Jak na věc


seznam přihlášení do email schránky

Datové schránky - Přesměrování z bezpečnostních důvodů

    Pokud je funkce Odesílání z jakékoliv adresy v rámci služby zaškrtnuta, bude možné při odesílání e-mailu zadat jako odesílatele libovolnou adresu na kterékoliv doméně, která přísluší ke službě. Tedy jak k hlavní doméně, tak aliasu. Takto lze e-mail odeslat i z adresy, pro kterou neexistuje žádná schránka.
    Denní počet odeslaných zpráv je počet zpráv, které může uživatel odeslat za jeden den. Zpráva pro více příjemců se započítává pro každého příjemce zvlášť.
    Po přihlášení na adrese client.wedos.com, v sekci webhosting vyberte detail hostingu a v levém menu zvolte E-mailové schránky. Uvidíte zde seznam e-mailových schránek v této doméně. Vlevo u každé schránky uvidíte 2 ikonky, první z nich slouží k otevření detailu schránky, druhá k jejímu smazání.
    Do pole Všechny příchozí zprávy přeposílat na e-mail můžete zadat jednu nebo více e-mailových adres oddělených středníkem, na které se mají přeposílat doručené zprávy.
    Jestliže je možnost Ukládat spam do samostatné složky zaškrtnuta, tak místo ukládání do příchozích zpráv se spam uloží do samostatné složky spam (není dostupná pomocí protokolu POP3).
    Pro nastavení limitu Velikost schránky zadejte požadovanou velikost v MB. Při překročení limitu budou další zprávy adresované do této schránky odmítány.


Hlasová navigace a klávesové zkratky

    Heslo musí obsahovat alespoň 8 znaků a z toho alespoň jeden malý znak, jeden velký znak, jednu číslici a speciální znak. Heslo také nesmí v sobě obsahovat název schránky nebo primitivní řetezce jako 12345, aaaaa, admin, heslo, passwd či password.
    V této sekci můžete nastavit povolení a limity k dané schránce. Pokud nezadáte žádné hodnoty, použijí se limity stanovené v nastavení domény. Ve výchozím stavu je přihlášení, odesílání a doručování zaškrtnuto a tedy povoleno.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00