Jak na věc


secky velke pavlovice

Spyker P70 přesná sečka pro aplikaci hnojiv, písku a soli

    Sečky jsou nepostradatelným pomocníkem pro udržení trávníku v dobré kondici. Je důležité vyvarovat se levné hobby technice, která trávníkům spíše škodí, než prospívá. Je totiž velmi důležité dodržet přesné a rovnoměrné dávkování hnojiva a travních směsí a to v závislosti na různé granulaci a druhu rovněž na druhu travních směsí. Kvalitní sečka nesmí hnojivo drtit a musí v případě potřeby okamžitě přestat dávkovat. Jediná ruční sečka na trhu, která splňuje všechny uvedené parametry včetně pískování suchým křemičitým pískem je Gandy 60, Gandy 90, nebo Spyker P 70. Na velké trávníkové plochy použijte profesionální rozmetadlo Spyker s přesným rozhozem všech aplikovaných materiálů. Naopak na malé plochy do cca. 400m2 můžete použít spotřebitelskou sečku s nerezovým adaptérem a zesílenou uzavírací lištou.
    Pro podporu dobrého růstu rostlin je vhodné aplikovat v jarním období hnojivo, které rostlinám dodá potřebné živiny. Ideálním hnojivem s pozvolným účinkem je hnojivo Osmocote Flora.
    Sečky Vredo pro každého Sečky Vredo si postupně získaly široký okruh golfových hřišť. Zdaleka se nejedná pouze o prestižní golfová hřiště. Finanční rovnice je neúprosná pro všechny, proto si sečky Vredo našly cestu i tam, kde je nutné pečlivě počítat. Procento klíčivosti, úspora osiva, času a dosažený výsledek jsou pro pořízení nebo pronájem seček Vredo pádnými argumenty.


Drobná technika - sečky, rozmetadla

    Sečky Vredo jsou známé pro vynikající výsledky dosévání, přesné dávkování osiva a bezprecedentní procento klíčivosti. Disky ve tvaru "V" Tajemstvím za přesným dávkováním a optimálním umístěním osiva do povrchu jsou dvojice disků, které tvoří tvar V. Osivo je přesně dávkováno do vzniklé drážky v požadované hloubce, a to i ve vlhkých podmínkách. Poté jsou drážky zataženy zadním válcem - tím je osivo bezpečně uloženo a povrch zapraven tak, že na greenu je možné ihned hrát. Navíc je osivo ukryto před vyzobáváním místním ptactvem. Každá dvojice disků je plovoucí, pružinami tlačena směrem do povrchu. Disky tak reagují na nerovnosti terénu. Požadovaná hloubka aplikace osiva je zabezpečena kluzkými lyžinami - u každého jednotlivého disku je umístěna jedna vodící lyžina.
    Profesionální sečka pro přesné setí a aplikaci hnojiva. Použití pro přesné setí s možností nastavení požadovaného výsevku na 1m2. Mimo travních směsí lze přesně aplikovat všechny druhy granulovaných hnojiv a suchý...
    Modelové řady Sečky Vredo jsou k dispozici v několika modelových řadách s tím, že pro golfová či fotbalová hřiště jsou určeny řady Vredo Compact, Super Compact a Sport. Zatímco modely Compact mají disky v jedné řadě se vzdáleností mezi řádky 7,5 cm, modely Vredo Super Compact a Sport jsou vybaveny dvěma řadami disků se vzdáleností mezi řádky 3,5 cm. MOdely Super Compact určené pro greeny mají tyto dvě řady zasazeny do sebe tak, aby vzdálenost mezi jejich osami byla minimální a bylo dosaženo maximálního kopírování povrchu greenu.
    Profesionální přesná sečka Spyker P70 má dva na sobě nezávislé dávkovače, které obsluze umožňují aplikaci hnojiva, travní směsi, písku nebo i soli v celkové šíři 91 cm, nebo poloviční 45 cm. To rozšiřuje přesný záběr...


Classic Drop Spreader - včetně nerezového adaptéru a lišty

    Spyker řady P20-5010 se zásobníkem na 23 kg je univerzální rozmetadlo, které je ideální pro majitele rodinných domů, pro jejich trávníky a zimní údržbu chodníků. P20-5010 je ideální rozmetadlo pro trávníková...
    E-shopnejprodávanější zboží* Cenově nižší mulčovací netkané textilie role a balíčky* Tkané textilie* Trávníková hnojiva* Hobby zahradní obrubníky * Neviditelné obrubníky* Travní směsi* Profesionální zavlažovací hadice a postřikovače White Line
    Profesionální sečka pro přesné setí a aplikaci hnojiva. Použití nejen pro přesné setí s možností nastavení požadovaného výsevku na 1m2. Mimo travních směsí lze velmi přesně aplikovat hnojiva a suchý písek. Zásobník...
    Classic Drop Spreader - dodává se kompletně sestavená a promazaná. Sečka pro snadnou, a díky zesilující nerezové liště uzavírače dávkovače, přesnou aplikaci travních směsí, dlouhodobých i rychlerozpustných hnojiv bez nebezpečí...


Easy Hand Held - rozmetadlo hnojiv

    Produktivita hýbe světem Dosévání sečkami Vredo je velmi jednoduché a rychlé. Na golfových hřištích lze dosahovat pracovní rychlosti 10 - 13 km/hod, například 18 greenů tak lze zvládnout za pouhý den a je možné ihned po dosévání hrát. Vysoké procento klíčivosti znamená finanční úsporu na pořízení osiva, viditelně lepší výsledek dosévání a menší počet potřebných zásahů. V neposlední řadě do finanční rovnice vstupuje životnost stroje. Z dosavadní zkušenosti výrobce není důvodu, proč by Vám sečky Vredo neměly sloužit 10 a více let. Stroj bývá navíc využíván i pro jiný účel než dosévání - aerifikaci. Ostré disky spolehlivě prořezávají povrch a otevírají ho pro potřebné biologické procesy.
    Spyker řady 40-5020 se zásobníkem na 23 kg je ideální rozmetadlo díky své nízké hmotnosti a profesionální konstrukci. Rám stroje je natolik odolný, že vydrží každodenní používání, sezónu po sezóně.
    Hnojivo vhodné pro květiny, keře a stromy. Jedna aplikace postačí na celé vegetační období. Ideální doba pro aplikaci je květen. Zajistí dobrý růst a kvetení květin a keřů na záhonech a v květináčích.
    Mechanické dávkování Pohon dávkovacího mechanismu je zabezpečen ozubeným kolem, které se odvaluje na povrchu. Nemusíte tedy nic zapínat, či vypínat, dávkování se automaticky přizpůsobuje pojezdové rychlosti traktoru. Každá dvojice disků má individuální přísun osiva, míra dávkování je zabezpečena přesnými individuálními dávkovacími mechanismy umístěnými na dně zásobníku. U řady Vredo Super Compact lze dávkovat i pod 3 g/m2, navíc nastavení lze ladit velmi jemně, nikoli pouze v předem definovaných krocích.


Spyker S40-5020 rozmetadlo hnojiv, písku a soli

    Sečky Vredo k předvedení či pronájmu již nyní V červnu 2013 uzavřel holandský výrobce seček Vredo partnerství se společností Profigrass, která u modelů určených pro golfová hřiště, sportoviště, parky a veřejné plochy získává zastoupení pro Českou republiku a Slovensko. Sečky Vredo jsou pro Vás k dispozici k vyzkoušení či k pronájmu již nyní. V případě zájmu kontaktujte nás dále kontaktujte na tel. čísle +420 727 969 184.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00