Jak na věc


sarapis

Produkty podobné jako SARAPIS Soja

    Preparát je obohacen o fytoestrogeny ze sóji a červeného jetele. Zajišťuje tak blahodárný a komplexní účinek v období klimakteria, které doprovázejí nepříjemné příznaky (např. návaly horka a potu, bušení srdce, migrény). Příznivě působí při močové inkontinenci, suchosti kůže a sliznic. Příznivě působí i při hyperandrogenních stavech a jimi zapříčiněných poruchách menstruace i u žen v reprodukčním věku.
    Velmi důležitou roli v této oblasti hraje prevence – zdravá životospráva, pestrá strava bohatá na vitaminy a stopové prvky, konzumace pokrmů ze sóji aj. Důležitá je přiměřená tělesná aktivita a také pravidelné návštěvy gynekologa.
    Květní pyl (32,925%), fermentovaný pyl (18,292%), hydroxidpropylmethylcelulóza (17,377%), extrakt ze sójových bobů (12,575%), glukonát železa (5,224%), extrakt z červeného jetele (4,573%), mateří kašička (4,39%), vitamin C - kyselina L-askorbová (3,658%), vitamin B6 – pyridoxin-hydrochlorid (0,62%), sacharóza (0,139%), stabilizátor arabská guma - E414 (0,139%), kukuřičný škrob (0,059%), vitamin D3 – cholekalciferol (0,0009%).
    Není určeno pro děti. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro osoby citlivé na včelí produkty. Mohou užívat osoby s alergií na lepek. Obal kapsle čistě rostlinného původu – vhodné pro vegetariány.


Nejlevnější SARAPIS Soja akční ceny - Levné SARAPIS Soja

    Vylepšený Sarapis Soja přináší pomoc pro tělesnou a psychickou pohodu ženy, a to nejen přímo v období klimakteria, ale blahodárně působí také v období před menopauzou a po menopauze, kdy příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy. Preparát je vhodný také pro ženy, které nechtějí nebo nemohou užívat hormonální substituční terapii.
    Přípravek Sarapis Soja 60 kapslí je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.
    Při bolestivé menstruaci a bolestech ve svalech je vhodné užívat preparáty s obsahem ibuprofenu, který účinkuje u bolestí tohoto typu. Z podpůrných doplňků stravy by byl vhodný Sarapis Mensis, který se užívá při problematické menstruaci.
    Indikace > Pohlavní orgány a sexuální zdraví > Klimaktérium, menopauzaDoplňky stravy > Vitamíny a minerályDoplňky stravy > Bylinné extrakty
    První kapsli ráno nalačno a druhou kapsli večer. Kapsle zapít. Doporučujeme dlouhodobější užívání preparátu pro plné využití příznivých vlastností včelích produktů v kombinaci s fytoestrogeny a vitamíny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00