Jak na věc


sedliště u frýdku místku

Vítejte na stránkách 3. turnusu LDT DUHA Sedliště!

    12. prosince 2018 - Dne 12. 12. 2018 se v Sedlištích na komunikaci směrem k vodojemu v Bruzovicích našel pes. Bližší informace na obecním úřadě, popř. v psím útulku v Sedlištích.
    - vše -Památky-atraktivity Archeologické památky Atraktivní doprava (vláček, lanovka, vyhlídková plavba) Církevní památky Domy, paláce, tvrze Hrady a zámky Hřbitovy Jeskyně a podzemí Kašny a fontány Kostely, kaple Mohyly a pomníky Morové, mariánské a trojiční sloupy Muzea, galerie a skanzeny Národní přírodní památky a rezervace Naučné stezky Památkové rezervace Památkové zóny Památné stromy a skupiny stromů Parky Přírodní památky a rezervace Rozhledny a vyhlídková místa Sochy, pomníky, pamětní desky Technické památky a hvězdárny Turistické atrakce Vojenské památky Zoologické a botanické zahrady a arboreta Zříceniny, městská opevnění Židovské památkyUbytování Babyfriendly ubytování Hotely a motely Chatové osady a bungalovy Chaty / chalupy k pronájmu


Sedliště u Jimramova okres Ždár nad Sázavou kraj Vysočina

    Vítáme Vás na internetových stránkách obce Sedliště--------------------------------------------------------------Sedlišťské zpravodajství:-----------------------------------------------------------------------------------


Upozornění vlastníkům a uživatelům pozemků

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------10. SEDLIŠŤSKÝ MOTOSKIJÖRING V sobotu 21.1.2017 se v Sedlištích po 5-ti dlouhých letech konal další ročník, v pořadí již 10., závodu v motoskijöringu. Za krásného, mrazivého počasí jsme mohli obdivovat dramaticé souboje i jezdecké umění motorististů a lyžařů. Děkujeme všem za účast a organizátorům za perfektně připravenou akci. Výsledky naleznete na stránce motoklubu.Fotografie ze závodu naleznete po kliknutí zde, nebo na stránce Galerie/Akce.----------------------------------------------------------------------------------------------------Výsledky VI. ročníku závodu horských kol Okolo Sedlišť 2016Dne 17.9.2016 proběhl V. ročník závodu horských kol Okolo Sedlišť, zařazený do Poháru Českomoravské vrchoviny.Výsledky a v&#
    12. prosince 2018 - Společnost ČEPS, a.s., jako vlastník a provozovatel vedení velmi vysokého napětí upozorňuje vlastníky a uživatele pozemků na nutnost respektovat ochranná pásma vedení a provádět pravidelnou údržbu dřevin v tomto pásmu.
     Childfriendly ubytování Kempy a tábořiště Penziony Ubytování v soukromí UbytovnySlužby Restaurace Babyfriendly restaurace Bary, kavárny Farmy Childfriendly restaurace Infocentra Kongresová a společenská zařízení Kulturní zařízení Opravny kol Restaurace pro diabetiky Restaurace s bezlepkovou nabídkou Směnárny Veřejné toalety Vinné sklepy,vinotékySport a aktivní dovolená Adrenalin Atletické stadiony Bazény kryté Billiard / kulečník Bowling Dětská hřiště Fitness centra, posilovny Golfová hřiště Indoor golfová hřiště Jezdecké objekty Kryté dráhy pro in-line bruslení Kuželny


Usnesení zastupitelstva v období 2018 - 2022

    Tábor utekl jako voda a já už bych jel klidně zase. ;-) devíti měsíční čekání nám alespoň zkrátí víkendové táborové akce. Například hory v prosinci s nejstaršími dětmi. Bližší info k horám a k dalším táborovým akcím brzy dopníme.
    Nazdáár všichni. První měsíc roku 2017 a už je tu táborová akce. V sobotu 21.ledna se sejdeme v 13:50 před zimním stadionem Nikolajka a půjdeme si jako každý rok zabruslit. Vstupné je 40,-Kč. Za šatnu se platí 5,-Kč a pokud nemáte brusle, tak nezoufejte. Je zde možnost půjčení za 60,-Kč. Kontaktní osoba je Bláňa na telefonu 724 396 622. Přihlašujte se zde.
    Knížka Sedliště - historie a současnost je v prodeji na radnici v Jimramově. Kdo se chce dozvědět o Sedlištích a jeho okolí více má stále možnost.
    Provází nás krásné počasí, veselí kovbojové, šťastné kovbojky, ulovení bizoni, medvědi a ochočení koně :-) Za námi je den plný vodních hrátek v nedaleké řece a všichni se těší jak se zítra ovlaží v aquaparku!


28. února - Výroční zpráva dle zákona č. 106/1999 Sb.

     Lov zvěře Lyžařská střediska a vleky Lyžařská střediska s běžeckými tratěmi Masáže Minigolf Místa pro potápění Modelářské dráhy Ostatní sportoviště Půjčovny sportovních potřeb a vybavení Sauny, infrasauny, parní kabiny Solária Solné jeskyně Sportovní haly / tělocvičny Sportovní hřiště venkovní Squash, ricochet Stolní tenis Venkovní horolezení Venkovní koupání Vířivky Vnitřní lezecké stěny Vodní nádrže Vodní sporty Zimní stadionyDoprava Autobusové zastávky Autopůjčovny Letiště Vlakové zastávkyZdravotnictví Lázeňská zařízení Lékárny Nemocnice Sanatoria a léčebny
    Ahoj všichni. Letošní tábor je u konce. Dáme si chvíli odpočinek a vrhneme se na přípravy tábora na příští rok. V této chvíli nam zbývá vydat poslední dvě čísla Chicago news, tak sledujte FB, ať vám neuniknou. Začneme se také prohrabovat fotkami a co nejdříve se je pokusíme uveřejnit. Věříme, že jste si letošní tábor užili tak jako my. Nezapomeňte také, že po celý rok pořádáme různé akce. Moc rádi vás všechny uvidíme. Užijte si tedy náramně zbytek prázdnin a mějte se krásně :)))))
     Ahoj všichni, plánujeme pro vás další akci. Tentokrát to bude výjimečná příležitost zahrát si Beach volleyball s profesionály! Takže všichni 25. února v Beachklubu na Pankráci od 14ti hodin do přibližně 17ti hodin. S sebou zhruba 50 korun plus něco na občerstvení. Cena se bude odvíjet podle počtu účastníků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00