Jak na věc


schránky na urny

Popis - Nové tvary hranatých uren

    U2materiál: žula IMPALAprůměr cca 20 cmvýška 33 cmhmotnost: 20 kgUrnová schránka je vyrobena tak, že je možné dovnitř umístit plastovou schránku na popel. Poté se tmelem přilepí víčko a urna se tím uzavře.
    Aby byla pohřební urna v bezpečí před vlivy přírody, je dobré vybrat i ozdobnou schránku na pohřební urnu. Podle Vašich instrukcí na ozdobnou stránku pro pohřební urnu umístíme nápis, kterým se se zesnulým rozloučíte. Vybírejte pohřební urnu i schránku opatrně, výběr je veliký. Podle potřeby poskytneme i kvalitní ozdobné pohřební stuhy.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin
    Série Alon je inspirovaná především klasicistním tvarem a důraz je kladen zejména na výběr druhu dřeva. Přírodní strukturu dřeva podtrhuje ještě kovový prvek. Urny jsou povrchově upraveny přírodním olejem, který dřevo nejen výborně chrání, ale zanechává jeho povrch přirozený a jemný na dotek. Kromě interiéru se výborně hodí do vnitřních kolumbárií.


Urnová schránka pro 4 urny WEHA

    U1materiál: žula Vangaprůměr cca 20 cmvýška 33 cmhmotnost: 20 kgUrnová schránka je vyrobena tak, že je možné dovnitř umístit plastovou schránku na popel. Poté se tmelem přilepí víčko.
    Snadná instalace nevyžaduje žádnou speciální přípravu, postačí pouze rozměrově shodná jáma. Urnovou plastovou schránku lze použít pro úplné uložení pod zem, nebo částečně zahloubení do předem připraveného betonového rámu. Použitý materiál schránky bezpečně ochrání uložené urny před působením hmyzu, hrabošů, rozdílných teplot a vody.
    Nabízíme Vám využití historického kočáru s koňským spřažením. Kočár je velice elegantní a přitom decetní, vyvedený v tradiční černé a stříbrné barvě. Skvěle se hodí do smutečních průvodů.
    Poskytujeme komplexní služby v oblasti pohřebnictví včetně převozů zesnulých po celé republice, pohřebních průvodů, organizace pohřbů a kremací a kamenických prací. Nabízíme možnost tisku parte na počkání. Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1941. Pro smuteční průvod Vám dáme k dispozici koňské spřežení s historickým kočárem.


Základní rozměry - Plastová schránka na 2 urny

    V případě pohřbu žárem je tradicí uložit popel zemřelého do pohřební urny. Pohřební ústav Veselý-Jandová Vám nabízí možnost výběru z různých druhů pohřebních uren. Výběru pohřební urny je potřeba věnovat zvláštní pozornost, jedná se koneckonců o místo posledního spočinutí zesnulého. Prohlédněte si řadu typů pohřebních uren, od hliníkových s rytým motivem po měděné tepané.
     Plastová schránka na 4 urny určená k uložení pod zemNa 4 ks úředních plastových urenVelmi kompaktní rozměry schránky 37 x 37 x 24 cmmnožstevní slevy:10 - 29ks 418,- Kč bez DPH / kus30 a více ks 380,- Kč bez DPH / kus
    Víme, jak se může protáhnout čekání na parte. Pro Vaše pohodlí nabízíme tisk parte na počkání. Odpadne tak alespoň část byrokracie a vy budete mít více času na důležitější věci.
    Jsme tradiční pražská pohřební služba. Nabízíme komplexní pohřební služby v Praze 6 a okolí, především ve Středočeském kraji okolo Roztok. Prohlédněte si naší nabídku služeb, která zahrnuje úplnou organizaci pohřbu včetně smutečního průvodu, vydání pohřební urny do 3 hodin od zpopelnění nebo výrobu smutečních stuh a pohřebních květin a věnců.
    ZVU2zvířecí urnamateriál: Vicount whiteprůměr 14cmvýška 23cmobjem 0,8lváha: 3,2kgDle velikosti zvířete můžete zvolit menší variantu 0,3l nebo větší 1,5l


Alon - dřevěná urna

     --Podle ceny: od nejnižšíPodle ceny: od nejvyššíPodle jména: od A do ZPodle jména: od Z do ANejprve zboží skladem Třídit podle
    U točených uren je menší výběr odstínu materiálu, narozdíl od uren hranatých. O dostupnosti odstínu uren nás neváhejte kontaktovat nebo příjďte osobně do vzorkové prodejny v Uherském Brodě.
    U3 materiál: žula Himalayaprůměr cca 20 cmvýška 39 cmhmotnost: 25 kgUrnová schránka je vyrobena tak, že je možné dovnitř umístit plastovou schránku na popel. Poté se tmelem přilepí víčko a urna se tím uzavře.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00