Jak na věc


sedmého dne večer

Film: Sedmého dne večer (1974), Vladimír Čech, CZ

    Bývalý letecký mechanik chce po pobytu ve vězení a práci v dolech začít nový život v malé pohraniční vsi. Nedaří se mu to ale tak, jak by si představoval, a pronásleduje ho smůla. Nešťastnou shodou okolností upadne dokonce do podezření z dvojnásobné vraždy...ČR 1974. Režie: Vladimír Čech. Hrají: Eduard Cupák, Hana Packertová, Jan Přeučil, Karel Höger, Luděk Munzar, Jitka Zelenohorská, Gustav Heverle, Miroslav Krejča, Jiří Krampol, Ladislav Trojan, Josef Beyvl, Jiří Němeček a další.
    České distribuční filmy z období od roku 2016 až do současnosti zpracováváme postupně na základě ověřování údajů od producentů, distributorů, z filmových titulků a k filmům vznikají původní autorské anotace a obsahy.
    V zábavné show Tvoje tvář má známý hlas účinkují známí českí umělci, kteří za pomoci maskérů projdou velkou proměnou s cílem, aby vypadali jako legendární zpěváci, jejichž písničky zpívají. Jejich pěvecký i taneční výkon pak hodnotí porota složená s dalších celebrit.
    Na podzim téhož roku soutěžili David Gránský, Marta Jandová, Miroslav Etzler, Jan Cina, Markéta Procházková, Anna Slováčková, Roman Vojtek a Ivana Jirešová. Soutěž vyhrál Jan Cina. Tvoje tvář má známý hlas – pěvecká show TV Nova >>
    Animované filmy 1898–1945 jsou v databázi v rozsahu publikace Český animovaný film I. Animované filmy 1946–1993 a dokumentární filmy 1898–1993 se budou doplňovat postupně na základě informací z interních zdrojů NFA.


Oblíbené restaurace a tipy, kam na dobré jídlo

    Pokračování kouzelnické fantasy série Fantastická zvířata, dějově předcházející událostem známým z Harryho Pottera, se nese ve velmi podobném duchu jako její první díl, uvedený v kinech před dvěma lety.
    Nechte se inspirovat a vyberte si levné ubytování, které se nachází přesně tam, kde zrovna potřebujete. Třeba právě poblíž kina, kam se chystáte vyrazit
    V zábavné televizní show Pevnost Boyard se soutěžících pokoušejí dobýt legendární francouzskou pevnost Boyard. V náročných disciplínách musí získat klíče a indicie, které jim pomůžou najít zlatý poklad. Pevnost Boyard – zábavná televizní show TV Prima >>
    V první řadě na jar 2016 účinkovali Hana Holišová, David Kraus, Petr Rychlý, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Iva Pazderková, Petr Vondráček a Anna Fialová. Vítězem byla Hana Holišová.
    V rozmezí 1993–2015 probíhá doplnění informací o českých hraných, animovaných a dokumentárních distribučních filmech z původního časopisu Filmový přehled a původní Filmové ročenky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00