Jak na věc


servis trubkových motoru somfi

Autorizovaný servis ŠKODA pro stálou radost z jízdy

    Aby byly dlouhodobě zachovány všechny požadované charakteristiky vašeho vozidla, jeho jízdní vlastnosti, bezpečnost, funkčnost a spolehlivost vozu i všech jeho součástí, doporučujeme pravidelně navštěvovat autorizovaný autoservis značky ŠKODA, a to nejlépe v intervalech předepsaných přímo výrobcem.
    Drobné opravy provádíme po předchozí objednávce i na počkání a vy si zatím můžete posedět v příjemném prostředí naší kavárny a pochutnat si na vynikající kávě. Je zde i velkoplošná obrazovka s ozvučením Bose a samozřejmostí je i free Wifi připojení. Možná vám ale na internet ani nezbude čas, protože kavárna je integrována přímo do autosalonu ŠKODA, který je nemodernější v Evropě, a vy tak z galerie budete mít báječný výhled na všechny vystavené vozy. Je jich tu na osmi stech čtverečních metrů k vidění opravdu dost…
    Současný automobil je poměrně komplikovaný mechanismus, který důmyslně kombinuje mechanické prvky s elektronickými, aby byl zajištěn optimální chod a funkčnost všech zařízení. Má-li systém dlouhodobě pracovat k plné spokojenosti uživatele, je samozřejmě nutné se o něj náležitě starat. Při vší úctě ke schopnostem a zručnosti našich motoristů jsme přesvědčeni, že každý vůz si zaslouží péči na nejvyšší úrovni, kterou může poskytnout pouze profesionální autoservis.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00