Jak na věc


sí skloubení a viróza

Bolest nohy, zánět kořenů míšních nervů

    Jako pravděpodobný vlastník HLA B27(2002 negtivní a 2006 pozitvní), jsem zjistil, že se vyskytuje nejen u Bechtěreva, ale i dalších revmatických nemocí. Bechtěrevici ho mají v procentech udávaných Kamarádem (cca 95%). Samo o sobě potvrzení pozitivity tohoto antigenu nemusí nutně znamenat diagnózu Bechtěreva, jen statisticky významný genetický předpoklad, údajně asi 300x větší šance než při negativitě.
    Vkládání komentářů do fóra je funkční. Registrace nových uživatelů byla opět spuštěna. Děkujeme všem, kteří měli trpělivost vydržet výpadky webu. Údržba a technická podpora funguje na dobrovolnické bázi.
    No Lymess už měl plný návrat sex. chutí, teď zase nějak pauzíruje... Ale Wheldon a ATB vůbec, se i o Funyho libido časem postarají, neboj.:-) Když k tomu bude ještě svůdná Leona, nebude co řešit...:-)
    Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie a chlamydie: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.
    No vlastně mícháme. Protože minulý týden měl 3 dny po sobě 500 mg Azi. Pak už jen normálně 300 mg Roxy denně. Včera už jen Doxy. Tak prostě na týden opravdu makrolidy vysadíme, asi toho je moc. Dík za radu. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00