Jak na věc


sídlo správy jeskyní čr

Co lze získat při poskytnutí sídla u nás?

    Děkujeme za výbornou spolupráci v uplynulých letech. Oceňujeme skvělý a přátelský přístup. Vše probíhá v naprostém pořádku a nemůžeme vytknout jedinou chybičku.
    Získejte doménu ve tvaru www.vasefirma.cz a na ní e-mail info@vasefirma.cz se sídlem firmy, ihned a bez starostí s registrací/nastavením. E-mailová schránka na vlastní doméně výrazně přispívá ke zvýšení důvěry zákazníků.
    Po podpisu smlouvy a zaplacení zálohové faktury Vám ihned předáme souhlas s umístěním sídla firmy a výpis z katastru nemovitostí. Tyto dokumenty budete potřebovat k umístění sídla firmy v Praze.
    dovolte abych vám poděkovala za vynikající servis při mém záměru zakoupit s.r.o. Vše bylo zařízeno rychlostí blesku a k naprosté spokojenosti. Rozhodně doporučuji dalším zájemcům jako spolehlivého obchodního partnera.
    Dovoluji si touto cestou poděkovat a to jménem svým i jménem klientů, které zastupuji, pracovnicím spol. CENTRAL OFFICE, (pracoviště Vyšehradská), za vzornou péči a starost v tomto roce. Jsou nejen krásné, ale i milé a pracovité.


Co můžete získat se sídlem firmy?

    Nejste z Prahy, nebo nemáte čas vyzvedávat si poštu doručenou na své sídlo firmy osobně? Zvolte si některou z variant přeposílání či dosílky pošty. Můžete si vybrat z variant měsíčního či týdenního přeposílání zásilek, nebo zvolit dosílku České pošty. Žádná pošta zaslaná na Vaše sídlo firmy v Praze Vám neunikne.
    Nakonec nás stačí kontaktovat a my vyřídíme veškeré papírování a připravíme pro Vás smlouvu o poskytnutí sídla. Všechny dokumenty připravíme předem a předáme ihned po podpisu smlouvy a zaplacení za poskytnutí sídla společnosti.
    Pronájem a provoz vlastní kanceláře v Praze je velmi nákladný, virtuální sídlo firmy je jednou z možností jak výrazně ušetřit. Můžete klidně mít sídlo firmy v centru Prahy a přitom podnikat z domu.
    Tento způsob pořízení kanceláře je vhodný pro pojišťovací a finanční poradce, obchodníky přes internet, programátory, architekty, tlumočníky, nebo například pro stavební firmy, která staví pokaždé na jiném místě. Pokud pracujete zejména z domova či jste často v terénu a nemáte potřebu si zřizovat vlastní kancelář je virtuální kancelář pro Vás to správné řešení!
    Již se nemusíte bát o vlastní majetek - pokud máte sídlo firmy v Praze, nemůže se stát, že v případě zadlužení a následné exekuce přijdete o svůj majetek.


Mějte sídlo firmy na prestižní adrese v Praze, sídlo pro firmu v Praze

    Sídla poskytujeme pro právnické osoby - společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti, evropské společnosti, družstva nebo pro OSVČ, spolky či sdružení.
    Ušetřete nemalé prostředky na pronájmu a provozu vlastní kanceláře v Praze. Poskytnutí sídla Vaší společnosti v naší nemovitosti je levné a rychlé, podnikat navíc můžete klidně z domu.
    Hledáte někoho, kdo poskytne sídlo Vaší společnosti? U nás to budete mít jednoduše a rychle vyřízené. Stačí si vybrat, jakou variantu poskytnutí sídla firmy chcete. V rozhodování vám může pomoci i ceník poskytnutí sídla.
    Zřízení sídla firmy je velmi rychlé, po objednávce sídla firmy do 24 hodin připravíme smlouvu i všechny další dokumenty. Všechny potřebné dokumenty Vám dodáme ihned po obdržení platby, případně přímo při podpisu smlouvy na sídlo firmy.
    Je poměrně známo, že v Praze je mnoho firem a jejich sídel. A proto je jasné, že námi poskytovaná sídla patří mezi statisticky nejlepší lokality, kde lze poskytnout sídlo společnosti. A to jak z důvodu prestižní adresy, tak i vzhledem k častosti kontrol finančního úřadu.


Výhody poskytnutí sídla společnosti

    Vaše společnost může mít rázem sídlo na velmi lukrativní adrese v Praze, jejíž část si můžete sami vybrat. Pokud tuto skutečnost zpozorují zákazníci, jistě na ně bude image celé firmy působit mnohem lépe, než kdyby byla adresa někde v menším městě či na venkově.
    Objednávka sídla firmy je velmi jednoduchá - nejdříve si vyberete variantu sídla firmy v ceníku pro sídlo firmy, poté nás kontaktujete a my pro Vás připravíme smlouvu.
    Poskytnutí sídla pro Vaši společnost v Praze, mějte lukrativní adresu sídla společnosti v centru Prahy. Poskytnutí sídla je rychlé a přináší mnohé výhody pro Vaše podnikání, chraňte své soukromí a majetek.
    Kromě již zmíněného bude na toto virtuální sídlo chodit i pošta, kterou můžeme uschovávat, popřípadě Vám jí budeme přeposílat na Vámi uvedenou adresu. Je samozřejmostí, že sídlo bude náležitě označené Vaší firmou.


Změna sídla firmy v obchodním rejstříku

    Virtuální sídlo Vám umožní získát reprezentativní prostory na pražských adresách, které jsou nejen prestižní, ale také si na ně lze si lze zaregistrovat vaše sídlo společnosti. Sídlo firmy Praha na takto lukrativních adresách podpoří vaši důvěryhodnost a zvýší image v očích vašich klientů či obchodních partnerů. Další výhodou je nízká pravděpodobnost kontroly úřadů, protože úřady v hlavním městě jsou velmi vytížené. Sídlo firmy v Praze mimo trvalé bydliště poskytuje i další výhody pro váš byznys.
    Při rozhodování o koupi ready made společnosti nás překvapilo rychlé jednání a kvalitní přístup. Díky Vám jsme mohli již od okamžiku prodeje za společnost jednat a tím jste nám velice pomohli. Rozhodně Vás budu doporučovat dál!!
    Děkuji Vám za přání a rovněž Vám všem chci poděkovat za skvělou práci, kterou pro nás děláte. Jmenovitě chci poděkovat celé skupince pod vedením paní Kožené za profesionální přístup a ochotu.
    Virtuální kancelář je inovativní a finančně výhodný způsob provozování kanceláře, aniž by jste museli být přítomni na uvedené adrese sídla firmy. Virtuální kancelář je výbornou variantou pro všechny podnikatelské subjekty, kteří přemýšlí nad úspory nákladů spojených s pořízením a chodem své vlastní kanceláře. Přesto však mají k dispozici velmi dobré funkční administrativní zázemí a podporu.


Poskytnutí sídla firmě bez starostí a jednoduše

    V případě, že vaše společnost bude sídlit v Praze, nebudete se muset strachovat o ztrátu vašeho soukromého majetku. V případě zadlužení a hrozících exekučních řízeních nepřijdete o svůj majetek.
    Není žádným tajemstvím, že právě Praha patří mezi statisticky nejlepší lokality pro sídlo firmy s ohledem na kontroly finančního úřadu. Na rozdíl od většiny malých obcí a měst, kde jsou firmy průměrně kontrolovány i jednou za 2-3 roky, průměrný mezičas kontroly FÚ v Praze je i více než 130 let.
    Každá společnost musí mít ze zákona i své sídlo, které je třeba mít zapsané v Obchodním rejstříku. Určitě lze lehce nalézt prostory, které jako sídlo firmy pro tento účel poslouží. Druhá věc je ale ta, jak budou tyto prostory působit na potenciální klienty či obchodní partnery společnosti z hlediska adresy. Je dobré mít na paměti, že sídlo reprezentuje navenek i Vaší společnost. Pro tento účel není nic jednoduššího, než si zřídit takzvané virtuální sídlo. Jedná se o sídlo, které je zapsané v Obchodním rejstříku firmy ale samotná firma v něm nepůsobí.


PJ STAVEBNÍ s.r.o., Jiří Pacovský – jednatel

    Sídlo firmy je velmi důležitý údaj, podle kterého Vás zákazníci posuzují. Prestižní adresa v centru Prahy Vám přinese mnoho výhod, jako je soukromí a anonymita velkého města či úspora nákladů.
    U nás si můžete vybrat místo, kam chcete své nové virtuální sídlo umístit. Do budoucna plánujeme poskytovat levně sídla i na dalších adresách v centru města.
    Exekutory obvykle nezajímá, který majetek na sídle firmy je soukromý a který patří firmě, zabaví Vám cokoliv a Vy se poté musíte zdlouhavě domáhat navrácení. Vyhněte se tomuto riziku se sídlem firmy.
    Nejde tedy jen o prestižní adresu a poskytnutí sídla firmy v Praze. S virtuálním sídlem máte možnost využít doplňkové služby. A to především správu a evidenci pošty či telefonních hovorů. Je jen otázkou budete-li chtít doručenou poštu zasílat naskenovanou e-mailem, nebo si ji osobně vyzvednete. Příchozí telefonní hovory můžeme za Vás také vyřizovat a posléze Vás budeme obratem informovat o jejich obsahu, nebo můžeme hovory automaticky přesměrovávat na vaše telefonní číslo. V případě, že nemáte potřebu vlastní sektářky či asistentky jsou pro Vás optimální naše asistentské služby a virtuální kancelář je opět skvělou alternativou.


Podnikatelská půjčka až 30.000 Kč

    Dalším, velmi dobrým důvodem pro zřízení tohoto sídla, je ušetření za pronájem případné kanceláře. Podnikat tak můžete přímo z Vašeho domova a šetřit přitom zbytečné náklady. Navíc jde o prostory, které sami vlastníme. Odpadají tak možné nepříjemnosti a komplikace s vlastníky nemovitostí.
    Profesionální přístup, který nabízí Vaše společnost je vynikající. Vše probíhá v naprostém pořádku. Při založení společnosti jsme se rozhodli využít Vašich služeb a vše proběhlo rychle a bez problémů
    Námi poskytnuté sídlo firmy vás zbavuje mnohých starostí. Většina exekutorů si neláme hlavu s tím, zdali je majetek, který právě zabavují, firmy nebo Váš soukromý. Prostě jej zabaví. Při poskytnutí sídla společnosti v Praze vám toto nebezpečí nehrozí.
    Pomůžeme Vám se změnou sídla firmy v OR, ať už je Vaše původní sídlo v Praze či mimo ni, připravíme všechny potřebné dokumenty. Změna sídla firmy nikdy nebyla jednodušší.
    Bude se jednat o prestižní adresu na území Prahy. A to za opravdu nízkou cenu poskytnutí sídla. Budete mít sídlo v jedné z nejlepších lokalit Prahy, především z hlediska kontrol FÚ.


Půjčka pro podnikatele, OSVČ, živnostníky

    Poskytneme sídlo pro Vaši společnost v rekordním čase. Potřebujete poskytnout sídlo ještě dnes? Pro nás to není problém. Kontaktujte nás a domluvte si nejbližší možný termín podpisu smlouvy o poskytnutí sídla.
    V neposlední řadě jde i o kontroly finančních úřadů. Neboť je v Praze nespočet firem, jde o nejméně kontrolované město touto institucí. V průměru se uvádí kontrola asi jednou za 100 let.
    Chtěl bych Vám poděkovat za vstřícný přístup při prodeji ready made společnosti. Průběh prodeje byl opravdu na profesionální úrovni a jednání s Vámi bylo velice příjemné. V případě zájmu mého známého o koupi ready made společnosti Vás jistě rád doporučím. Taktéž jsem spokojen se službou poskytnutí obchodního sídla.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00