Jak na věc


seznamka cz tvoje štěstí na rande

Výhody seznamky zdarma bez registrace

     Seznamka umožňuje nejen vkládání, ale i následnou editaci a mazání vložených inzerátů - jednoduše, po zadání e-mailové adresy a hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu. Pokud heslo zapomenete, můžete si jej jednoduše nechat poslat na Vaši e-mailovou adresu. Možnost úpravy, smazání inzerátu i zaslání zapomenutého hesla najdete v menu "Ovládání seznamky".


TOP 8 NEJLEPŠÍCH SEZNAMEK ZDARMA

     23.6.2018: upravil jsem většinu scriptů v seznamce, zejména kvůli většímu zabezpečení proti případným útokům. Tato bezplatná křesťanská seznamka umožňuje jednoduché vkládání, editaci a mazání inzerátů, vložení či smazání fotografie k inzerátu, nabízí možnost zaslání zapomenutého hesla, umožňuje i bez registrace odpovídat na inzeráty (max. 3 odpovědi v řadě/v jeden den). Seznamka je navržena jako responzivní, tzn. že je optimalizovaná i pro použití např. na mobilních telefonech. Nově se bez výběru parametrů zobrazuje 15 nejnovějších inzerátů s fotografií (včetně náhledu fotografie) + 30 nejnovějších inzerátů bez fotografie. Kvůli některým romanopiscům (spisovatelům) se nyní v náhledu inzerátů zobrazuje pouze něco přes 600 prvních znaků z textu inzerátu. V několika sekcích jsem vylepšil informační část, přidal jsem kontrolu počtu uživatelem vložených inzerátů a podobně. Sice jsem se pokoušel prověřit funkčnost všech scriptů, ale pokud narazíte na nějaký problém, dejte mi prosím co nejdř
     1.7.2018: ze seznamky jsem odstranil všechny inzeráty s neexistující nebo přeplněnou e-mailovou schránkou a také inzeráty, jejichž autoři žádným způsobem nepotvrdili souhlas ke zpracování osobních údajů. Manuálně jsem tak odstranil cca 1000 inzerátů, tak že tato křesťanská seznamka začíná téměř od začátku. Nicméně nyní máte jistotu, že vaše odpovědi na inzeráty dorazí do funkčních e-mailových schránek.
     Již několikrát jsem se dočetl o odhadu stavu znovuzrozených křesťanů v České republice, který mluvil o cca. 0,5%. Jeden znovuzrozený křesťan na 200 lidí, to je tak žalostná bilance, že se jen stěží vůbec mohou Ti vhodní setkat. Měl jsem vždy rád matematiku, a tak Vás zvu k malému výpočtu:


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00