Jak na věc


sádrový odlitek ruce

STEGU NANGA 1 - DESERT START

    Obklady jsou tak ideálním doplňkem do obývacího pokoje na stěnu za TV, do ložnice za postel či přijímacího salónku. Určitě je třeba vyvarovat se na obložení krbů či použití v koupelně a za kuchyňskou linku. Tím docházíme ke shrnutí kladů a záporů sádrových obkladů:
    Kolekce sádrových obkladů je doplněná i o rohové prvky, které vám zaručí dokonalý přechod mezi stěnou a vnějším rohem. Sádrové obklady i rohové prvky balíme do kartonových krabic. Vše připravené pro jednoduchou a rychlou pokládku, která je zaručena naší stavební chemií a montážními návody.
    Naše řada sádrových obkladů se vyznačuje především nízkou hmotností, která vám zaručí možnost použití na sádrokartonové desky a podklady se sníženou nosností. Tyto obklady jsou vyráběny ze speciální syntetické sádry, která je plně probarvená, tudíž po řezu není vidět poréznost jako v případě betonových obkladů. Díky použitému materiálu je možné tyto obklady používat pouze do interiéru, které nejsou náročné na vlhkost a údržbu.
    Vnitřní sádrový obklad - zakládací řada pro obklad NANGA 1 - DESERT, 1 balení = 0,59 m2, 1 balení = 6,16 bm, (cena za 1m2 = 790,- Kč vč. DPH)


{{filterProperty.propertyName}} {{filterProperty.order}}

    Vnitřní sádrový obklad, 1 balení = 0,43 m2, (cena za 1 m2 = 990,- Kč vč. DPH), na spodní zakládací řadu těchto obkladů je nutné zakoupit obklady NANAGA 1 - DESERT v provedení START (viz samostatná položka eshopu)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00