Jak na věc


seřízení zavíračů dveří geze

DOBRÁ KONDICE PODVOZKU AUTOMOBILU ZARUČUJE NEJHOSPODÁRNĚJŠÍ VYUŽITÍ PNEUMATIK A PŘEDEVŠÍM BEZPEČNOU JÍZDU S VAŠIM VOZEM

    (sejmutí strun, čistění těla, kontrola ladící mechaniky, kontrola nultého pražce, kontrola kobylky, kontrola elektroniky, osazení strun, seřízení výztuhy krku, seřízení kobylky, seřízení dohmatu, seřízení intonace, nastavení snímačů, finální test nástroje).
    Na základě tohoto komplexního měření podvozku lze posoudit celkový stav zavěšení náprav ve vztahu ke karoserii a odhalit neodbornou opravu po havárii. Tuto službu doporučujeme zákazníkům před koupí ojetého vozu.
    Vezměte prosím na vědomí, že v tomto ceníku jsou zakalkulované provozní náklady oprav. Ceny jsou stanovené pouze za odvedenou práci a neobsahují použitý materiál (pokud není uvedeno jinak). Odhady se mohou měnit v závislosti na skrytých vadách nebo nepředvídaných komplikacích při opravách. U zakázek se stanovenou předběžnou cenou opravy nad 4.000,- je nutné složit zálohu minimálně ve výši 50% z celkové částky opravy. Sazba za ostatní, zde neuvedené operace včetně konzultací je 400,-/hod. V případě žádosti o expresní opravu je stanoven příplatek 400,-.
    Díky technickému vybavení a řádně proškolené obsluhy jsme schopni seřídit geometrii náprav na jakémkoliv typu vůz do hodnot DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA - závodní vozy.


MĚŘENÍ A SEŘÍZENÍ GEOMETRIE KOL OLOMOUC - SEŘÍZENÍ SBÍHAVOSTI KOL

    Díky obsáhlé databáze hodnot pro měření a seřízení geometrie náprav, které jsou každoročně aktualizovány jsme schopni nastavit jakýkoliv podvozek do požadovaných hodnot výrobce vozidla.
    (sejmutí strun, broušení pražců, čistění a voskování hmatníku, leštění pražců, čistění těla, kontrola ladící mechaniky, kontrola nultého pražce, kontrola kobylky, kontrola elektroniky, osazení strun, seřízení výztuhy krku, seřízení kobylky, seřízení dohmatu, seřízení intonace, nastavení snímačů, čistění a impregnace kovových částí, finální test nástroje).
    (sejmutí strun, přepražcování, broušení hmatníku (sjednocení povrchu), broušení pražců, čistění a voskování hmatníku, leštění pražců, čistění těla, kontrola ladící mechaniky, kontrola nultého pražce, kontrola kobylky, kontrola elektroniky, osazení strun, seřízení výztuhy krku, seřízení kobylky, seřízení dohmatu, seřízení intonace, nastavení snímačů, čistění a impregnace kovových částí, finální test nástroje).


Pobočky nabízející zvolenou službu

    (sejmutí strun, čistění a voskování hmatníku, leštění pražců, čistění těla, kontrola ladící mechaniky, kontrola nultého pražce, kontrola kobylky, kontrola elektroniky, osazení strun, seřízení výztuhy krku, seřízení kobylky, seřízení dohmatu, seřízení intonace, nastavení snímačů, čistění a impregnace kovových částí, finální test nástroje).
    Měření a seřízení geometrie Vašeho vozu na počkání nebo je možné se objednat na tel.: 608961013. Od každého měření i seřízení geometrie náprav Vašeho vozu dostanete protokol o naměřených a seřízených hodnotách.
    Disponujeme obsáhlou databázi vozů, díky tomu jsme schopni měření a seřízení geometrie kol na všech typech aut od veteránů, přes standartni vozy až po nejluxusnější vozy včetně nestandartních vozů určených na zavody nebo ATV.
    Provádíme měření a seřízení geometrie náprav na osobních, 4x4, SUV, lehkých nákladních vozů s nosností do 5000 kg, pro vozidla do rozvoru 4550 mm. Díky našemu vybavení jsme schopni bezpečně provést nejen měření a seřízení geometrie náprav, ale i montáž a demontáž kola z osy jako takové.
    Doporučujeme provádět seřízení geometrie náprav při každé výměně pneu a to u vozů střední a vyšší třídy, u kompaktních vozů alespoň jednou ročně.
    Kontrola stavu Vašeho podvozku spolu s měřením geometrie podvozku Vašeho vozu je v naší provozovně otázkou max. 15 minut.


sbíhavost Olomouc, geometrie kol Olomouc, geometrie měření, geometrie seřízení, měření - seřízení - geometrie - sbíhavosti - kol

    Jezdíte svým vozidlem pravidelně ? Jezdíte svým vozidlem bez rozdílu na denní dobu, nebo roční období ? Jezdíte svým vozidlem jen občas? Tedy všichni, bez rozdílu. My všichni víme co je potkat se s protijedoucím vozidlem, které má špatně seřízená světla a oslňuje nás. My všichni víme jak špatně se řídí, když vozidlo jedoucí za Vámi má špatně seřízená světla.
    Disponujeme systémem pro měření a seřízení geometrie kol VAS 6292 od firmy Hunter. Tato v současnosti nejmodernější technologie pro měření a seřízení geometrie kol nám umožňuje provádět nejen běžné měření a seřízení geometrie náprav, ale jsme schopni také mimo jiné provést ROZMĚROVÝ AUDIT ZAVĚŠENÍ KAROSERIE.
    Ve většině našich servisních prodejen Vám zajistíme nejen kontrolu správné funkce světlometů, ale ve většině případů jsme schopni Vám provést i jejich seřízení. Případná výměna vadné žárovky je pro naše servisní pracovníky samozřejmostí. Nenechávejte kontrolu seřízení světel na poslední chvíli. Objednejte si ji právě u nás.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00