Jak na věc


sídla eu

Podnikatelská půjčka až 30.000 Kč

    Virtuální kancelář v Praze Vám zajistí větší anonymitu nejen před očima sousedů a konkurentů, ale také Vám virtuální sídlo firmy zajistí mnohem menší pravděpodobnost kontroly Vaší firmy finančními úřady, protože adresa firmy Praha (její registrační sídlo) Vám určí pražskou příslušnost finančního úřadu, kde je největší výskyt registrovaných společností v České republice. Virtuální kancelář zjednodušeně tedy znamená vaši kancelář v Praze bez nutnosti stěhování Vašeho faktického sídla i s nábytkem do Prahy. Nemusíte shánět drahý pronájem kanceláře proto, abyste měli pražskou adresu. Zároveň Vám Vaše virtuální sídlo v Praze zajistí s minimálními náklady anonymitu velkoměsta.
    Jedině s námi získáte v rámci realizace Vašeho záměru bezplatné právní poradenství ke všem dotčeným otázkám od advokátů, právníků a daňových poradců ZDARMA!
    Tento způsob pořízení kanceláře je vhodný pro pojišťovací a finanční poradce, obchodníky přes internet, programátory, architekty, tlumočníky, nebo například pro stavební firmy, která staví pokaždé na jiném místě. Pokud pracujete zejména z domova či jste často v terénu a nemáte potřebu si zřizovat vlastní kancelář je virtuální kancelář pro Vás to správné řešení!
    Dovoluji si touto cestou poděkovat a to jménem svým i jménem klientů, které zastupuji, pracovnicím spol. CENTRAL OFFICE, (pracoviště Vyšehradská), za vzornou péči a starost v tomto roce. Jsou nejen krásné, ale i milé a pracovité.


K dispozici již v 6 pražských lokalitách

    V případě, že nemáte zájem o využití služby poskytnutí sídla pro firmy, ale rádi byste jen expandovali do dalších měst ČR nebo SR, můžeme vám v jednom nebo více našich místech zřídit kontaktní adresu, na kterou se budou moci obracet vaši klienti. Také v tomto případě jsme vám schopni zajistit poštovní služby, vyřizování telefonátů, administrativní a technický servis a ostatní doplňkové služby pro podnikatele více zde. Adresy mohou sloužit jako pobočky a pomůžou vám při expandování do dalších regionů.
    Využití služeb levné virtuální kanceláře Praha lze také doporučit pro SPV společnosti (SPV firma), tedy těm klientům, kteří nemají obchodní společnost k dlouhodobé aktivitě. 
    Sídlo společnosti Praha je nejenom věcí prestiže, ale také zde jsou pro Prahu další faktická hlediska, kdy Praha je centrem obchodu s největší koncentrací potencionálních zákazníků.


Video režisérky Ivanny Benešové

    Poskytnutí souhlasu vlastníky nemovitosti s umístěním sídla firmy je jednou z podmínek pro zápis nové adresy firmy v Praze do obchodního rejstříku. Tento dokument musí být opatřen úředně ověřeným podpisem vlastníka nemovitosti. S ohledem na skutečnost, že jsme vlastníky poskytovaných sídel, jsme schopni Vám poskytnout tento dokument na počkání, nemusíte zdlouhavě čekat, než bude pro Vás zprostředkován konkurencí podpis vlastníka nemovitosti. Dále Vám zajistíme veškerý navazující servis související se změnou adresy sídla. Změna sídla s.r.o., změna sidla firmy jiné právní formy nebo změna adresy kanceláře je doprovázena rovněž podáním návrhu na změny v obchodním rejstříku. Pokud Vás zajímají další právní a praktické informace, více se dočtete na: změna sídla společnosti. To podstatné pro Vás je to, že veškeré právní a administrativní záležitosti a další úkony vyřídíme v ceně sídla za Vás! Rychle a levně vyměníte staré sídlo za novou virtuální adresu v hlavním městě Praha. Vaše nové sídlo
    Obsah je volně k použití pro soukromé účely fyzických osob. Jakékoli jiné užití obsahu včetně převzetí, umístění na vlastní web, šíření anebo dalšího zpřístupňování bez souhlasu Vzory.cz z.s. je zakázáno.
    V rámci služeb virtuální kanceláře je možné zajistit jiné formy vyřizování klientské pošty doručované na sídlo společnosti. Jedná se například o skenování pošty a její následné zasílání emailem, více o možnostech služeb levná virtuální kancelář čtěte zde: virtuální kancelář. 
    Poskytnutí sídla představuje moderní službu, díky které můžete ušetřit nemalé peníze za pronájem kanceláří, případně přesunout umístění firmy ze své soukromé adresy a získat soukromí a anonymitu.


SKUTEČNÝ MAJITEL PO NOVELE TZV. AML ZÁKONA

    Virtuální kancelář je inovativní a finančně výhodný způsob provozování kanceláře, aniž by jste museli být přítomni na uvedené adrese sídla firmy. Virtuální kancelář je výbornou variantou pro všechny podnikatelské subjekty, kteří přemýšlí nad úspory nákladů spojených s pořízením a chodem své vlastní kanceláře. Přesto však mají k dispozici velmi dobré funkční administrativní zázemí a podporu.


Sídlo společnosti na PRAZE 6 za konečných 199,– Kč měsíčně!

    V poslední době se objevila řada různých subjektů nabízejících službu poskytnutí sídla firmy Praha. Často se na nás obracejí klienti (změna sídla firmy), kteří nebyli zcela spokojeni s poskytovanými službami virtuální adresa od konkurence. Uvědomujeme si důležitost sídla firmy a důležitost veškeré agendy spojené s poskytováním sídla společnosti. Setkali jsme se s tím, že konkurence poskytovala sídla firem ve sklepech, kočárkárnách, chyběla poštovní schránka společnosti. S tím byly spojeny problémy s přijímáním firemní korespondence a s dalšími legislativními pochybeními. Dále si dávejte pozor na slogany „nejlevnější sídlo firmy v Praze“ nebo „ready made sídlo zdarma“. Vyskytují se i takoví poskytovatelé sídla, kteří nabízejí sidlo firmy v Praze, aniž by bylo jejich, nebo cenu za sídlo pro firmu započítají do jiné poskytnuté služby, např. do samotné ready made společnosti nebo do jiného nereklamovaného poplatku. Taková praxe u nás nemá šanci nejen díky úzké spolupráci s Advokátní kancel
    Při rozhodování o koupi ready made společnosti nás překvapilo rychlé jednání a kvalitní přístup. Díky Vám jsme mohli již od okamžiku prodeje za společnost jednat a tím jste nám velice pomohli. Rozhodně Vás budu doporučovat dál!!
    Samozřejmostí je možnost vyzvednutí doručené pošty přímo u nás v kanceláři YOURFIRM, na adrese Růžová 1, Praha 1 po předchozím emailovém avízu o doručené poště adresované na Vaše sidlo sro.
    Zaujala Vás naše nabídka, ale potřebujete něco upřesnit či doplnit? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře (nebo zvolte další kontakty) a my se Vám ozveme v nejkratším možném čase.
    Chtěl bych Vám poděkovat za vstřícný přístup při prodeji ready made společnosti. Průběh prodeje byl opravdu na profesionální úrovni a jednání s Vámi bylo velice příjemné. V případě zájmu mého známého o koupi ready made společnosti Vás jistě rád doporučím. Taktéž jsem spokojen se službou poskytnutí obchodního sídla.


PJ STAVEBNÍ s.r.o., Jiří Pacovský – jednatel

    Děkujeme za výbornou spolupráci v uplynulých letech. Oceňujeme skvělý a přátelský přístup. Vše probíhá v naprostém pořádku a nemůžeme vytknout jedinou chybičku.
    Rozhodnutí, kde umístit sídlo firmy, je stěžejní pro budoucnost Vašeho podnikání. Každá obchodní společnost zapsaná do obchodního rejstříku má povinnost mít své sídlo. Kdokoliv tak má možnost si v tomto veřejném seznamu firem zjistit adresu sídla firmy např. svého budoucího obchodního partnera. Služba poskytnutí sídla společnosti je určena zejména těm klientům, kteří nechtějí nebo nemají možnost umístit sídlo společnosti na vlastní adrese (kanceláře, domu či bytu). Služba sídlo pro firmy je mezi našimi klienty velmi populární, neboť v rámci poskytnutého sídla mají k dispozici veškeré výhody virtuálního sídla.
    Profesionální přístup, který nabízí Vaše společnost je vynikající. Vše probíhá v naprostém pořádku. Při založení společnosti jsme se rozhodli využít Vašich služeb a vše proběhlo rychle a bez problémů


CENA: Sídlo společnosti na PRAZE 1 za konečných 199,– Kč měsíčně!

    Můžete se na nás spolehnout ve všech případech, ať už sháníte pro svoji společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost sídlo s.r.o. nebo sídlo a.s. Sídla firem všech forem obchodních společností (sídlo a.s., sídlo sro nebo sídlo SE) spolehlivě poskytne naše společnost YOURFIRM. Jedná se o jednoduchý způsob získání kanceláře v Praze, aniž byste si museli zvolit skutečný a nákladný pronájem kanceláří. U nás budete mít jistotu, že námi poskytnuté sídlo bude virtuální adresou resp. virtuálním sídlem společnosti se všemi výše uváděnými výhodami, neboť dbáme o to, aby na námi poskytovaných adresách sídlil omezený počet firem. Jako jediní na trhu se snažíme o to, aby adresy firem nevešly ve všeobecnou známost a kouzlo (NE)virtuální kanceláře bylo zachováno.
    Poskytnout sídlo pro Vaši firmu je možné prakticky okamžitě. Pokud tedy spěcháte, kontaktujte nás ihned a my připravíme všechny potřebné dokumenty (pro rejstřík je povinnost doložit souhlas majitele objektu a výpis z katastru) tak, abychom stihli službu zřídit ještě dnes (účinnost je okamžitá). Pokud si objednávku rozmyslíte, tak ji můžete do podpisu smlouvy nezávazně zrušit.
    Děkuji Vám za přání a rovněž Vám všem chci poděkovat za skvělou práci, kterou pro nás děláte. Jmenovitě chci poděkovat celé skupince pod vedením paní Kožené za profesionální přístup a ochotu.
    Umístění sídla firmy v Praze je snadné, rychlé a levné. Mezi nejoblíbenější pražské adresy firem patří sídlo obchodní společnosti na Praze 1, sídlo společnosti Praha 6 a Virtuální sídlo Praha 7.


Proč umístit sídlo firmy do Prahy?

    Snažíme se tak komplexním a odborným poradenstvím nasměřovat Vaše podnikání správným směrem. Různé podnikatelské záměry přináší různá řešení dotčených otázek, přičemž jsme připraveni pro Vás hledat nejefektivnější řešení. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti z různých oblastí. Rádi Vám budeme asistovat při kontrole FÚ na adrese sídla společnosti, apod.!
    Virtuální sídlo Vám umožní získát reprezentativní prostory na pražských adresách, které jsou nejen prestižní, ale také si na ně lze si lze zaregistrovat vaše sídlo společnosti. Sídlo firmy Praha na takto lukrativních adresách podpoří vaši důvěryhodnost a zvýší image v očích vašich klientů či obchodních partnerů. Další výhodou je nízká pravděpodobnost kontroly úřadů, protože úřady v hlavním městě jsou velmi vytížené. Sídlo firmy v Praze mimo trvalé bydliště poskytuje i další výhody pro váš byznys.
    Sídlo firmy představuje velmi důležitý údaj. Ze zákona jej musí každá firma mít a zapisuje se do Obchodního rejstříku. Zároveň je umístění firmy jedním z hledisek, podle kterých Vás zákazníci posuzují, proto je dobré zvolit některou z prestižních adres na Praze 2, 3, 4, 5, nebo 6.


Spa & Wellness s.r.o., Lukáš Drbohlav – jednatel

    Nejde tedy jen o prestižní adresu a poskytnutí sídla firmy v Praze. S virtuálním sídlem máte možnost využít doplňkové služby. A to především správu a evidenci pošty či telefonních hovorů. Je jen otázkou budete-li chtít doručenou poštu zasílat naskenovanou e-mailem, nebo si ji osobně vyzvednete. Příchozí telefonní hovory můžeme za Vás také vyřizovat a posléze Vás budeme obratem informovat o jejich obsahu, nebo můžeme hovory automaticky přesměrovávat na vaše telefonní číslo. V případě, že nemáte potřebu vlastní sektářky či asistentky jsou pro Vás optimální naše asistentské služby a virtuální kancelář je opět skvělou alternativou.
    Především se zaměřujeme na poskytnutí sídla firmy v Praze, neboť služba poskytnutí sídla firmy Praha je výhodná, i když máte svoji kancelář nebo jiné virtuální sídlo společnosti a chtěli byste sídlo společnosti změnit. Změna sídla společnosti na levné sídlo firmy je s námi jednoduchá. Virtuální sídlo firmy je nejvíce vyhledávanou doprovodnou službou k založení společnosti nebo koupi ready made společnosti. Změna sídla firmy na adresu v Praze Vám může přinést jen výhody. Sídla pro firmy jsme Vám připraveni poskytnout okamžitě a levně.
    Jak vyplývá z praxe, exekutoři, kteří zabavují majetek dlužníka (právnické osoby) na adrese sídla společnosti, se často neobtěžují zkoumat, jestli zabavovaný majetek je skutečně majetkem dané firmy, nebo někoho jiného. Může tak dojít k exekuci osobního majetku podnikatele, který pokud o něj nechce přijít, musí zabavené věci velmi pracně vymáhat prostřednictvím vylučovací žaloby.


Sídlo společnosti na PRAZE 7 za konečných 99,– Kč měsíčně!

    Společnost YOURFIRM má ve své nabídce poskytnutí sídla Praha k ready made společnostem. Připravili jsme výhodnou kombinaci ready made firmy a ready made sídlo v Praze. Při koupi ready made s.r.o. či jiné obchodní společnosti získáte levné sídlo v Praze a zároveň prodávaná společnost Vám bude poskytnuta se slevou. Pokud se rozhodnete koupit si společnost i se sídlem, získáte na tento balíček sro se sídlem akční cenu.
    Pokud jde o právnické osoby, je jim ze zákona zřízena datová schránka, do které mají povinnost doručovat veškeré orgány veřejné moci. Avšak někdy v tomto směru orgány veřejné moci pochybí tím, že zašlou klasicky listinnou formu na sídlo společnosti v Praze. Pro tyto případy a další obchodní korespondenci lze doporučit tzv. dosílku všech poštovních služeb na jakoukoliv Vámi zvolenou adresu. Tuto službu si klienti sami zřizují po celou dobu poskytnutí sídla firmy na své pobočce České pošty.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00