Jak na věc


sarapis

Nejlevnější SARAPIS Soja akční ceny - Levné SARAPIS Soja

    Není určeno pro děti. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro osoby citlivé na včelí produkty. Mohou užívat osoby s alergií na lepek. Obal kapsle čistě rostlinného původu – vhodné pro vegetariány.
    Přípravek Sarapis Soja 60 kapslí je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.
    Preparát je obohacen o fytoestrogeny ze sóji a červeného jetele. Zajišťuje tak blahodárný a komplexní účinek v období klimakteria, které doprovázejí nepříjemné příznaky (např. návaly horka a potu, bušení srdce, migrény). Příznivě působí při močové inkontinenci, suchosti kůže a sliznic. Příznivě působí i při hyperandrogenních stavech a jimi zapříčiněných poruchách menstruace i u žen v reprodukčním věku.
    Indikace > Pohlavní orgány a sexuální zdraví > Klimaktérium, menopauzaDoplňky stravy > Vitamíny a minerályDoplňky stravy > Bylinné extrakty


Produkty podobné jako SARAPIS Soja

    Květní pyl (32,925%), fermentovaný pyl (18,292%), hydroxidpropylmethylcelulóza (17,377%), extrakt ze sójových bobů (12,575%), glukonát železa (5,224%), extrakt z červeného jetele (4,573%), mateří kašička (4,39%), vitamin C - kyselina L-askorbová (3,658%), vitamin B6 – pyridoxin-hydrochlorid (0,62%), sacharóza (0,139%), stabilizátor arabská guma - E414 (0,139%), kukuřičný škrob (0,059%), vitamin D3 – cholekalciferol (0,0009%).
    Vylepšený Sarapis Soja přináší pomoc pro tělesnou a psychickou pohodu ženy, a to nejen přímo v období klimakteria, ale blahodárně působí také v období před menopauzou a po menopauze, kdy příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy. Preparát je vhodný také pro ženy, které nechtějí nebo nemohou užívat hormonální substituční terapii.
    Velmi důležitou roli v této oblasti hraje prevence – zdravá životospráva, pestrá strava bohatá na vitaminy a stopové prvky, konzumace pokrmů ze sóji aj. Důležitá je přiměřená tělesná aktivita a také pravidelné návštěvy gynekologa.
    Při bolestivé menstruaci a bolestech ve svalech je vhodné užívat preparáty s obsahem ibuprofenu, který účinkuje u bolestí tohoto typu. Z podpůrných doplňků stravy by byl vhodný Sarapis Mensis, který se užívá při problematické menstruaci.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00