Jak na věc


sibiřský ženšen pravý pěstování

AKCE NA TERASOVÁ PRKNA SIBIŘSKÝ MODŘÍN

    Mám ženskou černobílou osmiletou sibiřskou husky. Není spayed. Bude brzy vstoupit do svého prvního tepla. Je třeba aktualizovat na snímky. Ona také přichází s registračními dokumenty a rodičovské / rodinné podklady. Potřebuje někoho, kdo má psy, se kterými může hrát, nebo někoho, kdo je velmi aktivní. Velcí lidé pes a poslouchá, když je povolán nebo ....
    Nádherné modré oči sibiřský Husky štěňata, bude dělat velké rodinné domácí zvířata a jsou dobré s dětmi a jiné domácí mazlíčky. Nyní připravena k dobré, nový domov.
    Naše husky se narodily a držely v našem domě. Proč? Věříme, že od samého začátku je důležité, aby štěňátka byla uvedena do domácího prostředí každodenního života a hluku. Jsou manipulovány a socializovány každý den a vystaveny zvukům sušičů sušení, vakuumů, podložek atd., Což jim pomáhá integrovat je do domácího prostředí.
     máme 2 dívky a 1 chlapce, budou správně odčervenaní od 2 týdnů a potom každé dva týdny, dokud neopustí, že se narodili a byli vychováni v našem rodinném domě vedle našich ostatních mazlíčků koček a dětí
    Nádherné modré oči Sibiřský Husky Štěňátka Na prodej. Budou dělat skvělé rodinné mazlíčky a jsou dobré s dětmi a dalšími domácími mazlíčky. Připravte se nyní na dobrý, nový domov. Jejich snímky jsou aktuální a odčervené.


Cenově dostupná a kvalitní alternativa, jak zhotovit terasu

    Zdravá vrh velmi hravých, šťastných samců a samic Sibiřských Husky štěňat připravených k přijetí. Odčervená a bledě ošetřená až do dnešního dne, dům trénovaný, bez kožních problémů, velmi dobře socializovaný, štěpený, plně očkovaný, čistokrevný, s registrací AKC.
    SIBERSKÁ HUSKY S MODRÝMI OČI KC registrovaná, ověřená veterinářem, první injekce, mikročip, červená, 5týdenní pojištění a především vychovaná s láskou a péčí v rodinném domě, s narozením od narození. Bude socializována na každodenní hluky, jako jsou dudlíky a pračky, a obvyklý život. Pro více informací prosím kontaktujte pouze tehdy, pokud jste provedli spoustu výzkumu ....
    Mám štěňátka štěňat AKC Sibiřský husky, přijde se zdravotní zárukou a bude aktuální u všech záběrů. Mají velkou temperament a spolu s dětmi a jinými psy.
    Toto sibiřské chlupaté štěně je staré 12 týdnů. Jsou očkováni, ověřeni veterinářem, zničeni a mám všechny záznamy veterináře. Oni vzali své snímky a nyní jsou připraveni na nový domov. Jsou velmi jemní s dětmi a trpěliví s jinými psy.
    Sibiřský husky a z rodinného prostředí. Mám Grand childen, takže štěňátka budou zvyklá být součástí rušný životní styl. Všechna štěňátka budou očkovaná a čipovaná v době odchodu matky. Budou také aktuální blecha a sbíraní léčby.


AKCE NA TERASOVÁ PRKNA MASSARANDUBA

    Sibiřský husky a z rodinného prostředí. Mám malé miminko, takže štěňátka budou zvyklá být součástí rušný životní styl. Všechna štěňátka budou očkovaná a čipovaná v době odchodu matky. Budou také aktuální blecha a sbíraní léčby.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00