Jak na věc


skelné teplice slovensko

Isover DOMO PLUS tl.160mm - skelná vata

    Kompozitní materiály jsou laminátové konstrukce ze dvou nebo více složek. Tvrdší, tužší a pevnější výztuž představují tkaniny uhlíkové, aramidové, skelné a jejich hybridy, aluminizované a diolenové tkaniny, rovingy, sendvičové a další materiály. Funkci pojiva zastávají pryskyřice a doplňkové epoxidové systémy.
    Nabídku naší firmy uzavírá materiál vyrobený z panenského vlákna bez pojiva, respektive minerální skelné vlákno. Vhodný pro aplikaci do vnitřních konstrukcí i velice složitých tvarů střech a krovů, půd, obvodových stěn, příček, stropů a podlah. Velice dobré izolační a akustické vlastnosti. Nízké zatížení konstrukce stropu.
    Technický list Supafil Loft 045 ve formátu PDF ke staženíTechnický list Climaglass ve formátu PDF ke staženíTechnický list InsulFit ve formátu PDF ke stažení
    Skelná vlákna mají silikátový základ a patří k nejpoužívanějším výztužovým materiálům. Sklo je odolné vůči ohni a mnoha chemikáliím, má poměrně vysokou pevnost v tahu a nízký modul pružnosti. Lamináty ze skla jsou extrémně pevné, ale ve srovnání s kovy mají podstatně nižší hmotnost i cenu. Vhodnost použití skla závisí na konstrukci skelné tkaniny, rozhodujícím faktorem je finiš.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00