začít? Ve Skiareálu Kopřivná jsme pyšní na dlouholetou tradici lyžařské výuky. Právě náš areál je ideálním pro získání lyžařských dovedností a to nejlépe pod vedením našich profesionálních instruktorů.
    Jízdné je buď časové, tj. dopolední, odpolední, denní nebo vícedenní nebo bodové. Vratná záloha na bezkontaktní čipovou kartu činí 100,- Kč.


Svatomartinské husí hody

    Stylové apartmány Kyčerka jsou umístěny v objektu Hospoda Kyčerka, která je situována v těsné blízkosti SKI Areálu SYNOT Kyčerka. K dispozici jsou zde celkem čtyři apartmány o ubytovací kapacitě 8+6 osob.
    Grandhotel Tatra je nadstandardní hotelový komplex s konferenčním zázemím a unikátním wellness centrem, poskytující špičkovou gastronomii, založenou na lokálních produktech.
    Zůstatek na kartě lze vyjezdit do čisté nuly = tzn. při zůstatku bodů menších, než je tarif jízdy (tedy 10 bodů), vás odbavovací systém pustí k vleku a současně vymaže zůstatek bodů.
    Přijďte se uvolnit a občerstvit do malebného prostředí v srdci Beskyd a objevte u nás na Opálené zcela nové zážitky.
    Devět stylových valašských roubenek, umístěné téměř všechny v těsné blízkosti SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA nabízí svým klientům nevšední ubytování. V chalupách se mistrně snoubí valašská romantika s moderním komfortem.
    Široká škála zimního vybavení značek SCOTT, ATOMIC a NANO SNOWBOARDS. Lyžařské, snowboardové i sluneční brýle značek Victory a Demon potěší svou cenou každého.


Pálení čarodějnic na Opálené

    Na první pohled však uvidíte tu nejzásadnější změnu už z dálky. Je to naše zbrusu nová "načervenalá" sjezdovka, kterou jsme po letech práce dokázali pro Vás vybudovat a tím zásadně zkvalitnit lyžování u nás. Ne, nepřidáváme žádná parkovací místa a tak si můžete být jisti, že stejné množství spokojených návštěvníků se rozptýlí ve větším prostoru a každý si najde to své.
    Areál Za Tratí je tvořen celkem třemi objekty s rozdílným standardem vybavení. Celková ubytovací kapacita je 14+9. Nachází se v bezprostřední blízkosti vlakové zastávky Velké Karlovice - zastávka - nedaleko SKI areálu SYNOT - Kyčerka.
    Celkem 2.480 metrů sjezdových tratí s 9 vleky, které jsou schopny odbavit až 6.450 osob za hodinu. To je současná podoba SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA ve Velkých Karlovicích, Pluskovci. Hitem se stal dětský park s pohyblivými koberci. Ostatní si jistě vyberou některou z modrých či červených sjezdovek.
    Zažijte něco nového a svezte se z Opálené dolů na profesionální koloběžce jednou z našich 4km, 5km a 6,5km dlouhých tras.
    Ski areál Luka nad Jihlavou: sjezdovka 600 metrů, čtyřsedačková lanovka, občerstvení, parkoviště u nástupu, přenosný skipas, ski škola, školní kurzy, večerní lyžování, zasněžování, osvětlení


SKI Areál Kvilda - "Prameny Šumavy"

    Výuková lekce trvá 50 minut. Výuku je nutné domluvit předem buď telefonicky, e-mailem nebo osobně v provozovně lyžeřské školy ve Ski areálu Kopřivná. Ceník lyžařské školy najdete zde: http://www.koprivna.cz/cenik-skiareal 
    Výuková lekce probíhá v dětském parku s pohyblivým pásem, slalomovými prvky a různými zábavnými prvky. Díky skvěle osvětleným sjezdovkám vás můžeme učit lyžovat i v době večerního lyžování.
    Můžeme se pochlubit nejdelší sjezdovkou v údolí Malé Morávky i Karlova a nejmodernější 6-sedačkovou lanovkou v celé České republice. Každý večer můžete plnými doušky užívat kouzlo večerního lyžování na našich sjezdovkách, osvětlených unikátně z obou stran a pravidelně poslouchat hudební nálož živých kapel přímo na svahu.
    Celoroční ubytování, 50 lůžek v devíti pokojích, sociální zařízení společné na patře, klubovna ( TV,SAT ), wi-fi připojení zdarma, možnost stravování, bufet, lyžařské vleky - ski areál Kyčerka 50m, lyžárna, kolárna, venkovní posezení, ohniště, parkování u objektu.
    Hosté mohou využít velkou oplocenou zahradu s příjemným posezením a využití venkovního grilu. Parkoviště přímo u objektu. Ski areál vzdálen cca 350 m.


Portáši na Opálené posedmé

    Chystáte se na zimní dovolenou s dětmi a potřebujete je naučit lyžovat? Nabízíme Vám možnost výuky na lyžích i snowboardu.
    Penzion Gaudeamus nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích. Jedná se o třípodlažní objekt s celkovou kapacitou 58 lůžek rozdělený v 16 pokojích. Parkování možné přímo před objektem. SKI areál SYNOT Kyčerka vzdálen cca 100 m.
    Ve stylové hospůdce Opálená si můžete vybrat ze tří druhů piv nebo vyzkoušet naše speciality, domácí borůvkové knedlíky a jehněčí.
    Z kontextu je asi jasné, že jsme novou sjezdovku vyzbrojili nejmodernějším zasněžovacím systémem na světě a osadili vynikajícím osvětlením po obou stranách. Večerní lyžování na dvou upravených sjezdovkách, co dodat?
    Nemáte při sobě hotovost? Nevadí, ve všech našich provozovnách můžete platit kartou, hosté hotelu hotelovým čipem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu v celém areálu. 


Lyžování pro celou rodinu

    Máme pro vás připravené všechny moderní bezpečnostní prvky, lyže, lyžáky i helmy a navíc spoustu aktivit pro děti. Čeká na vás oblíbený Funpark i pravidelné animační programy. V naší nabídce najdete kopec zábavy s maskotem, moderní interaktivní pomůcky a akreditované instruktory, kteří jsou držiteli certifikátu APUL (asociace profesionálních učitelů lyžování).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00