Jak na věc


sběratelé kostí x

Významný český distributor mincí a medailí daruje svému 150.000 zákazníkovi hodnotnou...

    V sobotu ve 14 hodin se pak můžete přidat k oslavě 70. narozenin Arnolda Schwarzeneggera. Česká pošta na svém stánku představí oficiální dopisnici s motivem plakátu k filmu Terminátor 2.
    Oproti minulým ročníkům nás návštěvníky čeká drobná změna. Veletrh se bude konat pouze 2 dny, v pátek a sobotu. Místo konání veletrhu zůstává stejné, tedy veletržní areál PVA Letňany. Pořadatelé slibují, že návštěvníci o nic nepřijdou a program bude stejně bohatý a barvitý jako v minulých letech. Na veletrh přijede více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. Těšit se můžete na známky, různé investiční produkty, historické mince z celého světa, pamětní medaile, historické mince, drahé kameny, vinyly a mnoho dalších sběratelských předmětů a doplňků.


Světoví a čeští rekordmani mezi mincemi

    Pro návštěvníky veletrhu Sběratel si Národní Pokladnice na první výstavní den přichystala milé překvapení. „Rádi bychom potěšili fanoušky numismatiky, a proto jsme se rozhodli věnovat jim dárek. Každý návštěvník, který v pátek u našeho stánku vyplní krátký dotazník, získá pamětní medaili z naší nabídky zcela zdarma. Medailí je připraveno dost, ale nedokážeme odhadnout, zda zbude na všechny zájemce“, zve k stánku 212 návštěvníky veletrhu  Luboš Krčil, ředitel Národní Pokladnice.
    Pořadatelé připravili společně s vystavovateli zajímavý doprovodný program. Po celou dobu konání veletrhu si můžete prohlédnout známky v hodnotě několika miliónu korun, které se v Letňanech objeví v rámci  1. česko-německé filatelistické výstavy Praga Piccola. Pokud byste si své zoubkované skvosty chtěli nechat ocenit, můžete tak na výstavě učinit.
    V případě, že jste fanouškem numismatů, určitě se zastavte na stánku Národní Pokladnice. Tento rok Vám tento významný český distributor mincí a medailí představí velké množství novinek. Uvidíte například 5uncovou výroční medaili z ryzího stříbra, věnovanou T. G. Masarykovi. Ukázky ze stříbrné kolekce, vydané k 100. výročí Československa nebo medaile vydané k 300. výročí Marie Terezie. Pokud jste fanoušky spíše zahraniční numismatiky, rovněž nebudete zklamaní. Na stánku 212 uvidíte čerstvou nabídku těch nejvýznamnějších světových mincoven.


Na trhu se objeví numismaty věnované národním bájím a pověstem!

    Již za několik málo týdnů se sběratelé z celé Republiky, Slovenska i nadšenci z okolních států setkají na veletrhu Sběratel – netrpělivě očekávaném svátku věnovaném této vášni. Ten se uskuteční  v pražských Letňanech již od 8. do 9. září 2017.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00