Jak na věc


ski areál zadov webkamera večerní lyžování

+420 775 191 974 / lyzarskaskola@koprivna.cz

    Milujeme moderní technologie. Proto jsme pro vás pořídili za více než 100 milionů korun absolutní technologický klenot, tu nejmodernější a nejbezpečnější odpojitelnou sedačkovou lanovku, kterou bylo možno na světě vůbec získat. Budeme Vás hýčkat.  Nastupování nikdy nebylo tak komfortní, sedačka téměř zastaví, změří si vás a zvedací podesta i ty nejmenší vyzvedne do vyhřívaných komfortních křesel. Vysoko polstrované sedačky jsou kvůli protivětru ve značné rychlosti lanovky kryty "bublinou".
    Děkujeme našim fanynkám a fandům i všem novým návštěníkům za parádní sněhovou sezónu. Věříme, že jste pořádně provětrali svoje lyže, prkna, boby i sáňky, že jste si užili akce i koncerty v apres ski a bylo vám s námi dobře. Už teď se těšíme na další parádní zimu, protože ZIMA NÁS BAVÍ :)
    Široká škála zimního vybavení značek SCOTT, ATOMIC a NANO SNOWBOARDS. Lyžařské, snowboardové i sluneční brýle značek Victory a Demon potěší svou cenou každého.
    Máme pro vás připravené všechny moderní bezpečnostní prvky a interaktivní pomůcky. Zakládáme si na odbornosti a vysoké kvalitě vzdělání, které je nedílnou součástí každého výborného instruktora. Naši akreditovaní instruktoři jsou držiteli certifikátu APUL (asociace profesionálních učitelů lyžování).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00