Jak na věc


segmentové mlynářské schodiště

Typy segmentových schodů STUDENT

    Segmentové schody Student dodáváme v řadě variabilních tvarů dle možností interiéru. Součástí standardní výbavy schodů Student je zábradlí s nerezovou drátěnou výplní a dřevěným madlem; oboustranné zábradlí dodáváme na přání.
    Proč by i malé prostory neměly mít krásné schodiště? Úsporné segmentové schody Student dokážeme díky tvarové variabilitě a nášlapům pro střídavý krok použít i v interiérech, kde se klasické schody nevejdou. Segmentové schody Student vyrábíme ze smrkového a bukového dřeva upraveného odolnými polyuretanovými laky. Kovové díly opatřujeme komaxitovou barvou.
    Tak jako další schody v naší nabídce, i segmentové schody Student vyrábíme ručně z pečlivě vybíraných materiálů. Kromě samotných schodů vám rádi zajistíme kompletní servis včetně zaměření a montáže a ručíme vám za dostupnost všech náhradních dílů.
    Líbí se vám segmentové schody Student? Kontaktujte nás s jakýmikoliv dotazy nebo si schody rovnou objednejte! Segmentové schody Student doporučujeme objednat včetně zaměření a montáže.
    Navíc, vedle dodání typizované varianty segmentových schodů Student, vám toto schodiště rádi upravíme na míru – od materiálu schodnic i madla po atypické tvary a rozměry stupňů.


Schody Student – podrobné informace

    Zaregistrujte se k odběru novinek – budeme vám zasílat emaily se slevami, akcemi a novinkami! Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit opětovným zadáním vašeho emailu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00