Jak na věc


sádrokartonová příčka

Spona hřebík RL8 14 mm blistr 1000 ks

    Sádrokarton je vhodný k realizaci příček, podhledů v podkroví, předstěn a obkládání nosných i nenosných stěn jako suchá omítka. Sádrokartonové a sádrovláknité desky jsou dodávány jako standardní, impregnované, protipožární a ohebné. K sádrokartonu je nabízen systém profilů a závěsů pro snadnou montáž. Dále jsou dodávány spárovací tmely, doplňky a příslušenství pro sádrokarton.
    Sádrokarton umožnil interiérovým designérům navrhovat takové úpravy interiéru a takové vnitřní konstrukce, které byly v minulosti náročné či dokonce nerealizovatelné. Můžete si tak díky sádrokartonu dopřát při rekonstrukci nebo realizaci interiéru zajímavé estetické i funkční stavební prvky.
     Deska Knauf Diamant má houževnatost sádrovlákna, objemovou stálost a zpracování sádrokartonu, nabízí tedy vyšší kvalitu při snadnějším zpracování. Desku Knauf Diamant lze ohýbat a provádět z ní i jiné než pravoúhlé půdorysy.


Sádrokartonová deska KNAUF...

    Profily pro sádrokarton CD a UD používáme k vytváření podkonstrukcí u podhledů, předstěn a podkroví. Sádrokartonové CD profily používáme jako montážní u předsazených stěn, nebo jako nosné a montážní u sádrokartonových podhledů nebo jako profily pro vytvořění podkonstrukce u podkrovních prostor. Dva CD profily navzájem spojíme Spojkou CD profilu, k nosné konstrukci je CD profil přichycen některým ze závěsných prvků. Konec montážního CD profilu bývá obvykle volně zasunut do UD profilu.Profily pro sádrokarton CW a UW používáme k vytváření podkonstrukcí u stěn a volně stojících předstěn. Konec CW profilu bývá obvykle volně zasunut do UW profilu. Kvůli akustickému oddělení nalepíme na spodní stranu krajního (obvodového) CW profilu pěnové samolepící těsnění (tzv. mechovku) a pomocí natloukacích hmoždinek (rozteč hmoždinek max. 80cm) připevníme CW profil ke stávající svislé konstrukci.
    „Dnes jsou velmi oblíbené různé niky realizované pomocí sádrokartonových konstrukcí. Použití takové niky ale nemůže být samoúčelné. Je třeba si uvědomit, že sádrokartonová konstrukce tvoří ze svého principu velkou hmotu, která proto velmi ovlivňuje celkové rozložení hmot v interiéru. Často se setkávám s nikami realizovanými v koupelnách, kde působí díky často malému prostoru velmi rušivě. Uvažujete-li tedy o nice v menším prostoru, dobře přemýšlejte, jak bude hmota konstrukce modelovat interiér.“
    V nabídce sádrokarton pro všestranné použití - protipožární sádrokarton, impregnační sádrokarton do vlhkých prostor. Sádrokartonové desky od výrobců KNAUF, RIGIPS, profily, ukončovací lišty sádrokartonu, sádrokartonové profily, hmoždinky a šrouby, tmely a stěrky, bandáže a lepící pásky, příslušenství k sádrokartonu, revizní dvířka, zárubně pro sádrokarton, nářadí. Nákup sádrokartonu formou elektronického tržiště u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání.


Spona RL140 12 mm - box 5040 ks

    Rádi Vám v rámci návrhu interiéru doporučíme vhodné stavebně technické řešení, nabídneme realizaci a v rámci realizace interiéru nebo rekonstrukce vše zrealizujeme.
    Běžné je použití sádrokartonových konstrukcí v souvislosti s napínanými stropními podhledy, garnýžemi a realizací nepřímého LED diodového osvětlení.
     Stavební sádrokartonová deska. Vhodná pro použití v interiérových prostorech s relativní vlhkostí menší než 65 % při 20 °C, tj. prostorech suchých. Nikoliv do koupelen, sprch, umýváren, WC, velkokuchyní apod. Pro konstrukce bez požárních požadavků. Desky se používají jako obklad stěn, stropů, příček a podhledů na nosné kovové nebo dřevěné konstrukci.


Spona RL140 12 mm - blistr 1250 ks

    Online obchod VaseStavebniny.cz Vám nabízí stavebniny a stavební materiály nejvyšší kvality za příznivé ceny. V naší nabídce naleznete jeden z nejširších sortimentů stavebnin na českém internetu. Veškerý stavební materiál rozvážíme vlastními auty z našich vlastních skladů.Díky dlouholetým zkušenostem v oboru stavebnictví Vám nabídneme přesně ten stavební produkt či materiál, který je pro Vaší stavbu nejvhodnější. Profesionální přístup při vyřizování Vašich objednávek a dotazů je samozřejmostí, stejně jako zázemí vlastního kamenného obchodu se stavebninami.
    Dle specifických požadavků na konkrétní konstrukce lze volit z celé řady druhů sádrokartonových desek. Jednotlivé druhy sádrokartonů se liší svojí konstrukcí, materiálovou bází, mechnickými, požárními a akustickými vlastnostmi, trvanlivostí, schopností odolávat teplotě a vlhkosti a celou řadou dalších parametrů.
     Vhodná pro použití v interiérových prostorech s vyšší relativní vlhkostí do 75 %, (85 % po dobu kratší než 10 hodin, 100 % po dobu kratší než 2 hodiny), během 24 hodin při 20 °C a tam, kde je zároveň kladen požadavek na požární odolnost.
    Zpracování sádrokartonu je velice rychlé a jednoduché. Současné technologie zpracování sádrokartonu umožňují téměř neomezené možnosti tvarů. Dokonce umožňují vytváření oblouků a kupolí! Sádrokarton je proto v kombinaci s napínanými stropními podhledy, LED diodovým osvětlením, luxusními povrchy stěn a tapetami u interiérových designérů velmi oblíbený.


Ruční držák smirkového listu 230x80 bílý

    Sádrokarton jako základní stavební systém suché výstavby založený na sádrokartonových deskách, které jsou určeny pro široké spektrum využití a to jak v nové výstavbě, tak i při rekonstrukcích a opravách. Sádrokarton je velmi oblíbený pro jeho snadnou, rychlou a přesnou montáž stavebních prvků a konstrukcí.
    Sádrokarton, sádrokartonové desky a příslušenství k sádrokartonovým systémům je termín používaný pro společnou metodu suché výstavby vnitřních stěn a stropů s použitím panelů sádrokartonu z lisované sádrové hmoty mezi dva silné kartony papíru. Vše se potom vysouší v tzv. sušárnách. Místo papíru se pro výrobu sádrokartonu také používá laminát – vodotěsná fólie, a to hlavně kvůli zabránění tvorbě plísní. Zejména tento systém výroby sádrokartonu se využívá pro vyšší těsnost v prostorách, které jsou vystaveny vodě a vlhkosti. Sádrokarton se používají na celém světě pro dokončení výstavby vnitřních stěn a stropů. Sádrokarton je v současné době nejrychlejším a nejsnadnějším řešením tzv. suchého zdění. Díky tomuto systému je možné ze sádrokartonu stavět rychle příčky a realizovat rekonstrukce, zateplení a úpravy jakéhokoliv interiéru.


Šrouby k montáži sádrokartonových systémů

     Vhodná pro použití v interiérových prostorech s vyšší relativní vlhkostí do 75 %, (85 % po dobu kratší než 10 hodin, 100 % po dobu kratší než 2 hodiny), během 24 hodin při 20 °C.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Závěsy, dráty, třmeny a spojky pro montáž sádrokartonových systémů. Spojovací materiál, vruty, šrouby a hmoždinky pro snadnou montáž sádrokartonu. Výstužné a skelné pásky pro spojení sádrokartonu, brusné pasty pro sádrokarton, spárovací tmely sádrokartonových desek.
    Naší nejčastější aplikací sádrokartonových konstrukcí při realizaci v interiérech je realizace sádrokartonových podhledů a to jak celoplošných, kterými je například vedena nová elektroinstalace při rekonstrukcích, tak designových, které opticky oddělují jednotlivé funkční celky větších místností a umožňují montáží vestavěných svítidel zajistit kvalitní osvětlení celé místnosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00