Jak na věc


servis šicích strojů janome

Servisní poplatek za zjištění závady od 557,- Kč s DPH obsahuje:

    V případě nevyzvednutí stroje, do 6 měsíců od ukončení opravy, může firma ELVA PROFI s.r.o. se strojem nakládat dle § 2609, Občanský zákoník č. 89/2012 Sb.
    Při dotazu na náhradní díly (ať už telefonicky, e-mailem nebo osobně) uvádějte prosím vždy značku stroje, typ stroje, modelové číslo stroje, sériové číslo stroje popřípadě výrobní číslo stroje (naleznete na štítku stroje). Bez těchto informací nelze identifikovat Váš stroj či techniku pro objednání náhradních dílů. Děkujeme
    U větší techniky se počítá dle ceníku práce a skutečného času. Poplatek je účtován platbou pouze v hotovosti při přijetí stroje do servisu! Po odsouhlasení opravy zákazníkem bude odečten z celkové ceny opravy.
    Servisní údržbou by měli vaše lyže projít před zimní sezónou, po týdnu stráveném na horách a neméně důležitý je servis na konci zimní sezóny. Zajímá Vás jakou procedurou projdou lyže v našem servisu lyží? Prohlédněte si postup při servisu lyží ve Wiki.


Servis je po letní pauze opět v provozu

    Poskytujeme ski servis pro všechny věkové a výkonnostní kategorie: děti, rekreační a sportovní veřejnost, členy lyžařských oddílů. Servis lyží, servis běžek, servis snowboardů,jejich opravy, ski hot box, tvarování skeletů bot. Odborná montáž a seřízení vázání,montáže podložek pod vázání,montáže běžeckých vázání,opravy přezek u sjezdových bot.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00