Jak na věc


schody do malých prostorů

Schody a schodiště do Vašich domů a budov

    Zboží označené "Dostupnost: 18 dní od objednání" bude vyrobeno po té, co zboží objednáte. Důvodem je velké množství barevných kombinací, které nelze držet skladem. U větších objednávek Vás poprosíme o složení zálohy. Personál naší prodejny Vás bude pochopitelně po Vašem objednání kontaktovat a domluví s Vámi další postup (ohledně dopravy zboží apod.)
    Chcete mít kvalitní schody se zábradlím či dveře vyrobené na míru? Obraťte se na společnost Klavix s.r.o., která Vám zajistí návrh, výrobu i montáž za výhodnou cenu. Dodáme Vám dřevěné schodiště z evropských i exotických dřevin dokonce v možné kombinaci s antikorovými prvky. Skleněné schody a skleněné zábradlí jsou naší specialitou, přičemž součástí dodávky je i velmi důležitý statický výpočet. Také vyrobíme zábradlí dle Vašich představ ze dřeva či v kombinaci dřeva a kovu nebo skla a kovu. Důležitou součástí každé budovy a interiéru jsou dveře. Dodáme Vám dveře ze dřeva i celoskleněné dveře včetně montáže.
    Podstupnice schodu - i podstupnice se vyrábí ve dvou provedeních. Buď s hladkou přední stranou, nebo s tesanou přední stranou. Je tedy jen otázkou výběru, kterou variantu či kombinaci použijete.


Dřevěná schodiště na betonový podklad

    Schody je možné sestavit i do složitějších sestav. Na tomto obrázku (model) jsou schody zalomené. Levá i pravá část stupnice je seříznuta, jsou to tedy 3 stupnice a 3 podstupnice spojené při stavbě k sobě. Tímto způsobem je možné vytvořit i velmi široká schodiště. Stupnice je na modelu skosená, podstupnice je v tomto případě tesaná.
    Stupnice schodu - stupnice je vyráběna ve dvou provedeních. Buď se skosenou přední hranou, nebo se zakulacenou přední hranou (typ S2). Schody se zakulacenou přední hranou mohou mít na přání i zakulacenou boční hranu.
    U tohoto typu schodů je typické zapuštění stupňů, nebo i podstupnic do schodnic schodiště. Schodišťové stupně popřípadě i podstupnice se schodnicemi pevně spojují šrouby. Celá tato konstrukce schodiště je pevně přikotvena do zdi. Opracování schodiště je prováděno na CNC stroji, což zaručuje vysokou přesnost opracování dílců. Materiál schodů je kontrolován z hlediska kvality a vlhkosti.
    Sloupky zábradlí vyrábíme dřevěné, nebo v kombinaci s nerezem. Sloupky mohou být hranaté čtvercového průřezu 80x80mm, nebo soustružené vycházející taktéž z průřezu 80x80mm.
    Vyberte si prosím při objednání barvu, v jaké máme schody zhotovit. Cena výrobku zůstává při vybrání libovolného odstínu stále stejná. Barevný vzorník všech odstínů naleznete zde: BAREVNÝ VZORNÍK

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00