Jak na věc


sí skloubení a viróza

Bolest nohy, zánět kořenů míšních nervů

    Nikoliv rarita, o tom mne též přesvědčovali, že jsem rarita. Bolesti v těchto částech jsou časté a typické pro chlamydie. Krom toho vzhledem k poškození nervů asi celé míchy, nejen kořenů z kříže, dojde ke ztuhnutí celých zad, velkému stálému pnutí v ploténkách a nakonec k výhřezu. Pochopitelně za přispění dalších, třeba vrozených problémů, které by se ale bez té bestie možná ani neprojevily. To je můj případ a nikdo mi to nevyvrátí!
    nekaž morálku nováčkům:-)). Každý není vůči Entizolu společně s Tvými alkoholovými  oblíbenci z Plzně a od pána Bechera tak železně imunní a někdo by Tě mohl následovat. Ta jména, co by Ti pak dal, bych nechtěl slyšet.  Už na borelioza.cz jsi byl známý, jako pokušitel. :-)) I když Tys věděl, že Ti bude prominuto předem, protože duchovnímu otci naší léčby, nestydím se říci našemu guru:-)), jsme byli schopni prominout absolutně vše.:-)) Pro neznalé souvislostí: je to tak, jak píšu. Lymess pro nás všechny léčby vždy první objevil a na sobě vyzkoušel. Zde máme zase svou Adrianu a Jana. Až se vyléčíme, necháme všechny tři guru pozlatit na útraty ministerstva zdravotnictví.:-)) I když jejich žáci /Hunter, Bunny, Rob a další/ se taky velmi slušně zapracovali.:-)) 
    Hm, to je asi bezna vec. Moje libido taky kleslo na nulu. Ono taky, kdyz dojit na wc je hrdinny vykon, na nejake dalsi aktivity clovek nema ani myslenky. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00